Shta volite kod sebe, a shta ne?

summer girl 93

Domaćin
Poruka
3.385
Naslov teme vam sve govori...Shta volite kod sebe, a shta ne (odnosi se na fizichki izgled)?
Ja kod sebe NE volim bubuljice ispod pazuha (a pojavile su se zbog brijanja), kovrdzhavu kosu, nokte koji se ljushte i lome, zanoktice i naravno svoju visinu.
A volim boju svoje kose, ochi...
 
Naslov teme vam sve govori...Shta volite kod sebe, a shta ne (odnosi se na fizichki izgled)?
Ja kod sebe NE volim bubuljice ispod pazuha (a pojavile su se zbog brijanja), kovrdzhavu kosu, nokte koji se ljushte i lome, zanoktice i naravno svoju visinu.
A volim boju svoje kose, ochi...

Pa mogu da kazhem da nemam neke zamerke na moj izgled :D
Mozhda sitnice poput nenegovane kose, ne bash najbolji osmeh , ali nishta radikalno .
Onako imam dobar izgled , ni debeo , ni mnogo mrshav, malo mishicav ( proradila mi malo sujeta letos pa malo radio sklekove ) , ali nishta ekstemno , malo onako rokerski shmek ( duga kosa , tanja mishicavija figura i tako to ) , idalje vishe ( mnogo vishe ) chitam nego shto radim vezhbe .
 
Poslednja izmena:
Sta mi se svidja kod sebe.Imam stila za odevanje. (prvi put kad sam cuo ovako nesto od drugih kao pohvalu zamalo nisam pao u nesvest)
Prosecne visine,kosa svetlije crna,a gusta,gusta,toliko da kad idem na sisanje,frizerke placu.
Ono sto mi se ne svidja su bubuljice. Svuda. Nema preparata koji nisam probao. I opet nista. I da,neravnomerna brada. Ide mi na zivce. Sa strane nece nikako da mi raste samo na bradi. Ko jarac da sam pobogu.
 

Back
Top