pomozite nemam zvuk
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: pomozite nemam zvuk

saban za PC
    Guest

Podrazumevano pomozite nemam zvuk

Cao ljudi ajde da mi neko pomogne ako moze.
    Izgleda da sam obrisao drajvere za zvuk (ako se to tako kaze) Pa sad nemam zvuk na zvucnicima, a i kad odem tamo gde se podesava zvuk sve je bledunjavo i blokirano. Ja imam one diskove sto sam dobio uz PC ali ja nemam pojma sta to treba da se instalira i kako se to zove i da li to moze na neki nacin da se popravi nadam se da ste me razumeli.
    HVALA UNAPRED.

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Pokushaj, ako si u XP-u desni klik na My Computer > Properties > klikni na tab Hardware > Device Manager. Tu nadji sound, video & game controllers, i vidi dal' ti je prikazana tvoja zvuchna. ako jeste (za integr. zvuk pishe neshto kao AC'97 Audio Controller) desni klik na nju i izaberi Update Driver i izaberi Install the software automat. To bi trebalo da je to.
    Good Luck!

saban za PC
    Guest

Podrazumevano

Brate sve sam uradio kako si rekao i na onome AC97 Audio mi je bilo neko zuto (i) slovo i kada sam
    instalirao drajvere ono se izgubilo ali opet nemam zvuk, a kada odem na
    CONTROL PANEL>SOUNDS AND AUDIO DEVICES i kad otvorim ovaj prozor on je onako
    blede boje i nista u njemu nemoze ni da se oznaci tj. uopste nije aktivan.
    Jer znas mozda u cemu je problem.

Guest

Podrazumevano

jao sabane ajde da pokusam da ti pomognem kazi koju maticnu plocu imas (ako nemas integrisanu maticnu sigurno je problem do zvuvne kartice mozda nema kontakta) a ako je integrisana onda su problemi samo drajveri ako ne znas koja ti je maticna onda najbolje odnesi u servis i nema da te boli glava

Primećen član france (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

isti takav problem imam i ja...ne mogu vise da nadjem ni ono Controle Volume

DIOGEN 1
    Guest

I za tebe vazi kao za franca ako ne moze da se resi u opcijama probaj da obrises audio pa ponovo instaliraj sa CD-a!

Primećen član france (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Windows mi kaze da instaliram new device driver...ali kako i koji i gde da ga nadjem?

DIOGEN 1
    Guest

Instaliraj AIDU32 pa je abdejtuj ona ce ti dati podatke o zvucnoj pa posle idi na njihov sajt za novi drajver mada mislim da nije to, obrisi pa ponovo instaliraj zvuk!

Guest

Podrazumevano Re: pomozite nemam zvuk

Citat Original postavio DIOGEN 1
    Instaliraj AIDU32 pa je abdejtuj ona ce ti dati podatke o zvucnoj pa posle idi na njihov sajt za novi drajver mada mislim da nije to, obrisi pa ponovo instaliraj zvuk!
    Otvori pocetnu stranu krstarice cekiraj svet- ukucaj AIDA32, skini je ,abdejtuj, otviri maticna ploca-cipset- tu imas sve i sajtove za drajver, sada sam nasao moju zvucnu SIS745 za athlon za XP oko 5mb i skinuo je evo sve za pola sata imam sporu liniju .

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ti si onaj sa mikrofonom... Pa vec sam ti objasnio u temi na pitanje oko mikrofona. Nije strasno.. Ako nista drugo ono bar imas opciju u control Panel ADD/remove hardware.. Pokreni tu opciju i sledi uputstva.. Sve diskova sto imas izredaj ako ne znas koji je i na kome su drajveri pa ce racunar uraditi posao umjesto tebe.. Poz.

Slične teme

1. Nemam
    Autor kalis u forumu Svaštara
    Odgovora: 249
    Poslednja poruka: 01.05.2010., 23:32
  2. Zašto nemam zvuk???
    Autor pumma u forumu Multimedija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.06.2005., 18:04
  3. nemam s kim...
    Autor malenaaaaa u forumu Putovanja
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 24.04.2005., 19:54
  4. Zasto nemam zvuk u Yahoo Messenger_u ???
    Autor mikimic u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.10.2004., 20:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •