pomoc za mace,hitno ko i uvek

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
u mom ulazu je macka -mama sa dva maceta.od mesec dana.ja ih necu izbaciti na ulicu ali ce to uraditi moje bolesne komsije..tj daj boze da ih samo izbace -da ih ne ubiju.
najveci problem je sto setaju po celom ulazu i kake proliv po otiracima,a smrdi nenormalno.meni su se ukakili.meni to ne smeta,ja sam ocistila.ali svima ostalima smeta.
jednu macku su davno namerno zatvorili u podrumu,bila je 4 dana dok je nisam cula i izvadila.jedva je ostala ziva.
da li neko moze da ih uzme molim vas?
 
Evo ti jedan predlog, daj oglas u "Halo oglasima" prilično dobro radi oglašavanje poslednjih dana. Počisti ulaz svremena na vreme kako ih ne bi izbacili napolje, gde su ostali mačići mačka zna da podeli leglo na dva dela i drži na dva različita mesta.
 
ima dva maceta.ja cu naravno da ocistim sve sto nadjem.ali ne mogu odozgo da idem i da ribam..kake proliv..od onda ga nije bilo.sto se toga tice sve cu da sklonim i sl.ali su ga u najavi nagrabusile.imam neke predloge za pomoc.videcu danas.moram da ih i uhvatim,beze od mene jer moji psi reze i urlicu na njih kad ih vide.istraumirani su
 
ma,jurcala sam prevoz...nasla ga na kraju i odvezla mace kod jedne dobre tete da ih cuva.mačiće udomljavamo i dalje..ima teme,nisam htela ovde ..uglavnom sve je ok sa macama.dobro su z:)

ako se neko udomi javicu na temi..imas gore temu mace na poklon..one tri crne..to su te
 

Back
Top