Prosečne plate na 'našim' prostorima

1. Republika Hrvatska - 731 Euro

2. Crna Gora - 426 Evra

3. Bosna i Hercegovina - 400 Evra

4. Republika Srbija - 375 Evra

Šta ovo govori o srbijanskoj političkoj eliti? z:hm:

Da, da...a to je predpostavljam iz Hrvatskog tiska, tj. Crnogorskog :D dizu vam moral ;) :hahaha:

Hrvatska istina ima vece plate, a Crna Bosna i jos Gora Hercegovina :hahaha: eeee kukavce, dje ti je pamet :P LOL

p.s. sto se tice politicke elite na svim prostorima, sve g0vn0 do g0vneta, si video kako se izljube svaki put kad se vide, k'o lose im ;)
 
1. Republika Slovenija - 834 Eura

2. Republika Hrvatska - 731 Euro

3. Crna Gora - 426 Evra

4. Bosna i Hercegovina - 400 Evra

5. Republika Srbija - 375 Evra

6. (Bivša Jugoslovenska) Republika Makedonija - 277 Evra

Šta ovo govori o srbijanskoj političkoj eliti? z:hm:

moze nekli linkitj?
neshto ne verujem da su Hrvati tu negde sa Slovencima kao i da su montenigeri odma iza a bosanci ispred nas
 
Sto?hajde objasni?
pa Flavije Valerije Konstantine ,imas li ti konkretan predlog ,imamo mi dovoljno Konstantina filozofa

sta nezaposlenost u Rumuniji je ispod 4 % jos malo ako firma hoce novog radnika ima da ga dobro placa. A prosecna plata je manja ili cak veca nego srpska.

Kolko puta jos da kazem

bolje sudstvo
manje carine za preduzeca (najbolje nikakve)
manje administracije, manje taksa
agencija koja sve radi za poslodavca trazi zemljiste trazi radnike
vise pare u skolstvo
Da se preuzme austriski model kad neko hoce da uci zanat ne da uci u skolama nego odma kod preduzeca ako je to moguce.
 
1. Republika Slovenija - 834 Eura

2. Republika Hrvatska - 731 Euro

3. Crna Gora - 426 Evra

4. Bosna i Hercegovina - 400 Evra

5. Republika Srbija - 375 Evra

6. (Bivša Jugoslovenska) Republika Makedonija - 277 Evra

Šta ovo govori o srbijanskoj političkoj eliti? z:hm:

S' oproštenjem ako si u "naše prostore" ubacio ovoliku kilometražu, čudi me da nisi
obuFatio i Madjarsku, Grčku, Bugarsku, Rumuniju, Albaniju?
Znači dragi brate Kale smučio mi se ovaj "radijus nalevo" kad Paja Patak 'oće nekom da pojasni "neke stvari"....

z:((
 
Na trecem mjestu smo, nije lose, mada treba to jos da raste.

Nigdje neće rasti u skoroj budućnosti, možda samo padati. Baciti oko na Sloveniju i sve veće približavanje Hrvatskoj, daje dobar prikaz najosjetnijeg pada tamo (za 50 evra u samo nekoliko mjeseci!).

gde su Bugarska i Rumunija u spisku.

U Rumuniji je oko 340 evra, a u bugarskoj oko 260, no kakve to ima veze sa bivšom nam državom?
 
Nigdje neće rasti u skoroj budućnosti, možda samo padati. Baciti oko na Sloveniju i sve veće približavanje Hrvatskoj, daje dobar prikaz najosjetnijeg pada tamo (za 50 evra u samo nekoliko mjeseci!).



U Rumuniji je oko 340 evra, a u bugarskoj oko 260, no kakve to ima veze sa bivšom nam državom?


Ja nesmatram Hrvatsku nasim prostorima a kamoli Sloveniju.

Slovenija je zemlja koja kad sam bio tamo bila vise strana nego grcka naprimer.
 

Back
Top