Писмо окупаторима

Poruka
8.488
ПРЕДСТАВНИЦИМА ОКУПАЦИОНИХ СНАГА У СРБИЈИ,



Свесни истине да сте лишени сваког осећања и стида и правде, дошли смо саборно да вам кажемо:
„Идите кући! Идите из наше земље! Водите своје војске!“
Два пута сте овде дуже од Хитлера и посејали сте више концентрационих логора. Осам година сте наши окупатори доносећи беду и смрт, а у овом страшном дану светске историјске срамоте отимате нам и земљу испод нас. На нашој светој земљи Шиптарима стварате наркодржаву, највећу на свету. Куплераји Приштине и Призрена су нови куплераји Сајгона. Плаћате их српским главама, српским светињама и српском државом.
За осам година ваше окупације убијено је две и по хиљаде (2.500) Срба, срушено двеста педесет (250) српских храмова, међу којима су и највећи споменици Источне културе уопште и светске културне баштине. Имовну пљачку ћемо вам утврдити када вам се за злочине окупатора буде судило.
По међународном праву за злочине над цивилима и геноцид над духовном и културном баштином одговорне су владе и војне команде окупаторских држава, више него терористичка организација Шиптара, ваших извршилаца.
У беди народа коју сте створили изолацијом и бомбардовањем, вршите унутрашњу националну диверзију на широком плану. Одабрали сте социјално психолошки талог међу нама, најпрљавије биографије титоистичких убица, организовали их у „секције“, „политичке партије“ и „невладине“ организације које плаћају ваше владе Јудиним талирима да врше најпрљавију издају српског народа и државе и пропагандни рат незапамћен у историји света.
Ваши данашњи злочини према Србима своје корене вуку из далеке прошлости.
У Првом светском рату масакрирали сте Србију, убили 58,5% мушког становништва до 35 година. Ти бечки ритери су повешали Мачву, поклали Поцерину, из Србије преко преко Проклетија истерали и српске болнице.
Прву стасалу генерацију побили су Хитлер и Мусолини. Србију сте осакатили преко границе трајне биолошке инвалидности, увек са вашим савезницима Шиптарима. Ми смо остаци недокланог народа. А сада нас пребројавате, проглашавате националном мањином у сопственој држави.
Идите кући. Наши вратови неће више тупити ваша клепана сечива. Просули сте нам кости на два континента. Зар смрт није давно сита од нас?! Зар ми нисмо давно сити ваших лажи и злочина?!
Немачки цареви Јосиф и Виљем су своје војске на Србе звали Казнена експедиција. Ви их данас зовете Милосрдни анђео. Први су претили: „Челиком ћемо окупати Србију“; а нама још у ушима одзвања претња Швабе Геншера: „Србија мора бити на коленима“. Подсећамо и вас и њега, Аустроугарска је у гробници историје, Виљем је умро у лудачкој кошуљи у егзилу белгијске луднице, а Геншер нека мисли где ће.
Немачка данас гура комадање и уништење Срба и државе. Шта је са Француском, нашим савезником? Генерал Де Гол се преврће у гробу, јер уместо Европе нација, види рађање наказе Нације Европе. Галски дух је заборавио и своје гробље на Марни, јер југ Француске већ носи фереџе.
Охоло мислите да сте оборили Москву, „као да је она подигнута за седам дана“. Москва стоји, а самосталност су изгубиле престонице Европе.
Изјавама Мајкл Полт, амбасадор Америке, окорели Шваба који нас тера да мрзимо Америку, некадашњег савезника, каже да нам отимају Косово и Метохију, јер смо имали рђавог владара. Зашто онда Немачку нису поделили Пољацима, Чесима и Лужичким Србима. Да ли за Мајкла Полта Хитлер није био рђав владар. Хитлерово дело је наставио ваш Јосип Броз Законом о забрани повратка прогнаним Србима са Косова и Метохије. И он вам је добар. Идите и носите га одавде, а пустите српске сужње из хашке тамнице, најсрамнијег судилишта од кад постоје право и правда.
Пет векова били смо ваш грудобран пред турском империјом. А кад смо ослободили своју земљу, од југа српске државе 1912. године Беч и Рим су измислили државу Албанију. Бечки амбасадор је пре деведесет пет година написао слова за шиптарску азбуку, наравно латиницом, додајући кваке изнад њих, па опет и данас 928 топонима, имена села, вароши и градова у Албанији могу да се изговоре само на српском језику. Зар не знате да вам је Гете научио српски да би прочитао Зидање Скадра на Бојани.
Сада им стварате још једну шиптарску државу, не колико је њима потребна, него колика је мера наше националне пропасти.
Боље се окрените својој: уместо Богочовека, створили сте човекобога. Роботизовану јединку, прост број у пребројаној маси. Поданика безбожничке масе , лишеног осећања, одметнутог од части и корена, одрођеног и од рођене деце. Држећи се зубима за вадух, они су излуђени, дрогирани, изопачени и у продужетку врсте. Венчавате међу собом по два мушкарца и по две жене и то је света тајна брака ваше секте.
Два основна процеса обележавају данас вашу суштину Европе: одричете се основа византијске културе и одричете се хришћанства. Ви сте и Богу пљунули у лице! Зато данас разапињете Србију као Христа. По свом обрасцу намећете свој лик другима, вршећи преврате у политици, економији, друштву и уметности. Свако одбијање „тих добрих услуга“ кажњавате брутално: „Ето, зар жртва није бесмислена?!“
Пре двадесет година, младалачки искрено у швајцарском Аргауертагсблату, објавио сам српско питање и написао: „Моја тараба старија је и од државе Америке“, државе Левијатана, створене по визијама Томаса Хобза. И ви нисте разумели да је реч о етици српског народа, Христовој етици, а не о обећаном егзистенцијализму.
Нисмо ми исто: на трговима српских вароши нису продавани оковани људи Африке. Робови нису обрађивали српска поља. Српска поља су космоцентрички невина од туђег зноја као у дану стварања света.
По свету сте просули два мора туђе крви, а наша нога није згазила на туђе. Нисмо ми исто. Наше савести су различите.
Данас у најсрамнијем дану Уједињених нација, само сте нас учврстили у вери оног скупа вредности које зовемо „руска идеја“ за коју су се борили Хомјаков и још даље духовник и мистик Филотеј из манастира Псковске. Очима пророчким Соловљев је видео сатану на челу уједињене Европе. И ми видимо ту истину. Атресајет, одступите од нас у развалине безбочничког царства. Ми никог не мрзимо, само у мери, колико сте ви омрзли Господа Бога!




Косовски божури
 
Poslednja izmena:
:super:

112906-SerbianArmy-200.jpg
 
izvinajvam se postavljacu, ali mi je sledeci deo sustinski

Пре двадесет година, младалачки искрено у швајцарском Аргауертагсблату, објавио сам српско питање и написао: „Моја тараба старија је и од државе Америке“, државе Левијатана, створене по визијама Томаса Хобза. И ви нисте разумели да је реч о етици српског народа, Христовој етици, а не о обећаном егзистенцијализму.
Нисмо ми исто: на трговима српских вароши нису продавани оковани људи Африке. Робови нису обрађивали српска поља. Српска поља су космоцентрички невина од туђег зноја као у дану стварања света.
По свету сте просули два мора туђе крви, а наша нога није згазила на туђе. Нисмо ми исто. Наше савести су различите.


inace postpisujem ceo post, od a do š
 
Косовски заветници
:hahaha::hahaha::hahaha:
inace iza tog konspirativnog naziva se kriju sarlatan ,prevarant i budala Dejan Lucic i ludi raspop Zarko Gavrilovic koji je najuren iz SPC , a sada im se pridruzio i drug shef mesnog odbora neke beogradske kombi partije , sve u svemu zivopisna ekipa ima da se okupator usere od pisma :sanke:
 
Косовски заветници
:hahaha::hahaha::hahaha:
inace iza tog konspirativnog naziva se kriju sarlatan ,prevarant i budala Dejan Lucic i ludi raspop Zarko Gavrilovic koji je najuren iz SPC , a sada im se pridruzio i drug shef mesnog odbora neke beogradske kombi partije , sve u svemu zivopisna ekipa ima da se okupator usere od pisma :sanke:
Znaci cak i budale spoznale istinu i realnost,samo ti nisi................
 

Back
Top