Konekcija

M

MilaCG

Gost
Racunar mi je podesen da se sam konektuje na internet,kad izadjem sa neta sam mi ukljucuje dial up.Kako da ga vratim na normalno?Pozdrav
 
To je zato sto je prilikom izrade konekcije stiklirano da se sam konektuje, udji u propertis konekcije pa stikliraj never sto rece covek i bice OK.
 
Meni u IE nije cekirano Never dial a connection vec Dial whenever a network connection is not present pa mi se racunar nikad nije sam konektovao. Mozda nekad izbaci prozor za konekciju odmah posto se diskonektujem ali se sam ne konektuje...
 
Da li se opcija Never dial a Conection ako je cekirana mora odcekirati kad ides na Internet - nista mi tu nije jasno a mrzi me da proveravam
 
Andreavk:
Da li se opcija Never dial a Conection ako je cekirana mora odcekirati kad ides na Internet - nista mi tu nije jasno a mrzi me da proveravam

Ne mora, ali onda moraš 'rucno' da uspostaviš konekciju (Start->Settings->Network connections ili ikonica sa Desktopa) tj. ako npr. ukucaš adresu u IE neće ti ponuditi da bira konekciju.

(Outlook ima svoje nezavisno interno podešavanje za uspostavljanje konekcije ako već nije uspostavljena)
 

Back
Top