Да ли је Тома Николић уцењен од стране запада ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Шта мислите да ли је случајно то што су се два пута појавиле слике Томислава Николића на CNN-у и Ројтерсу под "случајном грешком" да је то Ратко Младић и "Томислав Караџић" или је то у питању индиректна претња Томиславу Николићу и нека врста уцене од стране западних сила. Да ли је то нека врста психолошког притиска или претње њему лично, или је пак само у питању обична случајност ?

Непојмиво ми је да две највеће телевизијске куће направе такве кардиналне грешке, ево рецимо нпр наш РТС када би нешто објавио о неком политичару у некој земљи, сигурно не би погрешио у имену и презимену. То је нон-сенс! Са друге стране имамо Николића који мења свој политички курс, уместо да оде у пензију како је говорио он остаје у политици и мења свој политички курс....право питање је зашто....

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-28-12-2008/svaki-srbin-toma




[B]Си-Ен-Ен побркао Ратка и Тому
Текст о потрази за Ратком Млладићем Си-Ен-Ен илустровао предизборним плакатом Томислава Николића. Николић: Не верујем да је грешка случајна.

На сајту Си-Ен-Ен-а данас се, уз текст о потрази за Ратком Младићем, као илустрација те вести појавила фотографија Томислава Николића. Америчка телевизијска мрежа, после неколико сати, исправила грешку и скинула Николићеву слику.


Николић: Не верујем да је грешка случајна.
Пошто је реч озбиљној медијској кући не верујем да је грешка случајна, рекао је за РТС Онлајн председник Српске напредне странке Томислав Николић.

"Та информација може имати озбиљне последице по мене, моје бављење политиком, моју безбедност, али и за Си-Ен-Ен" ,рекао је Николић.
На регионалној верзији сајта за Европу, објављена је вест агенције Асошијејтед прес о потрази за бившим војним лидером босанских Срба, насловљена са "Српска полиција наставља потрагу за оптуженим за геноцид, Ратком Младићем".

Уз текст је фотографија агенције "Гети имиџис" на којој је предизборни плакат лидера напредњака Томислава Николића.

То је плакат из јануара ове године, када је, као заменик председника Српске радикалне странке, Николић био кандидат за председника Србије.

На плакату нема Николићевог имена, већ само слоган "Свим срцем Србија".

Београд био Будимпешта на Си-Ен-Ен-у

То није прва погрешна илустрација из Србије коју је објавила америчка тв мрежа.

Када је летос на свом Интернет порталу емитовао снимке демонстрација поводом хапшења Радована Караџића у Београду, Си-ен-ен је у извештају приказао српске демонстранте како беже пред полицијом - у будимпештански метро, тачније станицу "Андраш".

Тај снимак америчка тв мрежа је повукла са свог Интернет портала, али је он емитован на популарном светском порталу за видео снимке "Јутјубу".[/B]
 
Poslednja izmena:
Само неписменост ЦНН-а..ништа друго...да је Тома, у филму са америма или западом, већ би био министар!

немогуће је поверовати да је у питању неписменост ЦНН-а, то је професионална кућа...мало је чудно што Тома мења свој политички курс, а не знам да ли му није нешто из Хага припрећено да можда имају неке "подметнуте доказе" против њега.....не тврдим....само кажем....
 
немогуће је поверовати да је у питању неписменост ЦНН-а, то је професионална кућа...мало је чудно што Тома мења свој политички курс, а не знам да ли му није нешто из Хага припрећено да можда имају неке "подметнуте доказе" против њега.....не тврдим....само кажем....

A i mozda je shvatio da SRS kurs je tesko smece i da sa tim kursom samo u kur-ac moze da stigne. SRS je jedna jalova stranka maximalno nesposobna za bilo sta a plus im je politika tipa sto na umu to na drumu
 
немогуће је поверовати да је у питању неписменост ЦНН-а, то је професионална кућа...мало је чудно што Тома мења свој политички курс, а не знам да ли му није нешто из Хага припрећено да можда имају неке "подметнуте доказе" против њега.....не тврдим....само кажем....

Ма, тешко да њега уцењују, можда је сконто, да нема СРС будућности, па на време, спасио своју политичку каријеру!

А ЦНН се доказао, толико пута неписмен...али, могуће да су и намерно стављали њгову слику!
 
A i mozda je shvatio da SRS kurs je tesko smece i da sa tim kursom samo u kur-ac moze da stigne. SRS je jedna jalova stranka maximalno nesposobna za bilo sta a plus im je politika tipa sto na umu to na drumu

а бре Торееееентеее z:Dz:lol:z:mrgreen: па што се тако "изрази" z:mrgreen:z:shock:

Торенте кад ћеш да мењаш ту слику у аватару ? z:lol:z;)Мени припадне мука од те свиње на слици z:mrgreen:

Не љути се, ништа лоше не мислим, али дај за нову годину нађи неку лепшу слику молим те :grudvanje:
 
Ма, тешко да њега уцењују, можда је сконто, да нема СРС будућности, па на време, спасио своју политичку каријеру!

А ЦНН се доказао, толико пута неписмен...али, могуће да су и намерно стављали њгову слику!

могуће је и то, започиње нову "каријеру" z:lol:, али рече човек да би радије ишао да пече ракију, како сад одједном власт слађа од пензије са унуцима и печења ракије z:mrgreen:

за ЦНН мислим да су то намерно урадили, не верујем у случаност тако велике куће
 
A i mozda je shvatio da SRS kurs je tesko smece i da sa tim kursom samo u kur-ac moze da stigne. SRS je jedna jalova stranka maximalno nesposobna za bilo sta a plus im je politika tipa sto na umu to na drumu
Ovaj put se ne mogu sloziti s tobom.Kako moze biti tesko smece i jalova stranka,a ubedljivo najjaca od svih stranaka,sa tendencijom rasta.I najcudnije je to da je upravo kad je dostigao vrhunac i bio nadomak pobede,rasturio stranku.A i svi ti njegovi gubici na izborima su mi nekako cudni.Odavno su kruzile price, kao da radikali ni ne zele da pobede,a to u stvari licno Nikolic nije hteo.
 
To je zemlja..da ne kazem blato

Ха ха хаz:D Ја сам прво помислила да су то црно мушице z:mrgreen:

Шта год да је склањај то са екрана, стварно ми припадне мука кад год видим слику z:shock:, чак приметила сам једну појаву код себе да избегавам да је гледам z:mrgreen:

Скањај то и нађи неку лепшу слику, видела сам ја и лепше животињице z:lol:
 
Naravno da to mislim.Isto kao sto mislim da je DS,G17,LDP....mafijasko kriminalne stranke i najobicnija bagra i skrama..gomila g-ovana za koje bi bilo steta trositi metke vec iskljucivo upotrebljavati hladno oruzje i konopac.

Torre, da li na ovim tackicama treba jos da se doda DSS, SPS, ili si namerno izostavio?
 
Шта мислите да ли је случајно то што су се два пута појавиле слике Томислава Николића на CNN-у и Ројтерсу под "случајном грешком" да је то Ратко Младић и "Томислав Караџић" или је то у питању индиректна претња Томиславу Николићу и нека врста уцене од стране западних сила. Да ли је то нека врста психолошког притиска или претње њему лично, или је пак само у питању обична случајност ?

Непојмиво ми је да две највеће телевизијске куће направе такве кардиналне грешке, ево рецимо нпр наш РТС када би нешто објавио о неком политичару у некој земљи, сигурно не би погрешио у имену и презимену. То је нон-сенс! Са друге стране имамо Николића који мења свој политички курс, уместо да оде у пензију како је говорио он остаје у политици и мења свој политички курс....право питање је зашто....

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-28-12-2008/svaki-srbin-toma




[B]Си-Ен-Ен побркао Ратка и Тому
Текст о потрази за Ратком Млладићем Си-Ен-Ен илустровао предизборним плакатом Томислава Николића. Николић: Не верујем да је грешка случајна.

На сајту Си-Ен-Ен-а данас се, уз текст о потрази за Ратком Младићем, као илустрација те вести појавила фотографија Томислава Николића. Америчка телевизијска мрежа, после неколико сати, исправила грешку и скинула Николићеву слику.


Николић: Не верујем да је грешка случајна.
Пошто је реч озбиљној медијској кући не верујем да је грешка случајна, рекао је за РТС Онлајн председник Српске напредне странке Томислав Николић.

"Та информација може имати озбиљне последице по мене, моје бављење политиком, моју безбедност, али и за Си-Ен-Ен" ,рекао је Николић.
На регионалној верзији сајта за Европу, објављена је вест агенције Асошијејтед прес о потрази за бившим војним лидером босанских Срба, насловљена са "Српска полиција наставља потрагу за оптуженим за геноцид, Ратком Младићем".

Уз текст је фотографија агенције "Гети имиџис" на којој је предизборни плакат лидера напредњака Томислава Николића.

То је плакат из јануара ове године, када је, као заменик председника Српске радикалне странке, Николић био кандидат за председника Србије.

На плакату нема Николићевог имена, већ само слоган "Свим срцем Србија".

Београд био Будимпешта на Си-Ен-Ен-у

То није прва погрешна илустрација из Србије коју је објавила америчка тв мрежа.

Када је летос на свом Интернет порталу емитовао снимке демонстрација поводом хапшења Радована Караџића у Београду, Си-ен-ен је у извештају приказао српске демонстранте како беже пред полицијом - у будимпештански метро, тачније станицу "Андраш".

Тај снимак америчка тв мрежа је повукла са свог Интернет портала, али је он емитован на популарном светском порталу за видео снимке "Јутјубу".[/B][/QUOTE]

Сто му пљоснатих зечева, како се само ја овог нисам сетио!z:)

(Хајде све што си написала пренеси на Војислава Шешеља коме се смеши доживотна, да ли је он као и већина људи у затвору направио неки дил са ЦИА/БНД и домаћим Демократама да он уништи СРС)
 
Сто му пљоснатих зечева, како се само ја овог нисам сетио!z:)

(Хајде све што си написала пренеси на Војислава Шешеља коме се смеши доживотна, да ли је он као и већина људи у затвору направио неки дил са ЦИА/БНД и домаћим Демократама да он уништи СРС)[/QUOTE


Seselj i dozivotna? Ta mante se ljudi corava posla! Otkud tebi taj podatak?
 
Сто му пљоснатих зечева, како се само ја овог нисам сетио!z:)

(Хајде све што си написала пренеси на Војислава Шешеља коме се смеши доживотна, да ли је он као и већина људи у затвору направио неки дил са ЦИА/БНД и домаћим Демократама да он уништи СРС)[/QUOTE


Seselj i dozivotna? Ta mante se ljudi corava posla! Otkud tebi taj podatak?

Шта ти мислиш да је то неправедан суд за све Србе, али је праведан у Шешељевом случају и да само што га нису пустили?
Ма пруишли су му и рекли "Идеш кући ако уништиш СРС"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top