Kritike i pohvale za dr

Micotakis

Aktivan član
Poruka
1.644
Posto vidim da se skoro u svakoj temi zapocinje rasprava, pre svega mislim na one sa dr, ja bih eto otvorila jednu temu, pa pisite ovde. Ne zelim da neke vaznije teme zbog toga dr zakljuca, to stvarno nije fer!

Doduse, bojim se da bi i ovu mogla da zakljuca, ali eto da probam!

P.S. Mozda ce od sada samo clanovi imati pristup :?:
 
Ovo nije forum na kome se raspravlja ko je kakva licnost.
Takodje mislim da se posao moderatora ne moze kritikovati. Takva su pravila "kuce".
Ako dr ne zakljuca ovu temu, sigurna sam da ce Boza.
Uostalom tema ne pripada forumu zdravlje...realno.


p.s. od skoro samo clanovi mogu da postuju i na forumu zdravlje. To je uvedeno na drugim forumima odavno.
Tako si u prednosti da znas sa kim razgovaras ili se raspravljas, posto ima "slucajeva" da se ista osoba javlja pod razlicitim nadimkom kako bi dala sebi podrsku ili pljuvala nekog...
 
Ajde da vas vidim...raspalite sto jace :lol: !
Sto se tice tema,necu zakljucavati teme zbog rasprava samnom,velika sam devojcica mogu da podnesem kritike.One dobronamerne i vezane za rad foruma uvek prihvatam,a one druge me se ne doticu...rekla sam vam ako vam se nesto ne svidja zalite se Bozi.
Pozdrav!
 
Hmmmm... kritike i pohvale... ajd

POHVALE: Pretpostavljam da je mali broj ljudi koji bi bili spremni da svakodnevno pruzaju strucne savete drugim ljudima potpuno besplatno, tako da je samo njeno prisustvo ovde za postovanje. Nadam se da tu ljubav prema svojoj profesiji i taj entuzijazam koji sada poseduje nece izgubiti sa godinama.

KRITIKE: I pored njenih povremenih arogantnih odgovora, zbog napred iznesene cinjenice mislim da je svaka kritika na njeno prisustvo ovde suvisna... Ah... da, ima jedna: Ne pravi razmak nakon znaka interpunkcije :wink: (a ja sam jaaako) alergicna na to ...
 
Kelis:
Ovo nije forum na kome se raspravlja ko je kakva licnost.
Takodje mislim da se posao moderatora ne moze kritikovati. Takva su pravila "kuce".
Ako dr ne zakljuca ovu temu, sigurna sam da ce Boza.
Uostalom tema ne pripada forumu zdravlje...realno.


p.s. od skoro samo clanovi mogu da postuju i na forumu zdravlje. To je uvedeno na drugim forumima odavno.
Tako si u prednosti da znas sa kim razgovaras ili se raspravljas, posto ima "slucajeva" da se ista osoba javlja pod razlicitim nadimkom kako bi dala sebi podrsku ili pljuvala nekog...

Izvini, molim te, da ti nisi ADVOKAT dr?
Ok je sto si uz nju, ali preterujes, ako je vec znas licno, kao sto kazes, hvali je kad se sretnete, ovde je to suvisno, cini mi se.

I mislim da nije fer sto samo clanovi mogu imati pristup na "Zdravlje". Kao sto i sami znate, postoje neke stvari koje i nisu bas za javnost, tako da ne bi svima bas bilo prijatno da iznesu neki problem, jer ga uglavnom svi znaju.
Razmislite malo o tome... NIje fer da to radite samo zbog nekih rasprava sa dr, koje je, koliko ja mogu da primetim, ona poprilicno lako podnela. Sta onda dalje da uvodite neke rigorozne postupke. Stvarno je bezveze, samo to mogu da kazem.

Sem toga, ovu temu nisam otvorila iz lude zelje, nego da dr ne bi zakljucala temu o celulitu, kao sto je pretila!

Da cujem sad tebe (ne daj boze, opet) Advokatice!? :evil:
 
Micotakis ja znam da je pitanje zdravlja osetljivo ali zaista nema razloga da se ljudi kriju iza tog "gost".
Ovde smo svi iza nekih nick-ova,i jedni o drugima znamo samo ono sto pise u profilu i ono sto neko kaze o sebi,tako da zaista nema potrebe za tom anonimnoscu.
Onaj kome smeta da postavi temu na forumu kao registrovani clan moze uvek da posalje osobama cije ga misljenje interesuje(ako je vezano samo za zdravlje) privatnu poruku,zar ne?Zasto onda toliko buke oko registracije,opet pitam ako moze na ljis sto ne bi moglo i na zdravlju,a da ne spominjem da neki od vas imaju po 5 razlicitih nick-ova.Zasto smo hrabri da nesto kazemo samo ako se krijemo?

Dajte ljudi forum se zove zdravlje a ne dr,sta ste se uhvatili mene.Ja se trudim koliko mogu da vam pomognem,nastade tolika frka oko celulita,samo zato sto sam rekla da ako postoji onaj ko je ali realno resio problem celulita mazalicama neka se javi da mozemo to da publikujemo u naucnim krugovima,i zasto da ljudi daju pare kad to moze na tako jednostavan nacin...a vi osuli paljbu.
Jeli toliko strasno to sto sam iznela naucno dokazane cinjenice?
Kome se ne svidja moj stil pisanja to je njegov problem,ali to nema nikakve veze sa funkcionisanjem ovog foruma.
 
Dr je izuzetan entuzijasta i osoba predana svom poslu u najlepsem smislu te reci. To da li je arogantna ili ne, nije za raspravu, ali ako bilo kome od nas bilo ko "drzi predavanje" u oblasti koja je nasa profesija i u kojoj smo "na svom terenu", najcesce reagujemo mnogo gore i neprijatnije (i arogantnije) nego sto to dr ovde radi. Ja sam totalni laik za medicinu, ali se zgrazavam ned nekim komentarima, odgovorima, pa i pitanjima... Ne mogu ni da zamislim kako na njih reaguje neko kome je to profesija i ko tacno zna o cemu se radi. Konacno, ovo je forum, ne "Draga saveta", te svako ima pravo da kaze i sta misli i da prokomentarise tudj odgovor.
Sto se anonimnosti tice... Iznenadila sam se kad sam videla da se i ovde treba registrovati. I postavljala sam pitanja i davala po neki odgovor (iz iskustva) na ovom forumu i to, uglavnom, anonimno. Ima ljudi iz neke moje okoline koji znaju ko sam, konacno i onih koje sam ovde upoznala i druzim se na ovaj ili onaj nacin, i ne zelim da bas imaju moj zdravstveni karton ispred sebe i da znaju kakve probleme sam imala ili imam... Jedno je kad te boli koleno ili zub, a drugo su polne infekcije, impotencija, frigidnost, abortus, hemoroidi, i ko zna sta sve ljude muci a ne zele o tome da razgovaraju javno.
Pa cak i da se neko usudi da postavi temu, ko ce se javiti da isprica svoje iskustvo sa lecenjem npr.sifilisa?! Jos ako je prijavljen negde gde "on trazi nju" ili "ona njega"... Mozda malo karikiram, ali razmislite i o tome.
Pozdrav!
 
smeh:
Dr je izuzetan entuzijasta i osoba predana svom poslu u najlepsem smislu te reci. To da li je arogantna ili ne, nije za raspravu, ali ako bilo kome od nas bilo ko "drzi predavanje" u oblasti koja je nasa profesija i u kojoj smo "na svom terenu", najcesce reagujemo mnogo gore i neprijatnije (i arogantnije) nego sto to dr ovde radi. Ja sam totalni laik za medicinu, ali se zgrazavam ned nekim komentarima, odgovorima, pa i pitanjima... Ne mogu ni da zamislim kako na njih reaguje neko kome je to profesija i ko tacno zna o cemu se radi. Konacno, ovo je forum, ne "Draga saveta", te svako ima pravo da kaze i sta misli i da prokomentarise tudj odgovor.
Sto se anonimnosti tice... Iznenadila sam se kad sam videla da se i ovde treba registrovati. I postavljala sam pitanja i davala po neki odgovor (iz iskustva) na ovom forumu i to, uglavnom, anonimno. Ima ljudi iz neke moje okoline koji znaju ko sam, konacno i onih koje sam ovde upoznala i druzim se na ovaj ili onaj nacin, i ne zelim da bas imaju moj zdravstveni karton ispred sebe i da znaju kakve probleme sam imala ili imam... Jedno je kad te boli koleno ili zub, a drugo su polne infekcije, impotencija, frigidnost, abortus, hemoroidi, i ko zna sta sve ljude muci a ne zele o tome da razgovaraju javno.
Pa cak i da se neko usudi da postavi temu, ko ce se javiti da isprica svoje iskustvo sa lecenjem npr.sifilisa?! Jos ako je prijavljen negde gde "on trazi nju" ili "ona njega"... Mozda malo karikiram, ali razmislite i o tome.
Pozdrav!
Hvala na lepim recima!Slazem se da nije bas prijatno,znam da ljudi sto vi kazete ne dele svoj zdravstveni karton svima redom ali za promenu da vidimo kako ce ovo da funkcionise neko vreme...ako ne bude ok onda vracamo na staro,ali morate priznati ima zaista pametnih stvari koje covek napise krijuci se iza "gost" ali ima i takvih gluposti da je to strasno.
Neka ovo bude probni period...
Pozdrav!
 
Micotakis:
Izvini, molim te, da ti nisi ADVOKAT dr?
Ok je sto si uz nju, ali preterujes, ako je vec znas licno, kao sto kazes, hvali je kad se sretnete, ovde je to suvisno, cini mi se.

I mislim da nije fer sto samo clanovi mogu imati pristup na "Zdravlje". Kao sto i sami znate, postoje neke stvari koje i nisu bas za javnost, tako da ne bi svima bas bilo prijatno da iznesu neki problem, jer ga uglavnom svi znaju.
Razmislite malo o tome... NIje fer da to radite samo zbog nekih rasprava sa dr, koje je, koliko ja mogu da primetim, ona poprilicno lako podnela. Sta onda dalje da uvodite neke rigorozne postupke. Stvarno je bezveze, samo to mogu da kazem.

Sem toga, ovu temu nisam otvorila iz lude zelje, nego da dr ne bi zakljucala temu o celulitu, kao sto je pretila!

Da cujem sad tebe (ne daj boze, opet) Advokatice!? :evil:

Alo evil, smiri strasti, jesam njen sam advokat i usluge joj pruzam bez nadoknade, jer mi je simpaticna. Sto jel ti smeta?
Treba da pustim da je kojekakvi debili smaraju? Da je pljuju jer im se ne klanja i izvinjava?
Jer ima herca da kaze sta misli?
Zasto mislis da je lose da samo clanovi postuju? Jer ne mozes da se prijavis 4 puta kao razlicita osoba i pljujes koga hoces? To je samo lose za ljude koji su bez karaktera i ne smeju da stanu iza onoga sto govore... Uzgred na svim forumima u Beogradu (ostalim) i u svetu ne mozes da postujes ako nisi clan, mozes samo da citas. Sta mislis zasto?
A tebe ako je blam da pitas nesto ne moras da otvoris temu...pitaj je preko pp i sigurna si da niko nece saznati, posto joj je lekarska etika na nivou...diskrecija zagarantovana.
Mozes da je pitas sve sto te zanima ali da cete preko neta izleciti sumnjam, stoga ne postavljaj stvari kao da su od zivotnog znacaja, nece neko ko je ozbiljno bolestan da se "leci" preko neta, vec ce da ode kod lekara... dr moze samo da ga informise...a to mozes i sama da ucinis ako se bacis malo na pretraznju po forumu a i celom internetu.
 
Sve pohvale za Dr! Ako je i bila arogantna i ostra imala je i veliki razlog za to... Smorili ste vise sa istim pitanjima. Pa ova krema , pa ona krema, a zena vam je sve lepo rekla. Samo jos da dodje i da vas masira...
Dr veliki pozdrav!!! :) :) :)
 
Ne mogu da verujem... :?
Stvarno ste svi drski i bezbrazni... :?
Razmislite samo... Ko bi sve ovo radio besplatno? NIKO!
A dr mora da bude arogatna da bi nekim ljudima dokazala neki stvari i da bi shvatili... Meni nije jasno kako do sada nije izgubila zivce....

Sto se tice gostiju... I ja sam moderator na jednom vecem forumu i gosti su toliko pravili nevolje.... Da je to moralo da se uvede... Dodji i pricaju svakve gluposti... Postave gomilu neobluznih tema... Sada je sve mirno...
I kao gost i kao registrovani clan moze da se otrkije ko je to...
Ali ne znam zasto se plasite da registrujete kad se ovde u opstalom niko ne zna...
 
Alo evil, smiri strasti, jesam njen sam advokat i usluge joj pruzam bez nadoknade, jer mi je simpaticna. Sto jel ti smeta?
Treba da pustim da je kojekakvi debili smaraju? Da je pljuju jer im se ne klanja i izvinjava?
Jer ima herca da kaze sta misli?
Zasto mislis da je lose da samo clanovi postuju? Jer ne mozes da se prijavis 4 puta kao razlicita osoba i pljujes koga hoces? To je samo lose za ljude koji su bez karaktera i ne smeju da stanu iza onoga sto govore... Uzgred na svim forumima u Beogradu (ostalim) i u svetu ne mozes da postujes ako nisi clan, mozes samo da citas. Sta mislis zasto?
A tebe ako je blam da pitas nesto ne moras da otvoris temu...pitaj je preko pp i sigurna si da niko nece saznati, posto joj je lekarska etika na nivou...diskrecija zagarantovana.
Mozes da je pitas sve sto te zanima ali da cete preko neta izleciti sumnjam, stoga ne postavljaj stvari kao da su od zivotnog znacaja, nece neko ko je ozbiljno bolestan da se "leci" preko neta, vec ce da ode kod lekara... dr moze samo da ga informise...a to mozes i sama da ucinis ako se bacis malo na pretraznju po forumu a i celom internetu.
[/quote]


Mislim da dr nije bas toliko "mala" da bi trebalo da ima nekog zastitnika. A mislim da je niko nece napasti licno, e u tom slucaju bi bilo lepo da se pobrines zato.
A sto se mene tice, nikad do sad, ne daj Boze, nisam imala neke probleme o kojima me je sramota da pricam, sem ono visak kg, celulit i sl, sto je sasvim normalno zbog zenskih hormona, ali koliko god to imalo prednosti, imace i mane. Kao sto rece "Smeh" mnogi ljudi se ovde i licno poznaju, sem sto znaju nickove jedni drugima, pa ne bi bilo bas zgodno da se svaka intima iznosi u javnost.
Sem toga, mnogi ljudi su ovde pljuvani, pa opet nista, zasto bi sad nesto menjali.
Mislim da se ne treba obazirati na to, jer kako i svi mi znamo SVETU SE NE MOZE UGODITI. Uvek ce nekome nesto zasmetati, i mislim da je stvarno apsurdno praviti od toga citavu dramu.
Cak mislim da neki to drugacije shvataju, tako da draga dr, verujte mi, ovo vam moze doneti samo veliki minus. Dokazite da vas nije briga za nikoga, sta god da pisu. MIslim...ne znam, ali ja ne bih ovako odreagovala... Ali opet, neka bude i proba, to je ipak vasa odluka.

Pozdrav svima, :D (ne ukljucujuci Advokata :twisted: )
 
Ma ljudi nema nikakvih razloga za strah i paniku zbog privatnosti...
Tačno je da se ovde ljudi u velikom procentu poznaju, i da privatnost naoko nije mogućna-ali zato je omogućeno slanje pitanja putem pp, i problem je riješen... :D :idea:
Sa jedne strane, nema bezrazložnog pljuvanja na dr koja mora mjesecima i mjesecima da odgovara na ista pitanja (celulit, kg, celulit, kg...., i čini to strpljivo, a sa druge strane privatnost je očuvana...
Mislim da su dr i Bozo isto tako rezonovali po donošenju takove odluke...A sa druge strane, ako se registruju posjetioci LjS, zašto ne bih i na zdravlju :?:
Uobičajena i opšteprihvaćena procedura na svim Forumima...
:D :wink:
 
Dr je sjajna! Malo je ljudi koji bi radili ovakav human posao potpuno besplatno u vreme kada svi jure za novcem. Koliko sam primetila ovde niko nije ostao bez odgovora i saveta koji nekad zlata vredi. Ne znam sta se zeli postici kritikama na njen racun?! Samo moze da se zapita sta joj sve ovo treba u zivotu i da digne ruke od svega.
Dr veliki pozdrav i samo napred :!:
 
Micotakis:
Evo grizem gajtan od misha koliko mi je krivo sto me nisi pozdravila... :idea:

Kamo srece da je vec puk`o, pa da ne mozes da se javis vise nikad :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]
Iskreno Micotakis nemam nista licno protiv tebe, ali mi nije jasno sto dizes toliku halabuku i zasto te je toliko pogodilo ono sto je Kelis napisala. Nisam primetila da se na bilo koji nacin dotakla bas tebe. Prema tome mislim da dramis i dovodis do svadje bez realnog razloga. :roll:
Ajde sad lepo smirite strasti i vratimo se zdravlju, zato i postoji ovaj podforum.
 
Ne dramim ja uopste, nema ovde niko pravo da meni govori da treba da idem kod psihijatra!
I ne zanima me nicije misljenje, prema tome, okanite me se ! Jer mene niko ne moze da iznervira, a po najmanje besposlicari koji vode tudje brige .

Ja sam naunistiva :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
analiticar:
Ma ljudi nema nikakvih razloga za strah i paniku zbog privatnosti...
Tačno je da se ovde ljudi u velikom procentu poznaju, i da privatnost naoko nije mogućna-ali zato je omogućeno slanje pitanja putem pp, i problem je riješen... :D :idea:
Sa jedne strane, nema bezrazložnog pljuvanja na dr koja mora mjesecima i mjesecima da odgovara na ista pitanja (celulit, kg, celulit, kg...., i čini to strpljivo, a sa druge strane privatnost je očuvana...
Mislim da su dr i Bozo isto tako rezonovali po donošenju takove odluke...A sa druge strane, ako se registruju posjetioci LjS, zašto ne bih i na zdravlju :?:
Uobičajena i opšteprihvaćena procedura na svim Forumima...
:D :wink:

OK, slanje pitanja preko privatnih poruka ocuvava privatnost...
Ali, zamislite kad bi svaka cura koja ima kondilome (ovde smo culi da je to prava epidemija) postavila pitanje dr putem privatne poruke i ona zelela svaku da udostoji odgovora! Pa koliko bi joj vremena za to trebalo (pod uslovom da kopira isti odgovor - u suprotnom ne bi ni stigla!). Poenta je u tome da mnogi ljudi imaju slicne probleme i da tu pronalaze odgovore... Razmenu misljenja i iskustava da i ne pominjem... Forum postoji zato, a ne za privatnu prepisku...
Osim toga, registracija ne stiti od gluposti. Svako se moze registrovati vise puta i (opet) pisati gluposti kao i da nije registrovan...
Uostalom, dovoljno je da pogledate ovu raspravu... i pojedine komentare. A svi su registrovani clanovi.
 
smeh:
Osim toga, registracija ne stiti od gluposti. Svako se moze registrovati vise puta i (opet) pisati gluposti kao i da nije registrovan...
Uostalom, dovoljno je da pogledate ovu raspravu... i pojedine komentare. A svi su registrovani clanovi.

Ne bih da se mesam, ali mozda ovaj podatak pomogne u nesporazumu.
Kada je neko gost,moze da lupa sta god hoce, ali kada postane registrovani clan, ukoliko se ponasa "nedostojno" onda ga administratori banuju,iliti zabrane mu pristup Krstaricinom forumu na odredjeno vreme (kao opomenu) ili zauvek.
Pozdrav
 

Back
Top