НИКОЛИЋ: СРС ДОБИЛА ДВА МИЛИОНА ЕВРА ЗБОГ УСЛУГЕ ВЛАСТИМА

dualcore

Ističe se
Banovan
Poruka
2.856
БЕОГРАД – Шеф посланичке групе Напред Србијо Томислав Николић оптужио је Српску радикалну странку да је интересна група, јер је за одустајање од расправе по амандманима на буџет за наредну годину добила два милиона евра и друге бенефиције.

Николић је новинарима у Скупштини Србије рекао да су „социјалисти обећали радикалима да у општини Земун неће у наредних шест месеци бити уведене привремене мере, да ће он (Николић) бити разрешен са места председника скупштинског Админстративног одбора и да им се, по хахтеву Војислава Шешеља, да два милиона евра"

„Нисам чуо да су обећали да ће било који мандат бити одузет СНС пошто је у ваздуху још педесетак мандата који би могли да буду одузети. Чујем да су радикали изгубли своје оставке и шта ако их неко нађе на улици и упути скупштини, тамо где им је место”, рекао је Николић.

Николић, који је и председник Српске напредне странке, додао je да ће тај новац, можда, бити обезбеђен из буџета, да ће га дати страни и домаћи тајкуни...

„То је новац из буџета, за дечија обданишта, социјалне случајеве, пензије, неко ће да да, или је неко већ дао, и та коалиција Шешељ, Дачић и Тадић коначно ће бити на делу. Добили су државни новац, а то је морао неко да одлучи”, рекао је Николић и додао да њему таква коалиција не би сметала, јер жели да води опозициони блок.

Пo његовим речима, СРС је сада неформална власт јер може опструкцијом, која није за добро Србије, да уцени власт и да остварује захтеве који нису у складу са програмом странке.

Николић је рекао да нико од њега из вадајуће коалиције није тражио да поднесе оставку на место предсендика Административног одбора, али да „жарко жели да га разреше гласањем, што и очекује”.

Постоји још много одбора где СНС има по неког члана више, али и СРС и зато је од скупштине тражио да се то реши једном одлулком.

Rezimlijka

:poklon:
 
Pa nesto su radikali dobili to je sigurno jedino je pitanje sta

pa ja sam napisao sta su dobili

- da demokrate ne diraju zemun tj da vladaju u zemunu do kraja mandata zajedno sa dss-om
- da se vrate 3 poslanicka mandata SRS-u za koje SRS ima potpisane ostavke
- da se smeni tomislav nikolic sa mesta predsednika administrativnog odbora....
 
pa ja sam napisao sta su dobili

- da demokrate ne diraju zemun tj da vladaju u zemunu do kraja mandata zajedno sa dss-om
- da se vrate 3 poslanicka mandata SRS-u za koje SRS ima potpisane ostavke
- da se smeni tomislav nikolic sa mesta predsednika administrativnog odbora....

I da se smeni Jorgovanka Tabaković sa mesta predsednika odbora za finansije.

I verovatno neku lovu, čisto malo za NG od Deda Mraza z:D
 
kao prvo toma neka kaze sta je on dobio za neutralisanje najjace opozicione partije, u uslovima slabe vlade, sklone padu

drugo, uzeo bih i ja. samo bih trazio tri puta vise od vadikala

trece, ucenjivanje i cenkanje-trgovanje narodnom voljom i parama je ono cime se inace bavi ovaj rezim, tako da im je to poznat jezik, onii su se bojali onih koji nece sa njima da trguju.
potez vadikala, kakav godd da je, sjajan je da im zamaze oci do propasti rezima
 
Ovaj Nikolic ga bogami dobro preteruje...................nastavi li tako sa svojim podlostima,nije ni svesan kako ce mu se to o glavu obiti.Kako moze Seselj jos nekome da daje uputstva i direktive,kad mu je fakticki onemogucen svaki kontakt sa bilo kim,cak i u vezi odbrane,bas zbog toga da ne bi imao uticaj na stranku.Napred Tomo,samo se dobro isprovaljivaj.....................
 
toma je odlepio ne znam sta mu je...

inace juce je krasic dao novinarima kopirane novine koje je nikolic pozajmljivao u skupstini od nog radikala sto ga je pocupao za kosu gde mu je dopisivao razne gadosti na novine i onda ovaj ispizdeo i oterao ga u picku materinu i zatim nikolic ga pocupao za kosu.

mislim ponasaju se ko mala deca ....
 

Back
Top