Praznicni dani - da li ih provodimo na pravi nacin?

do juce sam ginula na poslu..jedva stigla da se spakujem i zbrisala na more..na deset dana..

sinoc sam od umora u sekundi zaspala..
jutros me u 6h kroz odskrinuta balkonska vrata budi cvrkut ptica..pomesan sa sumom talasa..
balkonska vrata preko celog zida..iz kreveta direktno gledam na pucinu..nista lepse..za ovo je vredelo padati od umora u bg prethodnih 6 meseci:)
a sad ronjenje..izlasci sa nekim novim prijateljima:)..i nekim starim..
bice ovo deset produzenih, savrseno iskoriscenih praznicnih dana;)..
 
do juce sam ginula na poslu..jedva stigla da se spakujem i zbrisala na more..na deset dana..

sinoc sam od umora u sekundi zaspala..
jutros me u 6h kroz odskrinuta balkonska vrata budi cvrkut ptica..pomesan sa sumom talasa..
balkonska vrata preko celog zida..iz kreveta direktno gledam na pucinu..nista lepse..za ovo je vredelo padati od umora u bg prethodnih 6 meseci:)
a sad ronjenje..izlasci sa nekim novim prijateljima:)..i nekim starim..
bice ovo deset produzenih, savrseno iskoriscenih praznicnih dana;)..

awww....kako je to lepo ( :
 
Srecna Nova godina svima od :heart:!

Moji ukucani spavaju, ali ja odbijam da protracim ove slobodne dane samo na spavanje, hranu, menjanje kanala i depresivno premestanje sa jednog komada namestaja na drugi. :)

Evo pravim plan sta cu raditi ovih dana.
Obicno pravim planove kada su u pitanju obaveze, ali je nazalost moje dosadasnje iskustvo pokazalo da kad me uhvati praznicna pasivnost nemam volje da uradim cak ni ono sto inace volim ako zahteva bilo kakvu aktivnost :)

Pa, sta radite danas (ili nameravate da radite ovih dana)???:)
 
Ne radim do 10. tako da sam opustena jer ima vremena. Ovih dana sam sa dragim non stop zajednicki zivot za praznike ;)
Danas laganica ne radim nista, tv, krsta..
Sutra cemo do Usca i negde na ruckic da poharam butike za sitnu lovu ako ima nesto :telefon:
Od ponedeljka rodbina i posete razne, totalno ludilo sa kafama sa drugaricama and co.
Posto su mi drugarice jos uvek studenti uglavnom nisu tu ovih dana svi su "kuci" tako da ce to izostati druzenje , to od 10. ;)
 
Nemam ja toliki problem sa tim sto ne radimo nesto korisno koliko sa tim sto nas mrzi cak i neku zabavu sebi da organizujemo, neki zanimljiv izlazak, oblilazak, neko druzenje, nego smo skroz pasivni, svako gleda u neki ekran iz lezece pozicije i eventualno se pomeri ako pozeli da ode do frizidera :neutral: e to mi je bas porazavajuce...

Pokusacu da od sutra bude drugacije :D

I dobro..posto vas mrzi sto onda pitas????
 
Proveo sam ih uz dobru klopu, brdo pica i malo gladanje TV-a. Nigde nisam isao, mrzelo me maksimalno. Za NG otisao oko 03:00 u krevet. I tako...
Samo toliko ?!? :eek:
Pa, ti si, barem, onako, opširan čovek !!! Dakle : šta se jelo, pilo, ko i koliko, reč dve o poklonima, šta je bilo na televiziji ( i koji dan ! ), zašto tako rano na spavanje, itd. ?!?
Pričaj, čoveče, pričaj, opet si među svojima !!! :D
 
Ja volim blejanje po kuci za praznike
To su mi retki trenuci i dani kad imam odmor, i kad se zaista iskljucim
Rekla sam mojima u petak - nista me ne pitajte - sada sam u off
Za to vreme nbe mislim na svakodnevne brige, na mislim o poslu, ne radim nista, osim sto spremam klopu, ali to mi je uzivanje, a podjednako uzivam i da nam neko dodje u goste i da odemo kod nekog u goste za vreme praznika
mi uglavnom i ne gledamo toliko tv, vec pocnemo neki razgovor i neko zezanje i onda se to nastavi duboko u noc
ove godine smo pevali i djuskali u svojoj reziji i bilo mi je lepse nego da smo negde isli za docek
to sto smo bili u kuci mi nikako nije ostavilo utisak da je otuzno, naprotiv, bilo je veselo i lepo, a atmosferu je upotpunio i Aki koji je bio veseo, bleskast, igrao se, skakao, svi smo bili nasmejani i veseli, a fore su pljustale....
da, jeli smo preterano, samo smo nesto spremali, postavljali, rasklanjali,.... ali to mi je nekako deo praznika....
medjusobne prozivke su nas nasmejale do suza i niko se nije naljutio

sta znam, meni je bilo jako lepo, i zadovoljna sam, jer ako vec nisam mogla da odem na zimovanje, bar sam se lepo provela s mojima u veseloj atmosferi kod kuce
 
Imala sam protekla dva meseca obaveze oko necega, nebitno, ne bih o tome, tako da su mi ovi dani dobro dosli da sredim utiske o protekloj godini, a i da malo duze spavam :)
Nisam toliko gledala novogodisnji program, mozda neki film, ali generalno nista me bas nije toliko zanimalo na TV-u.
Jedva sam cekala Hopman Cup, pa eto stalno sam na Sport klubu, gledam i navijam za Noleta i Anu, a gledam na Eurosportu i prenose iz Dohe. Sta cu kad volEm tenis.
Slusam muziku, citam dooobre knjige, trcim, radim neke vezbice za opustanje.
Nisam preterivala u hrani, sve umereno jer sam proteklih godina bas preterivala u tome i nije mi bas prijalo.
Sada sam doterala liniju do savrsenstva i sjajno se osecam. U mom svetu, sve je dobro. A verujem da je i u vasem.
Sve najlepse i najbolje svima od Arwen!
 
Za docek mi sestric bio, sa mojima a ja otisla na docek. Na doceku je ekstra bilo, fino drustvo, dobar klub i odlican provod. Sutradan sam bila sa ukucanima, sestric i ja igrali igrice, gledali TV, spavali, jeli... I drugi dan nove godine razbolim se onako posteno; temperatura, grlo, vrtolgavica, bubrezi otpadaju, haos... Posle tri dana lezanja, kljukanja tabletama, i nejedenja, danas mi je bolje. Ozdravih, i vise ne lezim, pocinjem polako da ucim blizi se ispitni rok i tako. Sve u svemu nisam zadovoljna prvenstveno zbog virusa koji me strefio, moglo je i bolje proci al ne zalim se...
 
Silne pripreme za najluđu novogodišnju noć su mi pale u vodu.Ćerka mi je dobila temperaturu malo pre ponoći.Napustila sam društvo i legla pored svoje dece , oni su mi sve što imam.Nisam smela da zaspim jer morala sam da pratim temperaturu...a onda sam shvatila da sam ipak pored najdražih.Zahvalila sam Bogu što mi je podario dva najveća blaga.Da... moja želja se ispunila, da sam uvek okružena iskrenom ljubavlju.Zar to nije najlepši osećaj...:heart:
 

Back
Top