Hvalisanje...

Da mu pričam u kojim smo se pozama, kol'ko dugo...šta...?
Hvaljenje je tako prosto...neukusno...nisko...
...bar je meni...

I ja tako mislim,ono frendovi mi pricaju kako su neku djevojku kresali,ja gledam i kazem :"ja da sam na njenom mjestu ne bi ti nikada dao!" Zasto mora neko znati koga ja kresem,ne zelim da se o tome prica,pa mnogo putam ostanem ne ***** u svom drustvu,jer ne pricam s kim spavam,pa tako smatraju da sam nikakav baja(neke forumasice izraz)!:D
 
Обавезно! Сви морају да знају. И с ким и како и обавезно усликам сваки детаљ да се лепо види да нема ниједне мане z:mrgreen:
Шалим се, наравно z:lol:
Стварно нисам никад чула неку девојку да се хвалила.
Више су се жалиле на те што су се хвалили. z:((
 
Обавезно! Сви морају да знају. И с ким и како и обавезно усликам сваки детаљ да се лепо види да нема ниједне мане z:mrgreen:
Шалим се, наравно z:lol:
Стварно нисам никад чула неку девојку да се хвалила.
Више су се жалиле на те што су се хвалили. z:((

Što jes jes...muškarci su skloniji tome...valjda status među ortacima, šta li...
...u stvari..."muškarci"...to je svojstveno muškarčićima...klincima...
 
Обавезно! Сви морају да знају. И с ким и како и обавезно усликам сваки детаљ да се лепо види да нема ниједне мане z:mrgreen:
Шалим се, наравно z:lol:
Стварно нисам никад чула неку девојку да се хвалила.
Више су се жалиле на те што су се хвалили. z:((

Da naravno,da je to zastupljenije kod muskaraca,ali poznajem par djevojaka koje su sklone k tome a narocito ova mlada generacija od mene sto je tek zagriza godinu ili manje od punoljetstva! Kao to je njima simbol da su odrasle! Chudno!
 
Što jes jes...muškarci su skloniji tome...valjda status među ortacima, šta li...
...u stvari..."muškarci"...to je svojstveno muškarčićima...klincima...

Da naravno,da je to zastupljenije kod muskaraca,ali poznajem par djevojaka koje su sklone k tome a narocito ova mlada generacija od mene sto je tek zagriza godinu ili manje od punoljetstva! Kao to je njima simbol da su odrasle! Chudno!
Ево мало женских тајни. Готово свака млада девојка живи у страху од тога да јој се деси таква ствар. На те "мушке" приче их упозоравају маме још од најранијег детињства.
А писац, можда је тих пар на тај начин направило неки "одбрамбени штит" и играју на карту "напад је најбоља одбрана". У сваком случају оригинално. Стварно мислим да то "хвалисање" није у женској природи. z:hm:
 
Ma bre, obavezno :mrgreen:
Realno, podelim sa drugaricama neku informaciju (Sestro slatka, znas sta je bilo :lol:), ali to nije hvalisanje... Muskarci hiperbolisu cesto, ali oni kojima se nista ne desava.. Za one za koje pouzdano znam da mnogo yebu , znam i da su pravi gentlman-i.. A oni koji pricaju stvarne dogadje ali sve.. :roll: Cista sujeta :zima2:
 
Ево мало женских тајни. Готово свака млада девојка живи у страху од тога да јој се деси таква ствар. На те "мушке" приче их упозоравају маме још од најранијег детињства.

Pa kad su klinci u vreme proiebavanja - generalno gledano...šabani... A odrasli muškarac sa tom navikom...:lol: :thumbdown:
 
Moja komšinica je stupila u seksualne odnose sa 12 godina i sećam se da je neka svoja iskustva iznosila pred nama klincima još u to vreme, i neke njene prijateljice koje sam dobro poznavao bile su sklone hvalisanju svojim podvizima još kao maloletnice. Nije to uopšte strano ženskom polu, ali ipak muškarci prednjače što u masnim "lovačkim" pričama, koje mogu biti krajnje neukusne i odvratne, pojedinci su u stanju da naprave čitave skandale po tom pitanju, što u razmeni iskustava među najbližim prijateljima, a to je najčeće diskretno i simpatično, u smislu šala, najčešće na vlastiti račun (taj oblik "hvalisanja" mi nije stran :)). Upoređivanje seksualnih iskustava među srodnim dušama, tako da to ne ugrožava privatnost i integritet nikoga od aktera ne smatram nekim ozbiljnim grehom. Na kraju krajeva i većina ovih priča na ovom podforumu je upravo to.
 
Pa kad su klinci u vreme proiebavanja - generalno gledano...šabani... A odrasli muškarac sa tom navikom...:lol: :thumbdown:

Па ја стварно мислим да је реткост да то ради зрео мушкарац.
Мада, ко зна. Не исповедају се мени.
Кад бих сазнала да ми је неки то направио, прво бих :azdaja: а онда :metla:
Кажи ми, има ли тога?
 
Postoji razlika između hvaljenja i prepričavanja. Hvale se muškarci i devojčice od 12 godina (ili fantaziraju, ne znam)... prepričavaju skoro svi. Ne svakome, ali prva izjava stoji.
 
Da, a tu baš imaš plodnog tla ne samo za razmenu iskustava, u takvom slučaju negativnih (što mogu da opravdam), već i za takve oblike hvalisanja koji idu na to da ponize i diskredituju bivšeg partnera, da ga povrede.
 

Back
Top