Druzenje u uae

Ima nas dosta ali tempo rada te ubija pa nemas vremena za izlaske . Ponekad petkom ide se malo u pustinju da vozimo sqvadove prava uzivancija .Ja sam od 2003 ovde radimo specijalne krovove na aerodromu svaka 4 meseca se ide kuci na dve nedelje tako da je to ok .Kad cujem od drugih nasih da potpisuju na dve godine ugovor verujte da ne bih izdrzao .
 
Cao narode,
nov sam u uae i nemam pojma sta se ovde desava.da li postoje neke seme za druzenje u uae izmedju ljudi sa naseg podneblja?

Shto se tiche samog druzenja kao shto je nekad bilo u inostranstvu tipa Yukluba, nemash.
Ima nas dosta i svako se nekako sa svakim druzi ali nazolst izgleda po potrebi i po statusu.
Kluba ima koliko hocesh kao shto si i sam video a u vecini sluchajeva nashi idu u one u Medinat Jumeira-i.
 
SALE kako doci do dubai -a sto se tice posla,vize i ostalo zavrsio sam za konobara a radim komercijalu vec 6 god.ima li posla za nase ljude i kolika je plata da li sa porodicom je moguce preseliti se.
 
Abu Dhabi. Juce su se sreli s konzulom. mora procedura da se obavi. ima neke papirologije. pa ja racunam od septembra da ce nesto krenuti. sad je vrijeme godisnjih, pa ide sve sporije. Jesi li ti jos tu? Ja cula da si otisla...
 
Cao Danijela,

Dobro dosla u AD.

I ja sam od prije par mjeseci ovde, zainteresovana da upoznam naseg naroda, tako da moze kafica nekad ako hoces druzenje, mada meni samo odgovara preko dana jer imam bebu a nemam dadilju na zalost.

Pozzz od Maje
 

Back
Top