...rupa ispod pupka...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...evo meni se desillo da bash ja maler naletim na curu koja ima rupu ispod pupka, i pitam se ja da li je sad to okej, mislim ta rupa, ako nije ona kojoj tezzimo svi, ondak i nema neku svrhu, a nije...?
...koliko puta treba da pitam " el si zdrava, nemash li neku anomaliju za koju treba da znam, strashno mrzim iznenadjenja u tom pogledu..." ali ona tjuti i klima potvrdno glavom, ja uvek verujem dok se ne dokazze suprotno...el sam glupavi naivac koji previshe respektuje zzene ili sam samo jedan od mnogih koji za sebe misli da je poseban...?
...ja kao takav nepoznavalac zzenskog tela imam lepu reputaciju ovde, kazzu pichi shvaler, pichi ovo, pichi ono....
...zanima me kako znate da je neki forumash shvaler samo na osnovu ovog ovde glupetanja luposti, mozzda sam i manijak, ne odnosi se samo na mene nego nako...?
...u stvari mene zanima kako da svarim ovu kolenicu a da ne ispadnem ljakse, volim i ja da budem shmeker i jedem lepu hranu...:rumenko:
..da uprostim: kako re ocenjujete ko je kakav u rl. na osnovu kuckanja na forumu, kako...?
 
Ja sam mislio da svojevremeno otvorim thread kao u dobrim starim danima gde bi kačili slike koje nas asociraju na nekog forumaša/icu i sve, ali onda sam shvatio da je to poglu jer se većina poznaje ili je jednostavno kul, pa bi neki forumaši (da, pri tom mislim na sebe) bili zostavljeni, kao i uvek kad je u pitanju nekakav sveopšti forumaški thread.

Sad, kakve to veze ima sa konkretnim pitanjem ne znam, ali sam siguran da će se naći neki forumaš/forumašica da nađe neko duboko značenje i sve to poveže u jednu kompaktnu celinu.
 
..da uprostim: kako re ocenjujete ko je kakav u rl. na osnovu kuckanja na forumu, kako...?
Па није баш да оцењујем.
Читам редом.
И онда приметим некога ко "искаче" из шаблона.
Увек оригиналан, нов, духовит, свој.
И онда са занимањем читам сваки његов/њен пост.
А прво приметим људе који се шале на свој рачун.
Ваљда зато што такве волим и у РЛ.
И ето... за почетак.
А и ја нисам дуго овде. Реално – два месеца.
 
Па није баш да оцењујем.
Читам редом.
И онда приметим некога ко "искаче" из шаблона.
Увек оригиналан, нов, духовит, свој.
И онда са занимањем читам сваки његов/њен пост.
А прво приметим људе који се шале на свој рачун.
Ваљда зато што такве волим и у РЛ.
И ето... за почетак.
А и ја нисам дуго овде. Реално – два месеца.
...pa nisam valjda ja...?:rumenko:
 
...evo meni se desillo da bash ja maler naletim na curu koja ima rupu ispod pupka, i pitam se ja da li je sad to okej, mislim ta rupa, ako nije ona kojoj tezzimo svi, ondak i nema neku svrhu, a nije...?
...koliko puta treba da pitam " el si zdrava, nemash li neku anomaliju za koju treba da znam, strashno mrzim iznenadjenja u tom pogledu..." ali ona tjuti i klima potvrdno glavom, ja uvek verujem dok se ne dokazze suprotno...el sam glupavi naivac koji previshe respektuje zzene ili sam samo jedan od mnogih koji za sebe misli da je poseban...?
...ja kao takav nepoznavalac zzenskog tela imam lepu reputaciju ovde, kazzu pichi shvaler, pichi ovo, pichi ono....
...zanima me kako znate da je neki forumash shvaler samo na osnovu ovog ovde glupetanja luposti, mozzda sam i manijak, ne odnosi se samo na mene nego nako...?
...u stvari mene zanima kako da svarim ovu kolenicu a da ne ispadnem ljakse, volim i ja da budem shmeker i jedem lepu hranu...:rumenko:
..da uprostim: kako re ocenjujete ko je kakav u rl. na osnovu kuckanja na forumu, kako...?

Pa sad...mnogi faktori se uzimaju u obzir....brzina kuckanja, polet (ili ti entuzijazam) sa kojim se odgovara na određene teme, vrsta tema na koje se odgovara (kuvanje, kućni ljubimci, lov i ribolov...).... Broj postova dnevno itd. itd.
E sad se ti pitaš kako sve ovo funkcioniše u praksi? E pa pitaj se i dalje...z:mrgreen:
Ogovaram detaljnije samo u zamenu za palačinke sa plazmom i eurokremom....mmm...njam....
I još nešto, žene nemaju rupu već rupici ispod pupka....kao što muškarci nemaju zmijicu već pitona... Što li visiš na ovom forumu kad ništa nisi naučio Breskvičasti...Tz, Tz....z:p
 
ta rupica ispod pupka mora da je od salceta
to ti je kad voliš punije
:)

a kako kontam
pa mislim da ovde ljudi jesu ono što u suštini jesu
jer ne gledaš nekoga direktno u lice da bi te sputao ili ućutao njegov izraz lica
već pišeš direktno ono što ti na duši i kako se osećaš
psovka? psovka. tako ti je sad i to pokazuješ
vidaut fejk modesti
u rl nikad ne bi možda opsovao u istoj situaciji
jer društvene norme, medjuljudski odnosi...
bezbroj faktora...

ipak u rl važi ono
da jesi ono što ljudi misle da jesi..
a konkretno - pa nisi..
 
Pa sad...mnogi faktori se uzimaju u obzir....brzina kuckanja, polet (ili ti entuzijazam) sa kojim se odgovara na određene teme, vrsta tema na koje se odgovara (kuvanje, kućni ljubimci, lov i ribolov...).... Broj postova dnevno itd. itd.
E sad se ti pitaš kako sve ovo funkcioniše u praksi? E pa pitaj se i dalje...z:mrgreen:
Ogovaram detaljnije samo u zamenu za palačinke sa plazmom i eurokremom....mmm...njam....
I još nešto, žene nemaju rupu već rupici ispod pupka....kao što muškarci nemaju zmijicu već pitona... Što li visiš na ovom forumu kad ništa nisi naučio Breskvičasti...Tz, Tz....z:p
...ovo ko da si mi rekla dodji kad budesh mladji...:)
 
...evo meni se desillo da bash ja maler naletim na curu koja ima rupu ispod pupka, i pitam se ja da li je sad to okej, mislim ta rupa, ako nije ona kojoj tezzimo svi, ondak i nema neku svrhu, a nije...?
...koliko puta treba da pitam " el si zdrava, nemash li neku anomaliju za koju treba da znam, strashno mrzim iznenadjenja u tom pogledu..." ali ona tjuti i klima potvrdno glavom, ja uvek verujem dok se ne dokazze suprotno...el sam glupavi naivac koji previshe respektuje zzene ili sam samo jedan od mnogih koji za sebe misli da je poseban...?
...ja kao takav nepoznavalac zzenskog tela imam lepu reputaciju ovde, kazzu pichi shvaler, pichi ovo, pichi ono....
...zanima me kako znate da je neki forumash shvaler samo na osnovu ovog ovde glupetanja luposti, mozzda sam i manijak, ne odnosi se samo na mene nego nako...?
...u stvari mene zanima kako da svarim ovu kolenicu a da ne ispadnem ljakse, volim i ja da budem shmeker i jedem lepu hranu...:rumenko:
..da uprostim: kako re ocenjujete ko je kakav u rl. na osnovu kuckanja na forumu, kako...?

po rukopisu, grafoskopija. rukopis odaje karakter, navike, sklonosti, strahove. aj pa srecno z:p
 
Bio jednom jedan lik na forumu, nije loše pisao. Ne mogu da kažem da sam ga nešto posebno voleo, ali sam gotovo sve njegove najznačajnije topice pročitao. Tačnije rečeno, sve njegove značajnije topice i postove sam prelistao, čitajući pri tom početke većine pasusa. Neke pasuse sam čitave pročitao, ali malo je bilo takvih. Obično sam čitao od početka pasusa, pa dokle me drži koncentracija, što najčešće ne bude dugo.

Međutim, čitajući tako, među mnoštvom nerazumljivih rečenica našao sam, i podvukao, neke izuzetno zanimljive i nadasve slobodne, da ne kažem jeretičke rečenice, prema kojima sam često veoma slab. Tih citiranih i podvučenih rečenica je bilo dosta. Neke od njih i nisam pročitao do kraja, ali sam ih do kraja podvukao, jer mi je, zbog njihove dužine, bilo lakše da ih podvučem nego da ih do kraja čitam, za čim u stvari i nije bilo potrebe, jer je njihov početak garantovao da su zanimljive u celosti.

A među podvučenim rečenicama, svakojakih dužina i značenja, ne da je bilo i rečenica koje je vredelo pročitati od početka do kraja, i to više puta, već je bilo i takvih koje je vredelo zapamtiti, pa ih, u zavisnosti od prilike citirati, ili u samoodbrani ili radi zabave, a bilo je i takvih koje je vredelo zapamtiti i posle ih se pridržavati, ako je moguće. Stvarno su njegovi topici imali takvih rečenica. Vrlo tužnih... pardon, vrlo ludih. I vrlo hrabrih.

Naročito me je kao mislilac pridobio kada sam u njegovom manifestu jednog od izama, ne pamtim kojeg, pročitao kako bi, po njegovom mišljenju, trebalo otvarati topice na forumu. Nabavite sebi pribor za elektronsko pisanje u vidu tastature, smestite se na što je moguće pogodnije mesto i kucajte, kucajte brzo, bez unapred smišljenog sižea, toliko brzo da se ne biste zaustavili i došli u iskušenje da sebe pročitate.

Mnogo mi se svidelo to što je neko pre mene koristio istu rupu... pardon, istu tehniku kucanja kao i ja sada, i što je razmišljao na isti način, pa sam se često u raspravama koje sam vodio sam sa samim sobom (to su najžešće moguće rasprave), pozivao na njega i na njegov autoritet.


velasquez_rokeby_venus.jpg
 

Back
Top