2008 na LJ i S

Svi divni ljisovci koje sam tokom te godine upoznala u RL....kao i oni iz prethodne, kao i oni iz dolazeche....
a teme....bila mi draga ona o feminizmu, al to sam otvorila ja pa aj da se ne hvalim.....i ona o seoskom turizmu...:mrgreen:
U ruzznom sechanju mi je ostala jedna tema o silovanju koja je srechom odmah obrisana...:confused:
a bisera je toliko da se ne mogu prisetiti svih....
 
Dakle da cujemo sta vam je ostalo u lepom ili ruznom secanju sa LJ i S u 2008?

Neka tema mozda?

Neki biserni komentar?

z:bv:

$ta znam. Lepe stvari su da se foruma$i vi$e jebavaju nego recimo 2007. a da manje diskutuju o ozbiljnim temama. Forum je preuredjen i nadogradjen $to mi se jo$ vi$e svidja. Poplava klonova polako jenjava, a foruma$ice se odvazhuju vi$e nego ikada da pokazhu svoje zhenske atribute. Pichi i Doktor su me puno zasmejavali, a $teta $to Efendije nije bilo che$ce medju nama. Drago mi je $to sam bolje upoznao Lexu, Rastu, SKVO, Nevu, Acida, Borginu, Danu, B.Dragona, KLLa i Ban$i. Srecna vam Nova godina i da se vecheras pokidate kako znate i umete :)
 
Dakle da cujemo sta vam je ostalo u lepom ili ruznom secanju sa LJ i S u 2008?

Neka tema mozda?

Neki biserni komentar?

z:bv:

:lol:
Овде дођох пред крај прошле године.
А остадох због духовитих људи и симпатичних тема z:)
Често ме неки пост насмеје до суза.
А било је бисера z:mrgreen:
Ал’ нећемо да се прозивамо првог дана у години z:girl:
 
2008 na forumu je bila dosadna i smor i samo činjenica da sam ekstremni nolajfer me zadržava ovde, u svakom slučaju zanimljiviji ste od gledanja u zid.

Inače, ništa stvarno zanimljivo na rumufo se nije desilo od proterivanja Alexa Benjamina vatrom i motikama pravedne moderatorske inkvizicije sad već davne 2006... što su to bili kilometarski postovi!

Eto, neću da budem lažov, mislim, mogu da prećutim, ali gde je zabava u tome?

Fijesta...

z:)
 

Back
Top