Da li bi izašli na Pederbal paradu da se održava na ovakvom minusu?

Da li bi izašli da uvećate brojnost?

  • Kud i oni tu i ja

  • Ovde najbolje valjam kamenje publici

  • Taman da pitam popa kad će mi završi ono


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1020787299_64f196c647_o.jpg

A i Ruse da ne zaboravimo...
 
Pitanje je upućeno ljubiteljima crkve čiji predstavnici vode nedoličan život i raznoraznim omladinskim organizacijama gde su neki čak i videli žensku stvar na monitoru kompjutera kao i za sve ostale gradjane kojima ovo na pameti.
Uostalom NEDELJA JE NA KRSTI!

z:kiss::bob:z:dm2:z:dm3:

nesto me ovo boldovano podseca na

a. rezim umesto crkva

b. raznorazne omladinske rezimske nvo organizacije koje ince propagitaju analni eu sex kao dobar

a za ruse,

a. velika zenlja, ima svasta

b. mozda su samo kostimirani, iz raznoraznih razloga, pa i iz potreba postova kao ovaj, ne veruj svemu sto nadjes na netu, valjda si bar toliko inteligentan
 
Pitanje je upućeno ljubiteljima crkve čiji predstavnici vode nedoličan život i raznoraznim omladinskim organizacijama gde su neki čak i videli žensku stvar na monitoru kompjutera kao i za sve ostale gradjane kojima ovo na pameti.
Uostalom NEDELJA JE NA KRSTI!

z:kiss::bob:z:dm2:z:dm3:

Ti to pokusavas da organizujes nesto za tvoje istomisljenike?
 
Ja bi ste te pedere poslao nazad u japan, odakle su i dosli

:lol: Ljudi sve je prosto samo niko da uključi bubrege! Jel traže pederbal? Traže! Izvolte termin - januar ili februar Pa onda ovi sa B92, jel brinu tudje brige? Brinu! E pa lepo preimenujemo ulicu u "Generala Ratka Mladića" pa nek se žale Strazburu sa sve novom adresom. Sigurno je bio još neki oficir pa da se vadimo da nsimo mislili isto. Jel ne donose laptop u skupštinu? Lepo nek vrate! Sve ***** do pedera! Samo ovi prvi to rade medjusobno a ovi nabrojani nama.
 
Poslednja izmena:
Pitanje je upućeno ljubiteljima crkve čiji predstavnici vode nedoličan život i raznoraznim omladinskim organizacijama gde su neki čak i videli žensku stvar na monitoru kompjutera kao i za sve ostale gradjane kojima ovo na pameti.
Uostalom NEDELJA JE NA KRSTI!

z:kiss::bob:z:dm2:z:dm3:[/QUOT


A dje ti je tu politika?


:ok:

:rotf: :rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top