Raspust je a ja...

kalis

Buduća legenda
Poruka
31.433
Raspust je, a ja nemam nikakve veze sa tim, jer vec odavno ne idem u skolu...


A nekada davno , iza sedam brda, iza sedam gora, postojalo je jedno malo selo u koje sam odlazila na raspustima... I divno se provodila....


Raspust je, a vi ste...?
gde,sta,kako...
:sanke:
 
A ja sam u kuci sa decom,u njihovim godinama ja bih vec odavno bila na sankanju,ali oni jos spavaju,a kada se probude navalice na komp...
Secam se svojih raspusta sa setom,bila su to divna vremena,kod bake u jednom malom mestu ili kod druge bake u selu.......Sankanje po ceo dan,samo povre,meno ulazenje u kucu da se presvuces,zagrejes promrzle prste,popijes i pojedes nesto toplo,pa na sneg.....Grudvanje,obaranje u sneg,pravljenje slika u snegu,Sneska Belica,bunkera....Jednom recju,uzivanje...Uvece,skupimo se svi,jedemo kokice,slusamo ploce sa starog gramofona i igramo karte....A u selu,pila se i tzv.vodnjika,ako neko sada uopste zna sta je to...
 
Obichno idem na zimovanje, ali ove godine netju itji :(
Mrzim sneg, zimu i hladno vreme, pa tju biti najvishe u qtji, na netu, slusham ziq, uzhivam, mozhda prochitam neq knjugu, ali to sigurno netje biti lektira:D
Mozhda svaki drugi dan izadjem napolje malo izbleyim sa drugom, ili odem kod drugarice i sl...
 
Raspust je, a ja nemam nikakve veze sa tim, jer vec odavno ne idem u skolu...


A nekada davno , iza sedam brda, iza sedam gora, postojalo je jedno malo selo u koje sam odlazila na raspustima... I divno se provodila....


Raspust je, a vi ste...?
gde,sta,kako...
:sanke:
Tu sam lezim... kucam... provescu zimski raspust kao i svaki drugi zimski u kuci... mLogo je bre:zima2: napolju...
 

Back
Top