Crni šećerko na poкlon

Mackic

Iskusan
Poruka
5.350
Nije mi tu fotoaparat pa ne mogu da ga slikam, ali u pitanju je mali mužjak, crn je sa smedjkastim, ima bele vrhove zadnjih sapica, i cetvrtaste usice kao pit tj staf. Izuzetno je malen, mislim da ima negde oko dva meseca. Ne bih rekla da ce biti krupan ali ce najverovatnije imati duže noge.z:) Sladak je kao sećer! z:shock:
A da, kontakt telefon 0642358198
 
Poslednja izmena:
Драга, ајде га сликај па постави фотку, можда могу да га удомим, нећу ништа да обећам, али један клинац жели црног пса са жутим/браон, па да му покажем слику, можда му се допадне.
 
Ma brat mi je odneo fotoaparat na planinu, vraca se najranije u nedelju a najkasnije u sredu.z:hm:
Nema onaj klasican palez i oznake, kao sto ima recimo rot, nego mu je krzno nesto izmedju crne, smedje i sive boje. Znas kad im je koren dlake siv pa kako se krece ka vrhu tako menja boju iz tamno smedje u crno. Jedina dlaka koja mu je skroz crna je na ledjima, i to ima onu crnu "traku" duz ledja, kao Eli sto ima. I ima belu mini fleku na grudima. Ali njuskicu ima kao med!
 
Mnogo je lepsi u prirodi, ovde se nekako zbunio a i fotografija je losa pa se ne vidi lepo kakve cakane oke ima.z:)
Reci im ako zele da ga vide mogu slobodno da dodju, nisu u obavezi da ga uzmu ako im se ne svidi.
Inace mislim da nije dogurao jos do drugog meseca, tu je negde izmedju 1,5 i 2. Malisa je pravi veseljak, sve hoce da vidi, gricne, gnjavi, i non-stop jede, sto nije cudno jer je bas izgladneo. Ociscen je od glista. Obozava da se drzi u rukama, i ima nesto manje od 2kg.z:)
 
z:)
Danas sam mu malo bolje pogledala cvrgicu koju je imao na glavi i ustanovila da ima prilicno veliku ranu od necijeg zuba.z:( Drguarica mi je inace rekla da ga je videla ga su ga napali psi, ali ne znam koji to monstrum od psa moze tako da ujede stene.z:hm: U svakom slucaju nije mnogo ozbiljno, sad da mackamo hidrogenom i kremicama pa ce mu brzo biti bolje.z:)
Inace prilicno brzo kapira, vec je naucio komandu -fuj to-.z:) Zna da ide na novine kada hoce u wc, mada mu se nekad omakne, ali boze moj jos smo mali.z:mrgreen:
 
Evo jos malo informacija u vezi malise - izuzetno je miran i tih, napade igranja ima uglavnom uvece pred spavanje, dok vecinu dana provodi ili kod nekog u krilu ili njuskajuci okolo. Iznenadjujuce je miran sto se tice grickanja stvari, meni je stan prepun kablova a on nijedan nije pipnuo. Hoce da gricka uglavnom mekane stvari tipa svoje cebence ili Tedijevo ali nije tvrdoglav i lako odustane nakon par upozorenja da ne dira to. Najbolje se igra sa pecaljkom za macke (one peruske na stapicu), za tim hoce da trckara i da se navlaci. Od drugih igrackica najvise voli plisane.
Izuzetno retko laje, skoro ne uopste, do sada sam ga cula samo da cvili i da se svadja sa igrackicama.z:D
 
Znam kako izgleda kada stariji kaznjavaju stenad, ali ovo je bas ozbiljan ujed. Rana je bila prilicno velika i duboka. Tu odakle je pokupljen ima dosta pasa koji su prilicno gadni i najverovatnije ga je neko od njih ujeo. U svakom slucaju rana mu bas lepo i brzo prolazi, danas se vec zarasla do pola, tako da ce za par dana sigurno skroz zarasti. Jedino ce trebati malo vremena dok ne nikne dlaka, ali posto je mali mislim da mu tu nece ostati oziljak.
 
Danas je malisa bio na standu ali bez uspeha, niko ga nije hteo.z:( Valjda nije toliko sladak na prvi pogled pa su ostali bili interesantniji, ali dobro, imace srece drugi put nadam se. U medjuvremenu postavljam oglase za njega gde stignem, a ako znate nekog ko bi ga uzeo pliz javite mi. Hvala unapred!
 

Back
Top