Moram ovako kada nemam gde

Vala kao da sam uklet, sve neke bezobrazne gazde i kombinacije, dodje mi da samo zbog stana predjem u Novi Sad iako sam tamo dodjos, pa bi u pocetku bilo jos gore....

Pre cu se udati nego stan sa normalnim gazdom naci u BG....

he he he ..radis li po tom pitanju..mislim ajde obraduj nas u 2009.I ne mora da ima stan.moze i nesto ovaku staro u garazi..:))

Redak primerak automobila bugati nađen u Engleskoj

LONDON, 2. januara 2009. (Beta-AP) - Izuzetno redak primerak automobila "bugati" iz 1937. godine nađen je u jednoj privatnoj garaži u Engleskoj, a očekuje se da bi na aukciji idućeg meseca u Parizu mogao da postigne rekordnu cenu.

Prašnjav ali potpuno očuvan "bugati 57s atalante" jedan je od samo 17 ikada proizvedenih. Mogao je da postigne maksimalnu brzinu od 209 kilometara na sat, u vreme kada većina automobila nije mogla da razvije ni upola manju brzinu.

Vozilo sa dva sedišta moglo bi da bude prodato za iznos veći od tri miliona funti (4,3 miliona dolara) na licitaciji u Parizu. "Bugati" se nalazio u garaži jednog engleskog lekara koji ga je poslednji put vozio oko 1960. godine. Njegovi rođaci su automobil pronašli posle vlasnikove smrti.
 
Poslednja izmena:
Mir Boziji..Hristos se rodi....

2849.jpg
 

Back
Top