Najlepsa uspomena iz detinjstva

condiva

Početnik
Poruka
43
Zanima me da li se secate neke slike iz vaseg detinjstva koja vas posebno raznezi?
Za mene je to bilo kada sam sa nekih 8god. organizovala porodicni kviz gde je svako ulozio tada vrednih 50 din,a pobednik je odnosio novac i naravno ja kao organizator morala sam nesto da uzmem makar za cokoladuz,:)
 
Detinjstvo... Bilo je to najlepse doba mog zivota... Bezbrizno, srecno, puno smeha... Pa najradije se secam svojih ludorija sa tatom...Npr. igranje fudbala, pecanje,grudvanje, veranje po drvecu...
I putovanja... Puno sam putovala u detinjstvu i sa svakog putovanja imam poneku lepu uspomenu.
 
Letnji raspust kada sam obicno putovala kod bake i deke na selo. I zimski koji sam obavezno provodila na sankanju u obliznjoj sumici do besvesti sa drustvom iz kraja.
Sve vreme smo se igrali na ulici i bilo nam je divno i imali smo divne igre kojih se rado secam. I bas smo bili dobra ekipa.
Mada mi je i skola bila zanimljiva i drustvo u skoli isto o.k.
Sve aktivnosti van kuce su mi ostale u secanju jer smo radili svakave budalastine kojih se danas rado secam.
 
Nikad necu zaboraviti ona leta kad se skupi nas 30 iz ulice pa se igramo zmurke,svuda smo se krili,onda nikad necu zaboraviti zime kad smo se sankali niz jednu veoma strmu ulicu,u stvari oni koji su smeli bili su jako hrabri,takodje nikad necu zaboraviti kad smo nas 4-5 tu iz susedstva gradili kucu na drvetu pa kad smo isli u obliznju mocvaru da secemo trsku od koje smo pravili zidove i krov...stvarno mi je ekstra bilo detinjstvo...
 
E da,setih se jedne zime,bio sam drugi ili treci razred osnovne cini mi se kad se skupilo nad 40-50 jedne zime,svi skoro sa sankama,i odemo mi na vrh nekog brda,treba oko 2 sata da se popne na vrh,i onda smo se svi onako zajedno sjurili odozgo,sudarali se,grudvali se,gurali se,da vidimo ko ce da stigne prvi,inace smo svi nosili sa sobom slaninu sa kojom smo mazali sanke da bi bolje isle,to mi je cini mi se bila najbolja zima ikad,dok je jos bilo dovoljno snega za iole neko sankanje.
 
najlepši deo života za mene je bilo detinjstvo.U to vreme nije bilo kompjutera i mnogo više smo se družili izmedju sebe.Skupimo se u dvorištu nas 10-15 i igramo: izmedju dve vatre, žmure,školice,gluvih telefona itd. Drugarstvo je bilo mnogo veće nego sada, devojčice su bile zaštićenije od strane dečaka tj drugova, i mnogo manje je bilo tuča izmedju drugova tj.bezazlenih tuča bez upotrebe noževa, pištolja itd. Sve u svemu bilo je LEPO
 
Najlepsa uspomenaaa.............pa moja siterka.....:lol:

image002-1-1.gif
 
najlepši deo života za mene je bilo detinjstvo.U to vreme nije bilo kompjutera i mnogo više smo se družili izmedju sebe.Skupimo se u dvorištu nas 10-15 i igramo: izmedju dve vatre, žmure,školice,gluvih telefona itd. Drugarstvo je bilo mnogo veće nego sada, devojčice su bile zaštićenije od strane dečaka tj drugova, i mnogo manje je bilo tuča izmedju drugova tj.bezazlenih tuča bez upotrebe noževa, pištolja itd. Sve u svemu bilo je LEPO

Potvrdjujem sve!:ok:...bilo bi mnogo lepse da nikad nisam dobio komp...
 
čak i kada sam bila sama, kao mala sam znala da se zaigram. Imala sam lutkice koje sam sto puta znala da obučem i skinem a da mi nije bilo dosadno a današnjoj deci više nisu interesantne ni igračke, ni lopta ni.............Kada im je dosadno oni teraju mame i tate da se igraju sa njima:roll:
 

Back
Top