SREĆNA NOVA 2009 GODINA!!!

risim

Primećen član
Poruka
830
Svim forumašima i forumašicama sa pdf POLITIKA srećna nova godina bilo da su demokrate, radikali, naprednjaci, nazadnjaci, ldpovci, spsovci, desesovci, četnici, partizani, ustaše, balije, šiptari, rusofili, strani plaćenici, domaći izdajnici itd....
Sve najbolje i da svađe i prepirke i teške reči iz ove godine ostavimo iza nas i od sutra sve ispočetka!!! z:dm4:z:dm4:z:dm4:
 
Svim forumašima i forumašicama sa pdf POLITIKA srećna nova godina bilo da su demokrate, radikali, naprednjaci, nazadnjaci, ldpovci, spsovci, desesovci, četnici, partizani, ustaše, balije, šiptari, rusofili, strani plaćenici, domaći izdajnici itd....
Sve najbolje i da svađe i prepirke i teške reči iz ove godine ostavimo iza nas i od sutra sve ispočetka!!! z:dm4:z:dm4:z:dm4:

"moje" nisi naveo u postu :sad2:
:mrgreen: :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Srećno svima!

c1810-1.gif



Ne znam za vas, ali meni dolazi Devojka Mrazica


user74611_pic20071_1230048957-1.gif
 
interesantno je da mnoge države poštuju vremenske zone, koje su podeljene na 24 časa...dakle po sat vremena razlike i kad pređete u drugu pomičete 1 čas unapred il unazad:think:
a kod nekih pomičete samo 30 ili 15 minuta unazad il unapred jedna o takvih je :
NEPAL
dakle kad uđete u Nepal iz Indije pomičete sat 15 minuta unapred:idea:

 
Пуно конструктивних расправа и размена дијалога,паметних,у Новој 2009.години!!!
уз толеранцију,
као и испуњење ваших жеља(само да нису против Србије и Срба),желим вам ја!!!
 

Back
Top