Republika Srpska

Republika Srpaka.....

  • ..treba da dobije nezavisnost od BIH

  • ..treba da bude ukinuta

  • ..treba da ostane u sastavu BIH kao poseban entitet

  • ..ne interesuje me


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

freak tb clan

Ističe se
Poruka
2.372
Cesto se prepiremo na forumu oko jedne teme a to je REPUBLIKA SRPSKA.
Neki od nas ce tvrditi da je RS genocidna , a neki pravna tvorevina.... E sada posto su misljenje podjeljena najbolje ce nam pokazati sljedeca anketa kakvo je misljenje clanova KRSTE o REP.Srpskoj
Takodje zelim da iznesete svoje argumente ....

Evo ja krecem ....
REPUBLIKA SRPSKA je pravna tvorevina najvecih Srpskih sinova koji su pali za slobodu svoga naroda . Zlocini pojedinaca koje pod hitno treba kazniti ne mogu biti presudni kada razgovaramo o ovoj jako opipljivoj temi .
Ako BIH postoji , koja nikada nije postojala kao ni oni koji se nazivaju BOSNJACIMA nikada nisu se prije izjasnjavali , nije mi jasno zasto pojedinci tvrde da RS treba ukinuti i osuditi.
Ako je BIH imala pravo da istupi iz Jugoslavije kako moze neko reci da RS nije imala pravo ostati u njoj ???!!
Smatram i pouzdano tvrdim da REPUBLIKA SRPSKA zasluzuje svoju nezavisnost ako mogu da postoje kvazi drzave tipa Kosovo , BIH , HRVATSKA ,.... i mnoge druge.
 
Dok je RS , bice i Srba , sasvim sigurno .
Treba imati u vidu da ce bosnjacki politicari uciniti sve , da ukinu republiku Srpsku . Na Srbima je da se tome odupru , kako znaju i umeju .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top