Zašto lud zbunjenog ? (Duhovite odgovore, please)

lady me!:
Milojko Vasic:
Znamo, dakle, šta radi lud zbunjenom. Ali niko nikad nije rekao zašto lud zbunjenog ?
Citam ovo pitanje, pa bacim pogled na naziv podforuma, pa opet procitam pitanje, pa opet bacim pogled... i sve se nesto pitam: Ko je ovde lud a ko zbunjen :?
E (vala) ZATO ŠTO niko kao Milojko Vasic nas!
Napomena: nas = jednostavno NAS (MI u akuzativu iliti preservativu)... pišem koristeći latiničnu tastaturu!
Tip: Milojko! da nisi zamolio u naslovu :arrow: SAMO DUHOVITE odgovore... bilo bi nam ovde mnogo interesantnije! Ovako je (bogami) i meni pomalo frka :oops: a immmam raznorazne ideje i moguće odgovore...
 
Happy_girl:
I onda ti nju yebes????
Mozda sam malo staromodnih shvatanja, ali kod parova gde postoji ljubav, mislim da nema mesta za yebanje. Nekako mi to mnogo ruzan izraz za intimni odnos izmedju dveju osoba koje se vole. Ali, ok, to je samo moje misljenje.....

'ebanje, tucanje, sta god... kad se ljubav umesa u sve to, zove se vodjenjem ljubavi... kako ces ga zvati, potpuno je nebitno!
 
lady me!:
Milojko Vasic:
Znamo, dakle, šta radi lud zbunjenom. Ali niko nikad nije rekao zašto lud zbunjenog ?

Citam ovo pitanje, pa bacim pogled na naziv podforuma, pa opet procitam pitanje, pa opet bacim pogled... i sve se nesto pitam: Ko je ovde lud a ko zbunjen :?
Ne bih da prejudiciram, ali jesi li se ti to nama zbunila ?
 

Back
Top