Da li ste primetili ovo kod skorojevića?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

_::::_

Obećava
Banovan
Poruka
93
Ožene neke ružne žene (uglavnom neke buljave debele od preko 100kg), da im kuvaju i rađaju decu, glume porodične ljude,
a švalerišu se sa ultra-zgodnim cicama (ulavnom sponzorušama) ili koleginicama.

Kada bi se neko od njih oženio zgodnom ili emancipovanom ženom, njoj ne bi mogao da naređuje, brak bi pukao.
Žena kad je lepa - svesna je svoje lepote, kad je pametna - svesna je svoje pameti, i zato ne dozvoljava da muškarac uporavlja njome.

Zato se skorojevići uglavnom ožene gaborkama, jer su svesni da su one svesne da ih niko drugi ne bi hteo, a plus toga dobra je lova imati muža za skorojevića.
 
primetio sam:grudvanje: ..ali je isto jadno kad se lepa i pametna smori poshto vremenom ostane samo pametna... rachundzije u svakom smislu na kraju gube..

Pa ona se uda za pametnog i lepog, NE SA SKOROJEVIĆEM.
Ja pričam o skorojevićima, oni koji su do juče jeli konjska g*o*v*n*a, a danas lenjstvuju po upravnim odborima, prodaju drogu, oružje...
 
Poslednja izmena:
Ožene neke ružne žene (uglavnom neke buljave debele od preko 100kg), da im kuvaju i rađaju decu, glume porodične ljude,
a švalerišu se sa ultra-zgodnim cicama (ulavnom sponzorušama) ili koleginicama.

Kada bi se neko od njih oženio zgodnom ili emancipovanom ženom, njoj ne bi mogao da naređuje, brak bi pukao.
Žena kad je lepa - svesna je svoje lepote, kad je pametna - svesna je svoje pameti, i zato ne dozvoljava da muškarac uporavlja njome.

Zato se skorojevići uglavnom ožene gaborkama, jer su svesni da su one svesne da ih niko drugi ne bi hteo, a plus toga dobra je lova imati muža za skorojevića.

Samo nemoj rec' da zene nije strah kad osjete inteligentnijeg muskarca kje ne mogu da sisaju k'o ovcu.
Ne treba gebneralizovati stvari i svoditi krivicu samo na jedne.
Treba zena da drzi do sebe i to je ok., ali ne i da zavodi red, a znam i takvih slucajeva...ima nas jednostavno, svakakvih, znam neke koje su glavni komandanti u svojoj porodici.
 
Ožene neke ružne žene (uglavnom neke buljave debele od preko 100kg), da im kuvaju i rađaju decu, glume porodične ljude,
a švalerišu se sa ultra-zgodnim cicama (ulavnom sponzorušama) ili koleginicama.

Kada bi se neko od njih oženio zgodnom ili emancipovanom ženom, njoj ne bi mogao da naređuje, brak bi pukao.
Žena kad je lepa - svesna je svoje lepote, kad je pametna - svesna je svoje pameti, i zato ne dozvoljava da muškarac uporavlja njome.

Zato se skorojevići uglavnom ožene gaborkama, jer su svesni da su one svesne da ih niko drugi ne bi hteo, a plus toga dobra je lova imati muža za skorojevića.

To cesto nije bas sasvim tachno...zhenice im se ofucaju dok na brzaka zajedno stichu pare...to je stresno (narocito ako postoji politicka aktivnost u pozadini) i ocrtava se na zheni jer se njoj i koja bora ne tolerishe, a njemu se tolerishe i trbuh od lagodnog zhivota. Ogradjujem se, ja ovakve parove znam...skoro niko od takvih se nije obogatio pa ozhenio nego su se prvo ozhenili...
I prometila sam da se takvi parovi jako lozhe na one subotnje kupovine po diskontima...mozda im je to jedna od retkih porodicnih situacija u kojoj se podsecaju da im je zivot finansijski lagodan a da nista drugo i nije toliko bitno.
 
Zanimljivo...
Ti si izgleda jedini koji je primetio da se skorojevici zene gaborima
Meni izgleda da je upravo obrnuto.
Ima jedna izreka koja je zaista tacna a kaze da prva zena govori o tome kakav si, a druga o tome ko si.
Cesto se desava da ljudi imaju zenu koja je poput njih, neka krajnje normalna osoba prosecnog izgleda, a onda, ako dospeju na neki vazan polozaj ili se obogate, razvedu se i ozene nekom koja izrazito odudara od njih u svakom pogledu.
Ili se bar sa takvima svaleraju
 
Ožene neke ružne žene (uglavnom neke buljave debele od preko 100kg), da im kuvaju i rađaju decu, glume porodične ljude,
a švalerišu se sa ultra-zgodnim cicama (ulavnom sponzorušama) ili koleginicama.

Kada bi se neko od njih oženio zgodnom ili emancipovanom ženom, njoj ne bi mogao da naređuje, brak bi pukao.
Žena kad je lepa - svesna je svoje lepote, kad je pametna - svesna je svoje pameti, i zato ne dozvoljava da muškarac uporavlja njome.

Zato se skorojevići uglavnom ožene gaborkama, jer su svesni da su one svesne da ih niko drugi ne bi hteo, a plus toga dobra je lova imati muža za skorojevića.

Lupetaš kao i u onoj drugoj temi koju si postavio.
 
Ožene neke ružne žene (uglavnom neke buljave debele od preko 100kg), da im kuvaju i rađaju decu, glume porodične ljude,
a švalerišu se sa ultra-zgodnim cicama (ulavnom sponzorušama) ili koleginicama.

Kada bi se neko od njih oženio zgodnom ili emancipovanom ženom, njoj ne bi mogao da naređuje, brak bi pukao.
Žena kad je lepa - svesna je svoje lepote, kad je pametna - svesna je svoje pameti, i zato ne dozvoljava da muškarac uporavlja njome.

Zato se skorojevići uglavnom ožene gaborkama, jer su svesni da su one svesne da ih niko drugi ne bi hteo, a plus toga dobra je lova imati muža za skorojevića.


Ti znaci smatras ako je zene debela da je odmah i glupa???Mislis da samo zgodne,napucane djevojke imaju pamet i da ne daju da se njima upravlja???E to ti nije tacno.
I "ruzni ljudi"znaju da se bore za sebe.Ti ljudi obicno varaju zene sa takvim"savrsenim"djevojkama,ali se poslije tih prevara vracaju svojim zenama sa kojima imaju zivot,dom i porodicu.A te savrsene ljepotice na kraju izvise i zna se sta su one.One prodaju pi... za lovu i misle da su pametne i da se njma ne moze manipulisati,a upravo sa takvim zenama manipulisu tudje pare...
 
Smatram da ovo što postavljač teme tvrdi uopšte nije tako kako on vidi.Znam i ja neke "skorojeviće" i uglavnom imaju lijepe žene. A na njegovu žalost žene se i udaju i lijepi i ružni i mršavi i debeli. U svom gornjem postu rekla sam mu da lupeta, a vidim da ni forumaši nisu baš oduševljeni ovom temom.Gospodin -::::- mi je na moj profil poslao privatnu poruku sledećeg sadržaja:"Republika Srpska je genocidna tvorevina." Ja stvarno ne vidim šta Rs ima sa ovom temom.
 
Poslednja izmena:
Smatram da ovo što postavljač teme tvrdi uopšte nije tako kako on vidi.Znam i ja neke "skorojeviće" i uglavnom imaju lijepe žene. A na njegovu žalost žene se i udaju i lijepi i ružni i mršavi i debeli. U svom gornjem postu rekla sam mu da lupeta, a vidim da ni forumaši nisu baš oduševljeni ovom temom.Gospodin -::::- mi je na moj profil poslao privatnu poruku sledećeg sadržaja:"Republika Srpska je genocidna tvorevina." Ja stvarno ne vidim šta Rs ima sa ovom temom.

Sta Republika Srpska ima sa ovom temom i mene zanima?Ako ne zna da pobije nekog argumentima bolje mu je da suti i da ne pravi budalu od sebe.Ova tema i to sto je napisao Dlagani djeluje mi tako nezrelo.I vidim da se gospodin i ne pojavljuje vise na ovoj svojoj temi.z:plez:
 
Ožene neke ružne žene (uglavnom neke buljave debele od preko 100kg), da im kuvaju i rađaju decu, glume porodične ljude,
a švalerišu se sa ultra-zgodnim cicama (ulavnom sponzorušama) ili koleginicama.

Kada bi se neko od njih oženio zgodnom ili emancipovanom ženom, njoj ne bi mogao da naređuje, brak bi pukao.
Žena kad je lepa - svesna je svoje lepote, kad je pametna - svesna je svoje pameti, i zato ne dozvoljava da muškarac uporavlja njome.

Zato se skorojevići uglavnom ožene gaborkama, jer su svesni da su one svesne da ih niko drugi ne bi hteo, a plus toga dobra je lova imati muža za skorojevića.
Сваки коментар је излишан. Тема не заслужује пажњу.
Видесмо само твоју поделу жена.
И ајд, живота ти, објасни ово затамњено, само ми то боде очи и никако да схватим шта си хтео да кажеш.
Остало је јасно. Нажалост.
 
Ti znaci smatras ako je zene debela da je odmah i glupa???Mislis da samo zgodne,napucane djevojke imaju pamet i da ne daju da se njima upravlja???E to ti nije tacno.
I "ruzni ljudi"znaju da se bore za sebe.Ti ljudi obicno varaju zene sa takvim"savrsenim"djevojkama,ali se poslije tih prevara vracaju svojim zenama sa kojima imaju zivot,dom i porodicu.A te savrsene ljepotice na kraju izvise i zna se sta su one.One prodaju pi... za lovu i misle da su pametne i da se njma ne moze manipulisati,a upravo sa takvim zenama manipulisu tudje pare...

Debele zene jesu glupe. Sta drugo reci za nekog ko dopusti sebi da izgleda ko slon?
Ja ne znam ni jednu debelu koja je bistra i visprena, sve su usporene i iskompleksirane.
ISKUSTVO GOVORI ZA SEBE.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top