NADJITE MI LEK....

Gost
Dragi moji….
Da li ste ikada voleli toliko da ne znate za sebe a pri tome znali da je ljubav nemoguca?!
U vezi smo dve godine i postao je mnogo los prema meni, ponekad ga se i plasim. Razum mi govori da ga zoboravim jer za nas nema nade dok srce… hm… srce je to koje me ponovo vuce k’ njemu…. Kada smo zajedno, non-stop se svadjamo, katkad za to i nema razloga…Oboje smo svesni da postaje nepodnosljivo… Zelim da mu ne saljem poruke, da ga ne zovem a ipak to radim…Dok smo bili u svadji, bio je sa drugom, presla sam i preko toga… Zaista se brinem, kao da vise nisam normalna… Ne prepoznajem sebe… Dok ga nisam upoznala, govorila sam da nikada ne bih radila bas ono sto radim….
Svesna sam svoje nesvesti ali jos uvek nisam pronasla lek. Pokusala sam i da cesce izlazim i da radim sve moguce kako ne bih mislila a opet…
Zna li iko za taj lek koji bi mi pomogao da “ozdravim”…. Pomagajte dok ne bude prekasno….(ako vec nije)
 
Imala sam slican problem i jako dugo se vukao,samo sto smo oboje bili skotovi jedno prema drugom,a mnogo smo se voleli u isto vreme i nismo mogli da raskinemo dok nismo otisli oboje na more,ali odvojeno.Nismo se videli mesec dana i kada smo se,konacno sreli,bilo je mnogo lakse nego ranije.Jednostavno smo raskinuli.Pokusaj da se odvojis od njega,sto je suze moguce,videces koliko vreme i daljina cine svoje,ma koliko ti se sada cinilo suprotno.
 
SoBlue:
Imala sam slican problem i jako dugo se vukao,samo sto smo oboje bili skotovi jedno prema drugom,a mnogo smo se voleli u isto vreme i nismo mogli da raskinemo dok nismo otisli oboje na more,ali odvojeno.Nismo se videli mesec dana i kada smo se,konacno sreli,bilo je mnogo lakse nego ranije.Jednostavno smo raskinuli.Pokusaj da se odvojis od njega,sto je suze moguce,videces koliko vreme i daljina cine svoje,ma koliko ti se sada cinilo suprotno.

Hm...i to smo pokusali....On svakako nije tu .... Samo je vikendom u rodnom gradu gde sam i ja..... Dovoljno mi je da znam da je tu....
 
Isto sam i ja prosla. I veruj mi da danas kad mislim o svemu tome, jasno mi je da to vise i nije bila ljubav, nego navika. Ja sam ustvari volela onu osobu sa pocetka veze a ne ono u sta se on pretvorio na kraju. I on je bio jako los prema meni a ja sam ga kao volela i dalje. A nisam... Volela sam secanje na njega kakav je bio na pocetku nase veze. Od toga nema nista.... Kad je kraj, onda je definitivno kraj i tako se i ponasaj. Izadji iz te veze! Znam i te kako dobro koliko ce ti tesko biti ali to ti je jedini spas. I dok sama sa sobom ne rascistis da ne treba vise da mu saljes poruke i da ga zoves niko ti pa ni mi sa foruma necemo moci pronaci "lek". Moras biti mnogo jaca od te zelje za slanjem poruka i sl.
Idi na more, bez njega naravno.
Tako sam ja uradila. Otisla sam SAMA! Bukvalno sama, bez drugarica, sestara, bilo koga.... I tamo sam upoznala nekog ko je bio cista suprotnost njemu. Jos sam povremeno mislila na mog bivseg i bolela me svaka pomisao na njega. ali trudila sam se da uzivam u sreci koju mi je pruzao nov decko.
U svakom slucaju, nasla ti drugog ili ne, otisla na more ili ne, budi jaka i ne dozvoli samoj sebi da mislis toliko na njega, iskljuci mob svaki put kad hoces da ga pozoves ili poslajes poruku. Nema ti drugog leka sem da budes JAKA!
Inace, da ti kazem jos jednu bitnu stvar... 3 meseca mi je trebalo da ga zaboravim, a citav prvi mesec sam plakala za njim. I samo jedan prijatelj je bio uz mene koji je imao zivaca za svaku moju suzu. Znaci nije lako, ali nije i nemoguce. Izvuci svu svoju snagu iz petnih zila i uspeces.
Ja se danas smejem kad ga se setim a smejem se i sebi kakva sam budala bila :wink:
 
Pa ti vec znas sta treba da radis, samo da odlucis kad i kako. Mozes sto puta da odes negde, ako nisi odlucna, kad se vratis bice sve po starom.
Razmisli ovako: da li je to covek s kojim zelis da provedes ostatak zivota? Zelis li njega pored sebe kad budes prolazila kroz teske trenutke? Pri tome moras da znas da vas odnos nece da bude bolji, vremenom samo moze da bude jos gore.
Ako ga zelis nemoj da mislis vise o razlazu, ako ne zelis - cemu onda gubljenje vremena?
Furaj glavom kroz zivot, ne srcem.
 
ne moze to tako.Da kazes e necu vise u zivotu da ga zovem!Za velike stvari je potrebno vreme.Evo kako sam ja: Npr.ako je danas subota,kazem sebi DO SLEDECE SUBOTE SIGURNO NECU DA GA ZOVEM!TOLIKO MOGU DA UCINIM ZA SEBE!I tako i bude,i tako nedelja za nedeljom.Ja licno sam izgurala 2 meseca,i ne samo da ga nisam zvala vec sam se smuvala sa drugim.Sad me boli qurac da li cu ga zvati ili ce on mene.NAJVAZNIJE: VREME JE UCINILO SVOJE
 
Evo ti jedan koristan savet! Osoba koju ti volis je on sa pocetka veze ,ne on kakav je sad .Zamisli da je taj koga si volela trajno otisao u Ameriku ili ne daj Boze umro.A taj pored tebe sada samo ima njegovo lice ,ali nije on.probaj ,moze da pomogne.
 
tek sad vidim da ipak ima nekih koji su prosli ili prolaze kroz isto iskustvo. ja sam mislila da sam jedna. mi smo raskinuli, ali se jos uvek cujemo, jos uvek ja zelim da se vidimo, ali mu to nikako ne govorim. mi smo bili 5 godina u vezi i stalno se svadjali. svaki dan, bukvalno. preko telefona, kad se vidimo. najgore od svega je sto nikada nije postojao neki bitan razlog (uvek su bile neke gluposti u pitanju). cak ono sto govorite - volis nekoga sa pocetka veze...ne verujem da je to bilo kod mene. on se skoro na samom pocetku ponasao kao i kasnije. ne znam zasto sam ostajala sa njim. htela sam da rasturimo mnogo puta, ali je on uvek posle zvao i trcao zamnom...i opet smo bili zajedno. na trenutke je postajao i agresivan...i skoro sam odlucila da je to kraj. ali jos uvek ne mogu da se izborim sa tim...jos uvek zelim da me pozove da izadjemo..iako znam da cu ga uvek odbiti...
a kako ja pokusavam da se izborim sa tim...bas kao sto pisu devojke - svesno ga odbijam (iako zelim da se vidim sa njim)...prestajem da ga zovem...
mozda je to i najjednostavnije resenje -SVESNO ne radi ono sto znas da ne treba da radis.
 
Anonymous:
Dragi moji….
Da li ste ikada voleli toliko da ne znate za sebe a pri tome znali da je ljubav nemoguca?!
U vezi smo dve godine i postao je mnogo los prema meni, ponekad ga se i plasim. Razum mi govori da ga zoboravim jer za nas nema nade dok srce… hm… srce je to koje me ponovo vuce k’ njemu…. Kada smo zajedno, non-stop se svadjamo, katkad za to i nema razloga…Oboje smo svesni da postaje nepodnosljivo… Zelim da mu ne saljem poruke, da ga ne zovem a ipak to radim…Dok smo bili u svadji, bio je sa drugom, presla sam i preko toga… Zaista se brinem, kao da vise nisam normalna… Ne prepoznajem sebe… Dok ga nisam upoznala, govorila sam da nikada ne bih radila bas ono sto radim….
Svesna sam svoje nesvesti ali jos uvek nisam pronasla lek. Pokusala sam i da cesce izlazim i da radim sve moguce kako ne bih mislila a opet…
Zna li iko za taj lek koji bi mi pomogao da “ozdravim”…. Pomagajte dok ne bude prekasno….(ako vec nije)
Zamisli ga na WC sholji kako cacka nos!!! :twisted:
 
Anonymous:
Anonymous:
Dragi moji….
Da li ste ikada voleli toliko da ne znate za sebe a pri tome znali da je ljubav nemoguca?!
U vezi smo dve godine i postao je mnogo los prema meni, ponekad ga se i plasim. Razum mi govori da ga zoboravim jer za nas nema nade dok srce… hm… srce je to koje me ponovo vuce k’ njemu…. Kada smo zajedno, non-stop se svadjamo, katkad za to i nema razloga…Oboje smo svesni da postaje nepodnosljivo… Zelim da mu ne saljem poruke, da ga ne zovem a ipak to radim…Dok smo bili u svadji, bio je sa drugom, presla sam i preko toga… Zaista se brinem, kao da vise nisam normalna… Ne prepoznajem sebe… Dok ga nisam upoznala, govorila sam da nikada ne bih radila bas ono sto radim….
Opet sam zaboravila da se potpisem!
Svesna sam svoje nesvesti ali jos uvek nisam pronasla lek. Pokusala sam i da cesce izlazim i da radim sve moguce kako ne bih mislila a opet…
Zna li iko za taj lek koji bi mi pomogao da “ozdravim”…. Pomagajte dok ne bude prekasno….(ako vec nije)
Zamisli ga na WC sholji kako cacka nos!!! :twisted:
 
Veshttica:
Anonymous:
Anonymous:
Dragi moji….
Da li ste ikada voleli toliko da ne znate za sebe a pri tome znali da je ljubav nemoguca?!
U vezi smo dve godine i postao je mnogo los prema meni, ponekad ga se i plasim. Razum mi govori da ga zoboravim jer za nas nema nade dok srce… hm… srce je to koje me ponovo vuce k’ njemu…. Kada smo zajedno, non-stop se svadjamo, katkad za to i nema razloga…Oboje smo svesni da postaje nepodnosljivo… Zelim da mu ne saljem poruke, da ga ne zovem a ipak to radim…Dok smo bili u svadji, bio je sa drugom, presla sam i preko toga… Zaista se brinem, kao da vise nisam normalna… Ne prepoznajem sebe… Dok ga nisam upoznala, govorila sam da nikada ne bih radila bas ono sto radim….
Opet sam zaboravila da se potpisem!
Svesna sam svoje nesvesti ali jos uvek nisam pronasla lek. Pokusala sam i da cesce izlazim i da radim sve moguce kako ne bih mislila a opet…
Zna li iko za taj lek koji bi mi pomogao da “ozdravim”…. Pomagajte dok ne bude prekasno….(ako vec nije)
Zamisli ga na WC sholji kako cacka nos!!! :twisted:

e, bas ti hvala na savetu! :)
 

Back
Top