Poljubac

Poruka
19.457
Koju vrstu poljubca ne volite? Ja patoloski mrzim krljanje jezikom i guranje jezika. Nisam gadljiv da lizem partnerki bulju i p.icku ali poljubac sa jezikom ne podnosim. Ima li jos takvih. Ili sam dodatno nenormalan?
Cak mi ni poljubac sa jezikom nije gadan ali ne nekako NERVIRA I IRITIRA.
 
ja volim svakakve poljupce.. nema onih koje manje ili koje vise volim. volim brzo, polako, volim sa jezikom, bez jezika, volim kada mi gurne jezik, kada mi lize usne,kada me poljubi u obraz, kada mi lize vrat, kada mi gricka ramena... volim sve. z:D
 
Nije stvar u tome da li je poljubac vlazan ovakav ili onakav,vazno je ono sto osetite u tom trenutku,ona hemija koja se javi,nebitno da li je to prijateljski poljubac ili ljubavni samo da je iskren.z:)
 
Moja devojka mi uvek prilazi veselo, otvori usta i traži da gurnem svoj jezik duboko u njih, i onda ga tamo dugo vrtim.
Uopšte uzev, moja devojka veoma voli da je penetriram; jezikom, penisom i prstom.

No, o nastranostima ne treba raspravljati.
 
Koju vrstu poljubca ne volite? Ja patoloski mrzim krljanje jezikom i guranje jezika. Nisam gadljiv da lizem partnerki bulju i p.icku ali poljubac sa jezikom ne podnosim. Ima li jos takvih. Ili sam dodatno nenormalan?
Cak mi ni poljubac sa jezikom nije gadan ali ne nekako NERVIRA I IRITIRA.

predpostavljam da ces zavoleti samo kad nadjes nekoga s kim ce ti to sve prijati...

imala sam i ja jedan na srecu vrlo kratak period kada mi poljubac sa jezikom nije prijao mislila sam isto da to mrzim...na srecu vrlo brzo ukopcah da nije to do poljubca nego do osobe sa kojom izvodis taj poljubac...ako ti ona ne prija ispadne da to radis na silu i tada moze da ti se gadi il sta vec...

kad naidje neko s kim ti to odgovara problema nema...:bob:
 

Back
Top