Natalitet Srba na Kosovu u ekspanziji.
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Natalitet Srba na Kosovu u ekspanziji.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Natalitet Srba na Kosovu u ekspanziji.

Ovako kako svako zlo nosi sa sobom i poneko dobro krenucu redom.Kako se raspala JUGA mi Srbi smo tek tada videli sa kakvim zlotvorima zivimo,koga smo sve finansirali i pomagali.Raspadom ex yu nadam se da smo nesto naucili a pogotovo se nadam da necemo ici vise na more u Rvatsku ali cisto sumnjam jer nam je kratka pamet ali za Kosovo sam siguran da ih vise ne finansiramo neka se jebu o svom trosku.
    Radio Pristina je pre 2 god sprovodio kampanju za povecanje nataliteta jer nece Siposi da prave vise decu nema Tita teroriste i Srbije da placaju decji dodatak.
    A i trgovina drogom sve losije ide jer je konkurencija velika.Ali je zaista sramota pa Gracanica,K.mitrovica,Strbce imaju vise dece nego cela Srbija svaka Srpkinja na kosovu ima oko 3 dece.
    A u kakvim uslovima zive ma toje sramota gde je Miskovic da napravi novu bolnicu nekada su Srpski bogatasi ostavljali legate i zaduzbine po Beogradu.
    Ovi danasnji niti imaju dusu niti su SRBI PA NISTA U GROB NECE ODNETI SA SOBOM.
    Miskovicev sin drzi jahtu u Splitu,isto Mitrovic,Beko,Bodiroga za te pare sva sela po KOSOVU bi mogli obnoviti.
    Zelim da vas pitam gde je nestala Srpska dusa da li smo Hriscani ili Komunisti jos uvek.

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Podrazumevano Re: Natalitet Srba na Kosovu u ekspanziji.

Citat Original postavio aca9020 Pogledaj poruku
    Ovako kako svako zlo nosi sa sobom i poneko dobro krenucu redom.Kako se raspala JUGA mi Srbi smo tek tada videli sa kakvim zlotvorima zivimo,koga smo sve finansirali i pomagali.Raspadom ex yu nadam se da smo nesto naucili a pogotovo se nadam da necemo ici vise na more u Rvatsku ali cisto sumnjam jer nam je kratka pamet ali za Kosovo sam siguran da ih vise ne finansiramo neka se jebu o svom trosku.
    Radio Pristina je pre 2 god sprovodio kampanju za povecanje nataliteta jer nece Siposi da prave vise decu nema Tita teroriste i Srbije da placaju decji dodatak.
    A i trgovina drogom sve losije ide jer je konkurencija velika.Ali je zaista sramota pa Gracanica,K.mitrovica,Strbce imaju vise dece nego cela Srbija svaka Srpkinja na kosovu ima oko 3 dece.
    A u kakvim uslovima zive ma toje sramota gde je Miskovic da napravi novu bolnicu nekada su Srpski bogatasi ostavljali legate i zaduzbine po Beogradu.
    Miskovicev sin drzi jahtu u Splitu,isto Mitrovic,Beko,Bodiroga za te pare sva sela po KOSOVU bi mogli obnoviti.
    Zelim da vas pitam gde je nestala Srpska dusa da li smo Hriscani ili Komunisti jos uvek.
    Ti nisi normalan kad Bodirogu stavljas u istu recenicu sa lopovima koje si naveo.
    Svi smo mi "mali Srbi" za Dejana i koliko je on ucinio za Srbe i srpstvo
    Sedi, jedan.
    A Mari usque ad Mare

Ističe se Karamazov (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Ima istine u tome sto pricas. Ali vazno je shvatiti da je za vecinu stvari oko Kosova kriva nasa vlast, od pre 50 godina do danas. Znaci radi se o nepostojanju iskrene zelje da se problem Kosova resava u skladu sa realnim okolnostima. Nema kontinuirane politike. Kad jedan spadne sa vlasti a drugi uzjashe sve se iz korena menja i to pokazuje koliko smo ozbiljni. Umesto toga, Kosovo i dan danas sluzi kao idealno za manipulacije birackim telom. Zatvarali smo oci, pa smo se setili Kosova kada je odavno bilo izgubljeno i vojno i politicki i ekonomski, ali i u krevetu, nemojmo se zavaravati. A kad vec pominjes srpske oligarhe, oni su samo pokazatelj kako je ova drzava funkcionisala, a to sto ne daju kesh na Kosovo i nije zacudjavajuce. Oni su svesni sta se radi sa parama dole, koji su uslovi da se nesto uradi. Nego lepo gledaju gde mogu da uvecaju profit pa se u skladu sa tim i ponasaju.
    Postoje 2 vrste ljudi:oni koji se suocavaju sa problemom i oni koji se skrivaju. Skrivanje je bolje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Ali Karamazov jedno porodiliste da naprave nista vise.
    Oni traze malo a mi im nedamo nista vazno je da smo u GRAND PARADI a oni dole nemaju osnovne uslove.
    Sta je ovo sa nama pa mi vise uopste nemamo nacionalnu svest treba da se ugledamo na JERMENE i na JEVREJE a to je gledaj sebe i boli te k..c za druge.
    Citao sam knjigu memoari Kneza Pavla i kako je stalno pruzao ustupke Hrvatima i opet nije vredelo prvi su nam zabili noz u ledja.
    Zato i govorim treba ove nase TAJKUNE naterati da svako da 20% svog bogatstva za skole,bolnice, i dr stvari na Kosovu jer kao sto kazem u svakom zlu lezi neko dobro.
    Samo tako mozemo ici napred nikako drugacije.

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

ти бре живиш у машти
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Ma nista nu nevalja samo bi se pogospodili kao Beogradjani i ubrzo bi imali po jedno dete a pare bi trosili na solarijume za lepsu polovinu.
    Nema Boga nema djavola .
    A ko se to smeje nad covekom.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

e ljudi ne znam da li znate al vise se srba prosle godine rodilo u bolnici u severnoj mitrovici nego siptara u bolnici u juznoj mitrovici

nema vise decijih dodataka socijale i ostalih davanja ko za vreme SFRJ i automatski siptari nemaju vise cime da pumpaju natalitet i puse ga....
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Trudnicama i porodiljama na Kosovu treba dati ne 100 nego 200% plate.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    i ja se slazem i podrzavam al to reci tadicu.

isto to davati samo onima koji su prijavljeni da zive na kosmetu. jer ima nekih koji su rodjeni a zive drugde i tako uzimaju iz budzeta pare sto nije u redu.
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Domaćin wsox (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Pa zar nije bila i tema kako se Albanke kupuju za novce? izgleda da pomaze,nego prosiriti uvoz i za Bg pa da vidis kako porodilista rade punim kapacitetom.

Zainteresovan član tihi74 (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    e ljudi ne znam da li znate al vise se srba prosle godine rodilo u bolnici u severnoj mitrovici nego siptara u bolnici u juznoj mitrovici

nema vise decijih dodataka socijale i ostalih davanja ko za vreme SFRJ i automatski siptari nemaju vise cime da pumpaju natalitet i puse ga....
    Pretpostavljam da je tacno, samo treba proveriti koliko se siptarskih trudnica porodilo u Narodnog fronta. Jos jedna tuzna epizoda u zemlji Srbiji.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio tihi74 Pogledaj poruku
    Pretpostavljam da je tacno, samo treba proveriti koliko se siptarskih trudnica porodilo u Narodnog fronta. Jos jedna tuzna epizoda u zemlji Srbiji.
    odakle ti to da se siptarke poradjaju u bolnici u narodnog fronta?

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Fantazira. Ne porađaju se sigurno, možda samo ako neka živi u Bg ali one odozdo ne.

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Malo su se kasno setili da se množe.
    Da su to radili uporedo sa Šiptarima, 99. se nikada ne bi ni desila. Činjenica je da su Šiptari KiM osvojili najubojitijim dugoročnim oružjem, k.urcem.

Učlanjen
    18.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Fantazira. Ne porađaju se sigurno, možda samo ako neka živi u Bg ali one odozdo ne.
    Sestra mi se pre tri godine tamo porodila i posto je porodjaj bio komplikovan lezala je skoro dva meseca. Svaki dan sam ih tamo vidjao.
    Zena mi se porodila pocetkom ove godine, doduse ne u Narodnog fronta, ali je tamo isla na neke kontrole i opet sam ih video. Dakle ne fantaziram nego sam video svojim ocima, a video sam puno 'ptara da bih znao koji su odavde a koji su dosli odozdo. Koriste nase zdravstvene knjizice, na isti nacin na koji koriste i licne karte i pasose.

Učlanjen
    18.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Da, zaboravio sam, glavni razlog je sto su im lekari indijanci pa se svaka rizicna trudnoca resava u Bgd.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

"Zemlja je onoga ko rađa decu". Zato, ne filozofirajte mnogo, nego uradite nešto po tom pitanju. Ugledajte se na Srbe s Kosova.
    Molim da se u sendvič stavi više salame.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Tacno je da je zemlja onog ciji je narod tu u vecini.
    Sad pitanje zasto nasa vlada ne cini nista za SRBE na Kosovu a pogotovo nasi bogati ljudi.
    Oni bi zaista to mogli resiti samo kad bi se jahti odrekli.

Početnik
    Učlanjen
    30.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Samo neka se radjaju, neka nas ima sto vise!

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

dobar nacin da se kosovo vrati majcici

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Tacno je da je zemlja onog ciji je narod tu u vecini.
    Sad pitanje zasto nasa vlada ne cini nista za SRBE na Kosovu a pogotovo nasi bogati ljudi.
    Oni bi zaista to mogli resiti samo kad bi se jahti odrekli.
    nasi bogati ljudi...hm

preteca je bogoljub salata, koji umesto da je svaki dan kupovao po jednu kucu na kosovu i time doprineo stabilizaciji srba tamo, on je na razne lopovske nacine krao drzavu srbiju, samo da spomenem nesrecni muzicki album njegove cerke, a koji joj je otac masno preplatio bez ikakvih razloga,

i jos da podsetim da je bogoljub zvani slata prvi od biznismena isao u sarajevo, ljubljanu i na `razgovore` s siptarskim biznismenima, uprkos konstantnom neprijateljstvu tih sredina prema svemu iz drzave srbije

eto, tako. mali primer, i zato kad je bogoljub salata dosao pod udar zakona, narodu je laknulo.
    da je bio dobrotvor narod bi ga sacuvao, ovako bolje i da se nikada ne vrati. neka radi po rusiji i mongoliji, pa i to je drpio pocetkom devedesetih.
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Ističe se Jevdjo (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio tihi74 Pogledaj poruku
    Sestra mi se pre tri godine tamo porodila i posto je porodjaj bio komplikovan lezala je skoro dva meseca. Svaki dan sam ih tamo vidjao.
    Zena mi se porodila pocetkom ove godine, doduse ne u Narodnog fronta, ali je tamo isla na neke kontrole i opet sam ih video. Dakle ne fantaziram nego sam video svojim ocima, a video sam puno 'ptara da bih znao koji su odavde a koji su dosli odozdo. Koriste nase zdravstvene knjizice, na isti nacin na koji koriste i licne karte i pasose.
    Dosta Goranaca zivi u Srbiji i oni su potpuno lojalni R. Srbiji i zato ne vidim razloga zasto bi bile losije tretirane nego nase trudnice.

Ističe se Jevdjo (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio Registra. Pogledaj poruku
    "Zemlja je onoga ko rađa decu". Zato, ne filozofirajte mnogo, nego uradite nešto po tom pitanju. Ugledajte se na Srbe s Kosova.
    A da pocnes ti?
    Koliko imas dece,ako nije tajna,ja jedno,spremam se za drugo.

Slične teme

1. Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 13.04.2012., 15:38
  2. SUDBINA SRBA NA KOSOVU KOJA SE I SAD PONAVLJA
    Autor nesko101 u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 06.06.2008., 23:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku