Moj kucov Ozzy

Svidja mi se ime, svidjaju mi se ušice umočene u belo na donjoj ivici...i ova poza u snegu naopačke izvrnut na ldjimaz:p
 

Prilozi

  • krstozzynaledjima.jpg
    krstozzynaledjima.jpg
    29,8 KB · Pregleda: 23
Ozika je šećerko jedan mali! Samo je muzika i meni čak malo previše... Valjda se omatorilo. Kad obično šetate? Možda bi mom matorku prijao nov ortak. Da vidimo ko ima gori predgriz! :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pu, malera! :thumbdown: Mi ne idemo u Omladinsku zbog lokalaca, nešto im je interesantno da napadaju Gizma a park nam nije usput. Ali volimo onaj travnjak iza Ane, između Karađorđeve i Pocerske i onaj potez od vatrogasnog do malog pijaca i to ranije ujutru i kasnije uveče a možda i koji put u međuvremenu jer on nema wc u kući.
 
Pazi ga, kako uživa na Atosu, u društvu dve cice! :mrgreen: Stvarno je faca!

Sreli smo pre neko veče Korija i njegovog Ozija, objašnjavam mu ko još ima psa Ozija i kaže, Mora da mu je ime birao on ili neko ko ga dobro zna! :hahaha:
 
Na Osbourne-a je Kori i mislio. Pretpostavljam da je i njegov Ozi tako dobio ime. Inače, i Pero je oduševljen, kaže da je samo Flafika koju je njegova devojka uzela pre nekog vremena umiljatija i dobrodušnija od tvog Ozija. A upoznao je i moju matoru šlihtaru tako da...
 
Pa znaš kako, nabrojala sam ti svojevremeno kojim su sve zdravstvenim smetnjama skloni zbog onakve građe. S obzirom na to, i 10 godina je super. A samo ti toy kao što su moj Gizmo, Sanjina Flafi i ostali "gadnjikavi" mogu da požive nešto duže, ostalim rasama je uglavnom plafon 12 godina. Mi ove godine punimo 14 a još uvek ga zanimaju ženke! :per:
 

Back
Top