Зашто се срби не свете?

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Кад шиптари кољу и силују по Косову на југу србије нико се не свети. Кад мађар набије србина на колац, нема освете. Кад хрвати тероришу и убијају србе повратнике у геноцидној творевини хрватској, нико се у Србији не свети. Зашто?
 
Кад шиптари кољу и силују по Косову на југу србије нико се не свети. Кад мађар набије србина на колац, нема освете. Кад хрвати тероришу и убијају србе повратнике у геноцидној творевини хрватској, нико се у Србији не свети. Зашто?

valjda su po prirodi miran hriscanski narod koji ce pre trpeti nego uciniti bilo kome zlo.
kao oni amisi u SAD
 
Кад шиптари кољу и силују по Косову на југу србије нико се не свети. Кад мађар набије србина на колац, нема освете. Кад хрвати тероришу и убијају србе повратнике у геноцидној творевини хрватској, нико се у Србији не свети. Зашто?

Мој Теодосије, и ја сам се питао пар пута...али са нама је БОГ , и наша победа ће бити коначна, сви ће они платити гором муком, за сваког Србина...него што би ти и ја успели смислити муку овдје на земљи...
Уздај се у БОГА И СРБСТВО, победили смо сваког непријатеља и још постидили....нашим витешким понашањем...па тако и овог задњег у облику мухамеда и америке у коорпорацији!
 
Interesantno PITANJE! sta reci o nekome ko ni sam "NE CENI" svoje korene,vec je najgrlatiji kad se nesto cini-radi protiv njegovog! Kako opisati tu nastalu situaciju a ne zadirati u neke svere koje su bolne al istinite i koje svedoce o nakaradnosti NACIONALA koji je eto kao proistekao od te SKUPINE-Grupacije.
Neko ce reci kao sto su rekli "radi Hriscanstva" neki nesto drugo i svi ce traziti neki po njima OPRAVDAVAJUCI izgovor,ali svi mi kad bi smo stavili ruku na SRCE i odgovorili ISTINITO uvideli da ISTINA naj Vise nas same potrevlja-pogadja.
Mi SRBI/vecina nas imamo "losu genetsku sliku",znate kako kad su bili ratovi a i posle toga oni sto su bili pravi JUNACI oni su svi ili vecinom IZGINULI-POBIVENI-MASAKRIRANI itd. i to sve u nekom periodu od 1300 godina pa sve dosad!
Zar je potrebno pominjati sve borbe i ratove koji su dosad vodjeni,a jos manje pominjati KRV sa kojom su placeni,e sad se i vi sami pitajte ko je ostao?

Znate najlaksi primer je objasniti na ZNANJU.
Zamislite da imate 10 ljudi koji su UCENI imaju Znanje,oni mogu jednu zemlju spasiti ili jedan narod jer su UCENI ...itd. ali kad ih vi svih 10 pobijete i samo ostanu OVCE,mrka kapa!!!
E to se desava SRBSKOM narodu konstantno jos od 1300 godina!!!
 
Кад шиптари кољу и силују по Косову на југу србије нико се не свети. Кад мађар набије србина на колац, нема освете. Кад хрвати тероришу и убијају србе повратнике у геноцидној творевини хрватској, нико се у Србији не свети. Зашто?

Zato sto ce "osvetnici" vrlo brzo u neki "kazamat",za razliku od siptara koji nikad nece izdati zlocince,srbi ce ih prodati i za pare,zato sto nikad neznamo na cemu smo i koja vlast moze da nas pogodi...
Valjda niko od nas nije zaboravio da je patriota Kostunica pustio iz zatvora dve hiljade siptarskih zlocinaca...koji su nastavili sa zlocinima nad srbima,a sto dodje neki novi Kostunica pa pohapsi sve srpske "osvetnike"ili nedaj Boze pusti ove zlocince (Gnjilanska grupa),koji su nedavno uhapseni???
 
Кад шиптари кољу и силују по Косову на југу србије нико се не свети. Кад мађар набије србина на колац, нема освете. Кад хрвати тероришу и убијају србе повратнике у геноцидној творевини хрватској, нико се у Србији не свети. Зашто?

ti ocito ne pratis ni najminimalniju srpsku stampu i medije...
sve svoje zlocine u ratovima na prostoru bivse nam Srbi opravdavaju osvetom...z:mrgreen:
 
Znate shta,....recimo ,da se ja pitam ,pre bih gradio "politiku" na gradji uzajamnog POVERENJA i SARADNJE,
tu i tamo (gde je kriticno) eventualno davanje manjih ustupaka i STVARNIM koncenzusom na shto vishem nivou (gde bi vrh bio recimo savet bezbednosti UN ili sl.)
Ovo ,sada, mi lici na SILOVANJE sa shto manje direktnih kontakata diplomatije,...davanjem "izjava"preko medija.Drugim recima "banana diplomatija" na nivou "pitekantropusa".
Mislim da je vreme svih oblika"kolonijalizma" "providno"i da mu nema mesta u savremenom svetu.
(ako mislimo da svet ide dalje....)

ps.
Bilo kuda..... ,koristoljublje i pohlepa svuda....(al se rimuje aa...?)
"Ajde da se svi pobijemo medju sobom"-pa gde bi nam bio kraj...??TOTALNI SUPERIDIOTIZAM...

Da ....da ne zaboravim,radjanje nacizma je ujedno bila i jedna od posledica velikog
kazhnjavanja nacije....(mislim prvi-drugi svetski rat).
Kad se rushi jedna od civilizacija,...milijarde ljudi trpe,...pogotovo ako je nasilna...! ! !
(i tu treba, da smo naucili neshto...)

Dokazhimo da spadamo u sam vrh intelekta sveta,....a ne kao "neki"....koji nas "srushishe i
ostavishe u bedi"....neka im je na cast.....!
 
Znate shta,....recimo ,da se ja pitam ,pre bih gradio "politiku" na gradji uzajamnog POVERENJA i SARADNJE,
tu i tamo (gde je kriticno) eventualno davanje manjih ustupaka i STVARNIM koncenzusom na shto vishem nivou (gde bi vrh bio recimo savet bezbednosti UN ili sl.)
Ovo ,sada, mi lici na SILOVANJE sa shto manje direktnih kontakata diplomatije,...davanjem "izjava"preko medija.Drugim recima "banana diplomatija" na nivou "pitekantropusa".
Mislim da je vreme svih oblika"kolonijalizma" "providno"i da mu nema mesta u savremenom svetu.
(ako mislimo da svet ide dalje....)

ps.
Bilo kuda..... ,koristoljublje i pohlepa svuda....(al se rimuje aa...?)
"Ajde da se svi pobijemo medju sobom"-pa gde bi nam bio kraj...??TOTALNI SUPERIDIOTIZAM...

Da ....da ne zaboravim,radjanje nacizma je ujedno bila i jedna od posledica velikog
kazhnjavanja nacije....(mislim prvi-drugi svetski rat).
Kad se rushi jedna od civilizacija,...milijarde ljudi trpe,...pogotovo ako je nasilna...! ! !
(i tu treba, da smo naucili neshto...)

Dokazhimo da spadamo u sam vrh intelekta sveta,....a ne kao "neki"....koji nas "srushishe i
ostavishe u bedi"....neka im je na cast.....!

izuzetno dobar komentar...
bona
 
Мој Теодосије, и ја сам се питао пар пута...али са нама је БОГ , и наша победа ће бити коначна, сви ће они платити гором муком, за сваког Србина...него што би ти и ја успели смислити муку овдје на земљи...
Уздај се у БОГА И СРБСТВО, победили смо сваког непријатеља и још постидили....нашим витешким понашањем...па тако и овог задњег у облику мухамеда и америке у коорпорацији!

Ne verujem u boga ali to da ce uskoro platiti to stoji...siptare uskoro ceka mracna sudbina.
Videcete.
 
Кад шиптари кољу и силују по Косову на југу србије нико се не свети. Кад мађар набије србина на колац, нема освете. Кад хрвати тероришу и убијају србе повратнике у геноцидној творевини хрватској, нико се у Србији не свети. Зашто?

Ko da se "sveti" kad nas je tamo ostala sacica ljudi?!
 
ti ocito ne pratis ni najminimalniju srpsku stampu i medije...
sve svoje zlocine u ratovima na prostoru bivse nam Srbi opravdavaju osvetom...z:mrgreen:

Srbi su narod i nisu pocinili nijedan zlocin u bilo kom ratu.Za sva nedela koja su pocinjena osumljiceni su pojedinci.Srbi nisu pocinili ETNICKO CISCENJE kao hrvati.ETNICKO CISCENJE ne moze da ucini pojedinac,potrebno je da to ucini narod.Ali,ti i tebi slicni se ne setite toga nikad.

To koliku si glupost izneo mozes videti po presudi Srbiji u sporu sa Federacijom muslimana i hrvata.
To koliku si glupost izneo ces tek videti po presudi koja ce biti doneta u sporu sa hrvatskom.
Nazalost,sumljam da cemo imati priliku da vidimo zasluzenu kaznu hrvatskoj zbog ETNICKOG CISCENJA.Razlog je sto se 350000 izbeglica provuklo neopazeno,a da ih nisu zabelezile i medijski propratile kamere eminentnih svetskih stanica.Zato su bili tu da zabelezesvaku mrtvu babu i klinca od 18 godina od kog je odmaknuta puska koju je nosio.
 

Back
Top