Dosta vise LUDOSTI i Propadanja nase BUDUCNOSTI u zemlji zvanoj SRBIJA!!!
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Dosta vise LUDOSTI i Propadanja nase BUDUCNOSTI u zemlji zvanoj SRBIJA!!!

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Dosta vise LUDOSTI i Propadanja nase BUDUCNOSTI u zemlji zvanoj SRBIJA!!!

Ja licno ne znam kako je vama ali meni je jednostavno STVARNO VISE DOSTA toga UNISTAVANJA moje licne BUDUCNOSTI i zatiranja mojih licnih korenova i unistavanja moje i buducih generacija BUDUCNOSTI u toj SRBIJI. Za mene ne POSTOJI ni jedna druga veca Vrednost na ovom SVETU i u ovoj EVROPI od te ZLATNE moje SRBIJE koja je zasad samo u mojim snovima i masti!Nije mi jasno svi ti nasi POLITICARI sa svim tim svojim "LAZNIM" obecanjima kako ih nije sramota i kako smeju uopste vise ZIVI da se pojave i u OCI pogledaju taj nas Srbski napaceni,ozalosceni,blagi,narod! Dosta vise,DOSTA vise i Evrope i svega,mi smo EVROPLJANI,niti smo mi sta vise niti manje vredni ako zastupamo svoj nacionalni Interes vec mozemo samo biti visi u DUGFU i ObavEZI prema svom jadnom i napacenom NARODU SRBSKOM!!!
    Sve treba da vas bude SRAMOTA,svi se nesto zalazete za neke partije a za SRBIJU????????????????????? KOja je to partija Vrednija nego SRBIJA???
    Dokle smo to mi stigli da se LOPOVI izmedju prepucavaju koji je bolji i pravedniji od njih a nas jadni prosti narod nezna da uvidi tu igru podmuklih DOSTA VISE DOSTA!!! Gde je ta naucena i civilizovana OMLADINA koja koliko vidim ne moze ni preko Interneta da se udruzi da radi pa barem i malo u interesu SRBIJE te nase MAJKE SVETE iz koje smo svi ponikli!!! Pa ima nas svakakvih neki su bolji u nekim stvarima nego neki drugi ali to nije razlog nekoga nepostovati i neceniti jer imamo istu MAJKU koja se zove SRBIJA!!!
    Zar nevidite DRAGA BRACO i SESTRE kako se u ovoj KRSTI uvek iste teme govore i kako vas ZALUDJUJU dovode do te mere "NEMARNOSTI" da vas vise nista neinteresuje tj. nista vise nema vasu paznju!!!
    Svakakve gluposti i malverzacije se napominju tako da se vremenom kako bih rekao nas narod "OTUPI" na CINJENICNU ISTINU.

Srbiji su potrebni mladi kadrovi,preporoda i napredne misli u smislu NAPREDka i RAZVOJA ocuvanja NACIONALNE SVESTI kao NACIJE i NACIONA. Inace u protivnom nama predstoji NESTANAK kako BIOLOSKI tako i ISTORIJSKI!!!
    Shvatite me,LAZNI SU i TADIC i NIKOLIC i SVI OSTALI VI OMLADINA terba da se organizujete i pokrenete VASE INTERESE inace i vama se sve gubi.Mozda me neko shvaca a mozda i ne ali kasnije moze biti kasno jer ZIVOT nestoji vec IDE i to puno brze nego sto neko misli,a kad neke stvari budu jasne "PROSAO BRZI VOZ" je kasno!

ZIVELA SRBIJA

SPAS SRBIJE

Srecna Nova godina 2009

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano Re: Dosta vise LUDOSTI i Propadanja nase BUDUCNOSTI u zemlji zvanoj SRBIJA!!!

Spasiće nas Teslin sin

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dosta vise LUDOSTI i Propadanja nase BUDUCNOSTI u zemlji zvanoj SRBIJA!!!

Svakakve gluposti i malverzacije se napominju tako da se vremenom kako bih rekao nas narod "OTUPI" na CINJENICNU ISTINU.

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Kalama za Predsjednika !

Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

ne nego Tadic i NIKOLIC ili mozda Dinkic i Cedo ah da sigurno je tu Riza i Canak uz pomoc Ugljanina,eh kamo SRECE da nam onda dodje TESLIN SIN

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Hm... citava ta prica o Teslinom sinu me podsjeca na moju drugaricu Olju koju poznajete.

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Комунизмом затровани људи полако иду на други свет, нове генерације чистог ума долазе. Време ће излечити све.
    Србија никада није ратовала са највећом светском силом. Русија је наш пријатељ.

Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

ah da mozda ovaj kako se zove iz BG gradonacelnik ... jer sad se u Srbiji vise i ne govori -OBRAZOVAN- nego "EDUKOVAN" e jadna SRBIJO... a na forumima se takmice ko ce vise reci nesto i OPLJUVATI SRBIJU jer to vam je DEMOKRATSKI sloboda prava ha ha ha...

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio manje_zlo Pogledaj poruku
    Комунизмом затровани људи полако иду на други свет, нове генерације чистог ума долазе. Време ће излечити све.

...meni su komunisti ok... upoznala neke i bolji su od ovih raznih

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Meni su Drugarice Komunistice sasvim ok, drugarice Andrea.
    Upoznao sam puno zgodnih i boljih nego ovih raznih

Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Komunisti su odrasli u svom svetu VREDNOSTI i POSTOVANJA ovi danas odrastaju bez imalo VREDNOSTI i POSTOVANJA.

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...more to je vise za muskarce...zene su pametnije

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Citat Original postavio kalama Pogledaj poruku
    Komunisti su odrasli u svom svetu VREDNOSTI i POSTOVANJA ovi danas odrastaju bez imalo VREDNOSTI i POSTOVANJA.
    Tako je Druze !
    Citat Original postavio Andreavk Pogledaj poruku
    ...more to je vise za muskarce...zene su pametnije
    More je i za zene i za muskarce a ne samo za muskarce. Svi se brckamo u njemu.
    Sto se tice zena, pa pogledaj Drugaricu Jovanku iz mladjih dana. Veoma pozeljna. I ja bih odabrao Drugaricu Jovanku da sam bio na mjestu Druga Tita - pokojnog.

Slične teme

1. Srbija raj na zemlji....
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.04.2009., 10:59
  2. PROŠLOST NAŠE BUDUĆNOSTI
    Autor magnepan u forumu Filozofija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.08.2007., 00:53
  3. NAŠE ČUDNOSTI,BIZARNOSTI,I OSTALE LUDOSTI....
    Autor mrs depp u forumu Arhiva
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 21.11.2006., 11:25
  4. Srbija u budućnosti
    Autor ml2 u forumu Politika
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 28.06.2006., 18:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku