Queens of the Stone Age

KrEpTo_ShNiTz3L

Zainteresovan član
Poruka
359
Jeste li chuli za ovaj bend? Je l' ih slusha neko? Ja sam od pre par meseci krenuo ozbiljnije da ih slusham i veoma mi se svidjaju :)
Bend je osnovao 1996. godine Džoš Homi pod imenom Gama Rej. 1998. izdaju prvi album koji nosi ime benda, a najveći uspeh postižu 2002. godine, kada izdaju album Songs for the Deaf, na kojem gostuje Dejv Grol, i koji je prodat u preko 900 000 primeraka. Mnogi kritičari su ga proglasili jednim od najboljih izdanja te godine. Najnoviji, peti, album Era Vulgaris izašao je 2007. godine.

 
ovo mi je njihova omiljena pesma, nisam nigde nashao normalnu verziju, vec samo live, ali ovo je jedan od kvalitetnijih snimaka :)

I ja obožavam ovu pesmu ("3's & 7's, sa poslednjeg albuma Era vulgaris)
Mada, ne mogu da izdvojim samo jednu omiljenu QOTSA pesmu (a ni nekoliko)
Ima ih previše...z:mrgreen:
Ja volim i njihov četvrti album (Lullabies to Paralyze) koji i nije bio baš najbolje prihvaćen od strane starih fanova.
Sa tog albuma su mi baš super : "In My Head", "Everybody Knows That You Are Insane" (aaa fenomenalna pesma! ), "Tangled Up in Plaid" , "Long Slow Goodbye".:whistling:
 
Jeste li chuli za ovaj bend? Je l' ih slusha neko? Ja sam od pre par meseci krenuo ozbiljnije da ih slusham i veoma mi se svidjaju :)
Bend je osnovao 1996. godine Džoš Homi pod imenom Gama Rej. 1998. izdaju prvi album koji nosi ime benda, a najveći uspeh postižu 2002. godine, kada izdaju album Songs for the Deaf, na kojem gostuje Dejv Grol, i koji je prodat u preko 900 000 primeraka. Mnogi kritičari su ga proglasili jednim od najboljih izdanja te godine. Najnoviji, peti, album Era Vulgaris izašao je 2007. godine.


Čula, slušam...Sviđaju mi se...
 
:) prvi put sam ih cula u igrici...cini mi se da je u pitanju Need for speed
e sad, njihova najzabavnija pesma mi je definitivno Feel Good Of The Summer...sa tog albuma su mi gotiva i I Think I Lost My Headasche i Leg of Lamb
nisam imala prilike da poslusam neki drugi album, ali definitivno hocu :)

Nicotine, Valium, Vicodin, Marijuana, Ecstasy and Alcohol
Nicotine, Valium, Vicodin, Marijuana, Ecstasy and Alcohol
Nicotine, Valium, Vicodin, Marijuana, Ecstasy and Alcohol
Nicotine, Valium, Vicodin, Marijuana, Ecstasy and Alcohol

C-c-c-c-c-cocaine
C-c-c-c-c-cocaine
C-c-cocaine
C-c-c-c-c-cocaine


:lol:
 

Back
Top