Da se Srbija postane pedeset prva savezna država SAD-a

Da se Srbija priključi SAD-u?

  • Da, svakako

  • Da, ali samo pod uslovom da imamo pravo na nezavisnost posle 50 godina

  • Ne, nikako


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mogao sam. Nego imamo temu o pripajanju Rusiji, mora i o SAD-u, da se napravi ravnoteža.

Hm........izmedju to dvoje ne moze,ne sme niti ce se praviti ravnoteza.........rusi su nam vekovni prijatelji i ni sa kojom zemljom ne mogu da budu ravnoteza.........a amerikanci su nam najveci neprijatelj u istoriji zemlje........
Uz to su i najveci zlocinci u istoriji covecanstva..........i pokusavaju da nam otmu sve sto se moze oteti.........

Jednostavno,jeste da su rusi i ameri podjednaki protivnici........ali u ceskoj,rumuniji,bugarskoj,meksiku itd........ko nas bi bilo kakvo uporedjivanje ove dve strane trebalo da bude sankcionisano zatvorskom kaznom.
 
Ma bolje vam je s Amerima, oni su vam uzeli Kosovo, oni mogu i da vam ga vrate :D

Kada bi doziveo da nam ga oni vracaju odmah bih izvrsio samoubistvo...........bilo bi po ovom principu-vi cete da nam vratite nesto?neka hvala to cemo mi da povratimo/otmemo od vas kada budemo mogli a da nam vi ista dajete ili vracate neka hvala..........
 
Šta mislite o ovoj kombinaciji, pošto imamo već temu o Rusiji?

Napišemo ugovor da Srbija u narednih 50 godina postane američka 51. federalna jedinica.
Posle isteka ugovora vrate nam nezavisnost i Kosovo.

Америчка империја ће да пукне као мехур од сапунице. Ускоро ће да чачка мечку (ч. Иран) и 11 септембар неће бити само филм, већ серијски филм...сапуница.
 
Kada bi doziveo da nam ga oni vracaju odmah bih izvrsio samoubistvo...........bilo bi po ovom principu-vi cete da nam vratite nesto?neka hvala to cemo mi da povratimo/otmemo od vas kada budemo mogli a da nam vi ista dajete ili vracate neka hvala..........

Ако си им рек'о! Треба неко да им подвикне, стварно...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top