Vase misljenje "Sta nas ocekuje u 2009 god."

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
z:dm:Moje licno misljenje da nece biti nikakvog pomaka po pitanju viza,da ce na KosMetu doci do problema izmedju Eulexa i Siptara,Novi IZBORI dinkic pravi uniju sa CEDOM I CANKOM,u bosni belaji sa Silajdzicem,Dodik puca,Evropa zapada u najvecu krizu! USA puca po svim linijama-financijskim,opet rat Gruzija-Rusija,zaostravanje odnosa sa ukrajinom radi Crnomorske flote...
U Srbiji frke sa Vojvodinom...

ljudi zivi bili pa videli!!!
ah da Mladic biva ubijen ako ga uopste i nadju! eto isvrsio samoubistvo ha ha ha... skinuce jos i neke uz njega da bi rekli kako je LOS bio da bi zatvorili usta nacionalistima koji ga podrzavaju...z:dm:
 
*** ovde nema snega gde ja zivim ali HVALA na savetu. nego reci mi po kom kalendaru ZIVIS. Internacionalona nova godina je pocela pre nekoliko CASOVA a pravoslavna tek treba da bude za 13 dana!Pa posto pricamo o internacionalnom misljenju koristimo i internacionalno priznatu godinu.Ali u svakom slucaju SRECNA i TEBI Nova godina!!!
 
izborA VANREDNIH nece biti
PARA CE IMATI JOS VISE,ONI KOJI IH SADA IMAJU
A ONI KOJI ih nemaju,nikada ih nece ni imati,..
od Kragujevca i fabrike nece biti nista, sem izrade nekih polugotovih djelova,..
Rusija ce ojacati, a siptari poceti sa novim teroristickim napadima na Srbe i crkve,..
hrvati i slovenci ce zalediti odnose,.a vojvodina krece u seperatizam,..
 
z:dm:Moje licno misljenje da nece biti nikakvog pomaka po pitanju viza,da ce na KosMetu doci do problema izmedju Eulexa i Siptara,Novi IZBORI dinkic pravi uniju sa CEDOM I CANKOM,u bosni belaji sa Silajdzicem,Dodik puca,Evropa zapada u najvecu krizu! USA puca po svim linijama-financijskim,opet rat Gruzija-Rusija,zaostravanje odnosa sa ukrajinom radi Crnomorske flote...
U Srbiji frke sa Vojvodinom...

ljudi zivi bili pa videli!!!
ah da Mladic biva ubijen ako ga uopste i nadju! eto isvrsio samoubistvo ha ha ha... skinuce jos i neke uz njega da bi rekli kako je LOS bio da bi zatvorili usta nacionalistima koji ga podrzavaju...z:dm:

Слажем се. Све то што си рекао, плус грађански рат у Црној Гори.

На Косову Албанци ће да крену у офанзиву доћи ће до конфротације, а Косово ћемо ослободити кад напусте Косово Амери јер им пресушује финансијска славина.

За Младића нисам сигурна шта ће бити...
 
Протести.........:sanke:....пад Владе,:sanke::sanke:
па..................:sanke::sanke::sanke:.....................ванредни избори!

......
16.gif
 
Poslednja izmena:

Back
Top