Srborusi

?

  • Srbin/Srpkinja i Rus/Ruskinja, istovremeno!!!

  • Srbin/Srpkinja

  • Rus/Ruskinja

  • Ni jedno

  • Ne osećam se


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KNUT

Aktivan član
Poruka
1.265
Znate, gledam nešto kako neki forumaši fanatizmom napaljene šesnaestogodišnjakinje gledaju u Ruse i Rusiju kao svetlo istoka i šta ja znam... pa se pitam, kako se osećate u nacionalno/etničkom smislu?

Da li sebe smatrate i Srbinom i Rusom?

Srbinom?

Rusom?

Nečim drugim?
 
Poslednja izmena:
Znate, gledam nešto kako neki forumaši fanatizmom napaljene šesnaestogodišnjakinje gledaju u Ruse i Rusiju kao svetlo istoka i šta ja znam. pa se pitam, kako se osećate u nacionalno/etničkom smislu?

Da li sebe smatrate i Srbinom i Rusom?

Srbinom?

Rusom?

Nečim drugim?

Budale.
U 21-om veku traže da budemo provincija i da sve krvavo strečeno poklonimo drugoj zemlji.
Ne znajku ni srpski dobro a ruski ne razumeju uopšte ali zato...
Ne, neću da trošim reči na budale.

 
Inače, ova anketa bi trebala biti postavljena na nekom ruskom forumu.
...Da se vidi koliko je Rusa svesno toga da su Srbi, a da je naziv Rus (Ras - Prvi) nastao tek kasnije.
 

Budale.
U 21-om veku traže da budemo provincija i da sve krvavo strečeno poklonimo drugoj zemlji.
Ne znajku ni srpski dobro a ruski ne razumeju uopšte ali zato...
Ne, neću da trošim reči na budale.


Будале су деМократи који дудлају антисрпском западу. Да није Русије још увек би Србија и цео Балкан био под турцима. Руси су због Србије ушли у први светски рат, док је запад радио на истребљењу срба. Исто и у задњим ратовима запад је плаћо да се што више срба покоље.
 
Будале су деМократи који дудлају антисрпском западу. Да није Русије још увек би Србија и цео Балкан био под турцима. Руси су због Србије ушли у први светски рат, док је запад радио на истребљењу срба. Исто и у задњим ратовима запад је плаћо да се што више срба покоље.

Hahahahahaha, ahahahahahahahaha.....

Važno je da su Rusi naša braća.... Hahahahahaha..... Hahahahahahahahahaha.....

Ahahahahahahahahahahahaha
 
Znate, gledam nešto kako neki forumaši fanatizmom napaljene šesnaestogodišnjakinje gledaju u Ruse i Rusiju kao svetlo istoka i šta ja znam... pa se pitam, kako se osećate u nacionalno/etničkom smislu?

Da li sebe smatrate i Srbinom i Rusom?

Srbinom?

Rusom?

Nečim drugim?

То су људи, који Русе гледају као светло истока, као да су Руси " САД " истока, и као да они само могу спасити свет од Амера. Па можда и могу, бар што се тиче војно, али што се тиче економије, мало сутра. Ако мало боље погледамо кроз историју, видимо да у ствари позиција водећих сила ( тачније 2 ), постоји тек од другог светског рата. Погледајте мало ове наше русофиле, до пре једно 7 година помињање РУса сводили су на " Руси су наша браћа " , а сада их хвале на сва врата, како руска економија је неуништива, војска Русије је једна од најбољих на свету, ако не и најбоља, али руска економија не може опстати без страних инвестиција, као и наша.
 

Back
Top