USB Device Not Recognized-HELP

NiX29

Početnik
Poruka
32
z;) Evo ovako..pozdrav svima!
Imam mali problem...ponovo... z:dm3: ... kad god ukljucim kompjuter konstatno na svakih 10 sekundi mi se pojavljuje poruka: "USB Device Not Recognized-One of the USB devices attached to thi computer has malfuncitoned,and Windows does not recognize it."... kad kliknem pojave se mojih 8 USB portova(6 nazad i 2 napred-nazad su mi utaknuti stampac,wireless adapter i BlueTooth a prednji deo je za flash-eve).Istakao sam sve osim interneta...i sada mi pise da je u 8. portu utaknut net a u nekom od ostalih nesto sto on ne prepoznaje...u stvarnosi-sve mi je istaknuto z:(( ..... joooj..... nekad mi ne prikaze svih 8 nego samo 2-jedan prazan jedan NE PREPOZNAJE???!!!??? z:hm: to ni malo ne kontam.I sad,mene nervira sto mi stalno izbacuje tu poruku, nikako da je se resim.To mi se prvi put pojavilo kada sam utakao flash mog druga...inace taj flash sam ranije koristio i nije bilo problema...
p.s.Ranije su govorili da pre vadjenja FLASH-a morate pritisnuti EJECT.Posle sam saznao da sa novijim flashovima to nije potrebno?!?!
Totaly confused!!!! z:shock:
p.s.s.Vidim imate novogodisnje smajlije...cool z:) z:lol: z:D
p.s.s.s.Hvala unapred! z:)
 
Poslednja izmena:
Sad mi se prikazuju 2 koja ne prepoznaje LOL,dok sam kucao stvar se promenila ..... osecam da je neki virus....ali imam NOD32 redovno updateovan,COMBO-FIX,HiJachThis,imam 1 click maintenance,reg vac registry cleaner....nista ne pomaze....nigde nista ne prijavljuje...
 
Probaj!!

Desni klik na My Computer,
Properties,
kartica Hardware,
dugme Device Manager,
klik na Universal Serial Bus controllers,
kartica Action,
izaberi Scan for hardware changes

Sad bi Њиндоњс trebalo da pronađe nove urađaje i da ih sredi.
Kad odradi, pozatvaraj sve i vidi...probaj!!
 
LOL ...znam ja da udjem u Dev.Manager nisam totalni N00b...usao sam i tamo je bila jedna UNKNOWN DEVICE, kad kliknem UNINSTALL sve zabaguje i dev.manager bude NOT RESPONDING......shit...kad sam kliknuo sta si mi ti preporucio nestao je taj UNKNOWN ali mi jos uvek iskace ona poruka....
.....joooooooooj shta da raaaadim...
btw Tnx Anyway
 
Nemoj se smeješ sledeČem predlogu, to Ču Ja da učinim z:lol: z:lol: z:lol:!!

Isključi kantu!!
Ne samo Shut Down varijanta.
Totalno!!
Kad ga ugasiš, iščupaj napojni kabel iz utičnice!!

Sačekaj par minuta pa probaj!!

Ako je lapAtopA u pitanju, napolje i sa baKterijom!!

F.
 
Poslednja izmena:

Back
Top