Da li je neko kupio comtrejd komp. u maxiju

a sta ima unutra...tete u Maxiju nisu znale da mi kazu...? :zstidljivko:

evo šta ima unutra:
Dual Core 64bit AMD Athlon X2 4200+AM2
nVidia nForce 4 PCI-express x16, Ethernet, Audio
GeForce 6100, DirectX 9, 256Mb
2GB DDR2-800Mhz
250GB SATA II 7200rpm 8MB
Dual Layer DVD R/RW 20x

tako kažu neki dečaci koji su se raspitali... ja videla negde... na netu... :)

a za vaučer kažu ovako:
imash okruglo 3 meseca da potroshish 9999 dindzhi kredita, tarife su normalne, tipa 5-7 dinara minut, sms=mms=2.90 dindzhi, jedino shto deru na uspostavljanju poziva 2.90 din
 
http://www.maxi.rs/upload/documents/maxi15.12..pdf

Nema monitor al zato u TEMPU ima Asus-ov monitor 21'' za 12 000 dinara

18 000 + 12 000 - 10 000 = 20 000 komp i 10 000 din za cavrljanje

to je ono na šta svi nasednu... kako možeš da kažeš -10 000... kad ćeš ti tih 10 000 svakako da platiš... nije to fazon- e neću taj vaučer, naplatite mi 10 000 manje...
a kad pogledaš realno... ti si prisiljen da potrošiš 10 000 dinara kredita za tri meseca... što inače ne bi uradio... nije to nikakav poklon, to je čista navlakuša... :neutral:
 
Hoces da ti navedem celu konfiguraciju ili samo da ti nabrojim???
U sustini ima sve sta da ti kazem mnogo je dobar a ako hoces detalje kazi sta te zanima.

Zaboravila sam da ti kazem pre nego sto kupis komp. da ti je onaj kredit za 066 broj koji posle tri meseca mora da postane postpejd inace se ponistava e to je jedino sto ne valja u celoj stvari. Ali ti ostaje kredit, s tim sto imas obavezu da uplacujes 500 dinara mesecno postpejda i oni ti daju jos 500. E kada to iskoristis onda ti tek ide ovaj kredit.
 
Poslednja izmena:
Mislim da se BORKETA šalila jer ona u Maksiju kupuje samo hleb i zeleniše :mrgreen:

Šta treba da kupim u Maksiju.. pa vidi ono hleb, mleko, krompir..kompjuter :hahaha:


Nisam se salila ne znam da li si ikada usao u Maxi da jesi ne bi tako pricao jer tamo ima i tehnicke robe na prodaji al ocigledno je prodavnica za tebe tamni vilajet z:mrgreen:
ili ti samo ulazis da kupis hleb i mleko i nista drugo ne vidis sa strane ....neko te dobro izdresirao pa ne smes da pogledas u stranu z:girl:
 

Back
Top