eh..da..sta bi sa 200 000 novih radnih mesta?

Koliko se sećam Tadić nije spominjao kraj 2008 kao rok.

Nego, da li ga neko sluša? Bio je večeras u 21:05 na RTS1 a mene mrzelo da gledam.

ja sam ga slusao malo pa promenio kanal

sere i dalje iste gluposti

brani lopovluk i kriminal

novinar ga pita o korupciji u srbiji koja je dostigla neslucene razmere a on na to kaze

PA VI IMATE I KORUPCIJU U EVROPSKOJ UNIJI z:D

retard
 
ja sam ga slusao malo pa promenio kanal

sere i dalje iste gluposti

brani lopovluk i kriminal

novinar ga pita o korupciji u srbiji koja je dostigla neslucene razmere a on na to kaze

PA VI IMATE I KORUPCIJU U EVROPSKOJ UNIJI z:D

retard

Problem je u voditelju, veruj mi. z;)
Nisam gledala ali tačno znam da Neša nije pitao pola bitnih stvari jer nije dovoljno spreman. Da je on pitao kako treba bilo bi gledljivo sve i da je Tadić bulaznio kao što ponekad zna. :zima:
 
i kaze tadic u nastavku jeste vi imate korupciju i u evropskoj uniji , i treba dovesti korupciju na PODNOSLJIVU MERU z:D

znaci fora je da oni kradu tako da mi to podnosimo z:D

to je ona fora sa kuvanjem zabe

ako bacite zabu u vrelu vodu ona ce da iskoci


a ako je stavite u hladnu i polako zagrevate temperaturu na kraju ce zaba sama da se skuva

na to je verovatno tadic mislio. da nas kradu i pljackaju laganice tako da se kuvamo na tihoj vatri

znaci nece vise da nam poskupe telefon za 100% nego svaki mesec po 33%

to je ta taktika
 
i kaze tadic u nastavku jeste vi imate korupciju i u evropskoj uniji , i treba dovesti korupciju na PODNOSLJIVU MERU z:D

znaci fora je da oni kradu tako da mi to podnosimo z:D

Jel ga ovaj nakon toga pitao šta je tačno podnošljiva mera ili je prešao na sledeće pitanje?
Ako je iskulirao i išao dalje ima da primi kritiku z:(( Ima transkript na sajtu RTS pa ću posle da okačim i pročitam.
 
Koliko se sećam Tadić nije spominjao kraj 2008 kao rok.

Nego, da li ga neko sluša? Bio je večeras u 21:05 na RTS1 a mene mrzelo da gledam.

Ma u pravu si. Tadić je pominjao kraj 2151. godine kao KRAJNJI rok za otvaranje 250 000 novih radnih mesta (uz očuvanje starih, naravno) al to samo u slučaju da ne bude sveCke krize. z:lol:

Hahaha, koj glupi izgovor !
 
Ma u pravu si. Tadić je pominjao kraj 2151. godine kao KRAJNJI rok za otvaranje 250 000 novih radnih mesta (uz očuvanje starih, naravno) al to samo u slučaju da ne bude sveCke krize. z:lol:

Hahaha, koj glupi izgovor !

Ne. Tadić nije spominjao rokove za razliku od Dinkića koji je ispao glup i dao tačnu cifru vezanu za one akcije i sad će mu se na glavu popeti zato. z:D
 
Problem je u voditelju, veruj mi. z;)
Nisam gledala ali tačno znam da Neša nije pitao pola bitnih stvari jer nije dovoljno spreman. Da je on pitao kako treba bilo bi gledljivo sve i da je Tadić bulaznio kao što ponekad zna. :zima:

Ma naravno, nije Tadić loše odgovarao nego je voditelj loše pitao ! Umesto da ga pita koliko je danas vremena proveo kod manikira, pedikira i na fejsliftingu on mu tu postavlja neka bezvezna pitanja u vezi korupcije i ekonomije. Bitanga ! z:lol:
 
Pa zar nisi chuo, javili na Dnevniku...

Ruski investitori navalili ko besni 'oce da ulazu u Srbiju, da otvaraju nova radna mesta za bracu Srbe!
z:dm:

Ne nego će da ulažu Amerikanci koji su dužni ko Grčka nekad, Belgijanci čija je cela zemlja na prodaju ili možda Englezi ? Ulažu oni koji imaju pare a ne oni koji su na minut od bankrota ili su već bankrotirali samo im to još niko nije javio.
 

Back
Top