Update windows-a! JAKO HITNO!

Nina78

Početnik
Poruka
49
Pokrenula sam update windows-a,ali nece da se zavrsi vec sat vremena.SKinuo je sve ali evo nikako da zevrsi sa instalacijom.Da li je to ok,da tako dugo to traja ili nije?Meni se cini da nije.Krenula sam da radim update,zato sto mi je izasao prozor da imam neku gresku i kao da trebam da uradim Critical update.Ja sam sve uradila kako treba,skenirala prvo,.............Ali nesto dugo traje,ustvari stalo je na 15%,i ne pomera se.Sta da radim?Da prekinem update? I sta sam onda uradila,skinula i nisam instalirala?Ako da opet pokrenem neki drugi put da li ce smetati?Zauzeti tako bezveze mesto u memoriji ili........? :oops: :oops: :oops:
 
Posle ucitavanja SP1 vrlo je vazno abdejtovati OS narocito XP.
Ovo se vrsi automatski ili manuelno izborom KRITICNIH i SIGURONOSNIH dodatakakoji se nalaze namicrosoftovom sajtu. Bez navedenih dodataka XP je kao sito a kada se isti instaliraju radi (kod mene) odlicno!
Ako ga pustis da ucitava automatski ucitace i mnogo nebitnih stvari i dugo ce trajati, ovih stvarno potrebnih ima oko 20-tak.
Najbolje je da se popnes na sajt preko opcije update kada vrsi skeniranje 33,66 i 100% po njima potrebnih ucitavanja sti da ti ostavlja da biras koje hoces da ucitas.
Najbolje je da oznacis sve kriticne i siguronosne stavke ucitas i instaliras tj. pustis ga da instalira.
Obavezno ucitaj i zakrpe za I EXPLORER I OUTLOK EXPRES oni se mozda nalaze posebno u dowloadu.
Znaci mozes da pustis automatski update (osim neophodnih dobijas jos toliko nepotrebnog) ili da sama odaberes navedene zakrpe sto je moja preporuka.
Bez ovoga ne bi trebalo da izlazis na internet!!!
 

Back
Top