Kako prići devojci?

oujea

Početnik
Poruka
1
Bas veceras sam bio u situaciji da zapocnem razgovor sa jednom devojkom na nekom koncertu, ali nisam znao sta da joj kazem, a da ne izgledam kao kreten. Kako zapoceti razgovor sa devojkom, o cemu pricati i kako vi prilazite devojkama ili devojke, kako vam prilaze muskarci?
 
ja sam mnogo puta propustio priliku,tako sto su one zapocinjale razgovor..a na certu kad me zgazi neka kaze izvini,a ja kazem ko ga hebe nije bitno...imam devojku i nisam dugo prilizaio tako da ne znam...budi ko moj drug pitaj pa sta bude bude ko ga j...
 
Aj sad kao ja da odgovorim ozbiljnoz:lol:

Pridjes i lupis sta ti prvo padne na pamet.

Ako probas da budes duhovit - neces biti

Ako probas da budes sarmantan - neces biti.

Samo budi ti,zapitkuj da bi ona krenula da prica,zene vole da ih slusas.

I zapamti - najveca greska je da mislis da nesto mozes da izgubis,nemas sta da izgubis.

Ako ne probas nemas ribu,ako probas i ispusis,nemas ribu ali ako probas i upali ti.... z:lol:


Eto i ja da budem ozbiljan jednom - bice sutra snega 3 metra z:shock:
 
Bas veceras sam bio u situaciji da zapocnem razgovor sa jednom devojkom na nekom koncertu, ali nisam znao sta da joj kazem, a da ne izgledam kao kreten. Kako zapoceti razgovor sa devojkom, o cemu pricati i kako vi prilazite devojkama ili devojke, kako vam prilaze muskarci?
Па лепо брате слатки. Приђу, представе се, представим се ја. Баце неки комплимент, ја се лепо захвалим. Онда питају где излазим, шта радим, чиме се бавим. Питам и ја и ето.
Само, све ово је требало да да напишем у прошлом времену :zstidljivko: (које није аорист)
 
Па лепо брате слатки. Приђу, представе се, представим се ја. Баце неки комплимент, ја се лепо захвалим. Онда питају где излазим, шта радим, чиме се бавим. Питам и ја и ето.
Само, све ово је требало да да напишем у прошлом времену :zstidljivko: (које није аорист)
...tjao, ja sam pichi - sumo pichi ( ko dzems bond jeeeeeeeeeee)...:rumenko:
 
Bas veceras sam bio u situaciji da zapocnem razgovor sa jednom devojkom na nekom koncertu, ali nisam znao sta da joj kazem, a da ne izgledam kao kreten. Kako zapoceti razgovor sa devojkom, o cemu pricati i kako vi prilazite devojkama ili devojke, kako vam prilaze muskarci?

je li ovo samo meni zvuci kao da je receno - kako zapoceti razgovor sa bicem druge zivotinjske vrste?
jbte ala komplikujete.... :roll:
 

Back
Top