Да ли је Тома Николић уцењен од стране запада ?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Да ли је Тома Николић уцењен од стране запада ?

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Да ли је Тома Николић уцењен од стране запада ?

Шта мислите да ли је случајно то што су се два пута појавиле слике Томислава Николића на CNN-у и Ројтерсу под "случајном грешком" да је то Ратко Младић и "Томислав Караџић" или је то у питању индиректна претња Томиславу Николићу и нека врста уцене од стране западних сила. Да ли је то нека врста психолошког притиска или претње њему лично, или је пак само у питању обична случајност ?

Непојмиво ми је да две највеће телевизијске куће направе такве кардиналне грешке, ево рецимо нпр наш РТС када би нешто објавио о неком политичару у некој земљи, сигурно не би погрешио у имену и презимену. То је нон-сенс! Са друге стране имамо Николића који мења свој политички курс, уместо да оде у пензију како је говорио он остаје у политици и мења свој политички курс....право питање је зашто....

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-28-12-2008/svaki-srbin-toma

[URL=http://g.imageshack.us/img187/cnntomaob6.jpg/1/][IMG]

Си-Ен-Ен побркао Ратка и Тому
    Текст о потрази за Ратком Млладићем Си-Ен-Ен илустровао предизборним плакатом Томислава Николића. Николић: Не верујем да је грешка случајна.

На сајту Си-Ен-Ен-а данас се, уз текст о потрази за Ратком Младићем, као илустрација те вести појавила фотографија Томислава Николића. Америчка телевизијска мрежа, после неколико сати, исправила грешку и скинула Николићеву слику.

Николић: Не верујем да је грешка случајна.
    Пошто је реч озбиљној медијској кући не верујем да је грешка случајна, рекао је за РТС Онлајн председник Српске напредне странке Томислав Николић.

"Та информација може имати озбиљне последице по мене, моје бављење политиком, моју безбедност, али и за Си-Ен-Ен" ,рекао је Николић.
    На регионалној верзији сајта за Европу, објављена је вест агенције Асошијејтед прес о потрази за бившим војним лидером босанских Срба, насловљена са "Српска полиција наставља потрагу за оптуженим за геноцид, Ратком Младићем".

Уз текст је фотографија агенције "Гети имиџис" на којој је предизборни плакат лидера напредњака Томислава Николића.

То је плакат из јануара ове године, када је, као заменик председника Српске радикалне странке, Николић био кандидат за председника Србије.

На плакату нема Николићевог имена, већ само слоган "Свим срцем Србија".

Београд био Будимпешта на Си-Ен-Ен-у

То није прва погрешна илустрација из Србије коју је објавила америчка тв мрежа.

Када је летос на свом Интернет порталу емитовао снимке демонстрација поводом хапшења Радована Караџића у Београду, Си-ен-ен је у извештају приказао српске демонстранте како беже пред полицијом - у будимпештански метро, тачније станицу "Андраш".

Тај снимак америчка тв мрежа је повукла са свог Интернет портала, али је он емитован на популарном светском порталу за видео снимке "Јутјубу".
    Poslednji put ažurirao/la Ilinoida : 29.12.2008. u 20:20
    Косово је срце Србије

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: Да ли је Тома Николић уцењен од стране запада ?

Само неписменост ЦНН-а..ништа друго...да је Тома, у филму са америма или западом, већ би био министар!
    “Mors tua, vita mea”

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

da ucenjen je

Aktivan član
    Učlanjen
    13.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Да. Да. И да.

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Leo Magnus Pogledaj poruku
    Само неписменост ЦНН-а..ништа друго...да је Тома, у филму са америма или западом, већ би био министар!
    немогуће је поверовати да је у питању неписменост ЦНН-а, то је професионална кућа...мало је чудно што Тома мења свој политички курс, а не знам да ли му није нешто из Хага припрећено да можда имају неке "подметнуте доказе" против њега.....не тврдим....само кажем....
    Косово је срце Србије

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio Ilinoida Pogledaj poruku
    немогуће је поверовати да је у питању неписменост ЦНН-а, то је професионална кућа...мало је чудно што Тома мења свој политички курс, а не знам да ли му није нешто из Хага припрећено да можда имају неке "подметнуте доказе" против њега.....не тврдим....само кажем....
    A i mozda je shvatio da SRS kurs je tesko smece i da sa tim kursom samo u kur-ac moze da stigne. SRS je jedna jalova stranka maximalno nesposobna za bilo sta a plus im je politika tipa sto na umu to na drumu
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Ističe se Karamazov (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Gresili su oni i jos gore od ovoga.
    Postoje 2 vrste ljudi:oni koji se suocavaju sa problemom i oni koji se skrivaju. Skrivanje je bolje.

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Ма, тешко да њега уцењују, можда је сконто, да нема СРС будућности, па на време, спасио своју политичку каријеру!

А ЦНН се доказао, толико пута неписмен...али, могуће да су и намерно стављали њгову слику!
    “Mors tua, vita mea”

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    A i mozda je shvatio da SRS kurs je tesko smece i da sa tim kursom samo u kur-ac moze da stigne. SRS je jedna jalova stranka maximalno nesposobna za bilo sta a plus im je politika tipa sto na umu to na drumu
    а бре Торееееентеее па што се тако "изрази"

Торенте кад ћеш да мењаш ту слику у аватару ? Мени припадне мука од те свиње на слици

Не љути се, ништа лоше не мислим, али дај за нову годину нађи неку лепшу слику молим те
    Косово је срце Србије

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Sta fali svinji?Bas je extra

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Leo Magnus Pogledaj poruku
    Ма, тешко да њега уцењују, можда је сконто, да нема СРС будућности, па на време, спасио своју политичку каријеру!

А ЦНН се доказао, толико пута неписмен...али, могуће да су и намерно стављали њгову слику!
    могуће је и то, започиње нову "каријеру" , али рече човек да би радије ишао да пече ракију, како сад одједном власт слађа од пензије са унуцима и печења ракије

за ЦНН мислим да су то намерно урадили, не верујем у случаност тако велике куће
    Косово је срце Србије

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Sta fali svinji?Bas je extra
    болесна је има неке туфне
    Косово је срце Србије

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Stvarno to misliš za SRS?

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

болесна је има неке туфне
    To je zemlja..da ne kazem blato

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    Stvarno to misliš za SRS?
    Naravno da to mislim.Isto kao sto mislim da je DS,G17,LDP....mafijasko kriminalne stranke i najobicnija bagra i skrama..gomila g-ovana za koje bi bilo steta trositi metke vec iskljucivo upotrebljavati hladno oruzje i konopac.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Ovaj put se ne mogu sloziti s tobom.Kako moze biti tesko smece i jalova stranka,a ubedljivo najjaca od svih stranaka,sa tendencijom rasta.I najcudnije je to da je upravo kad je dostigao vrhunac i bio nadomak pobede,rasturio stranku.A i svi ti njegovi gubici na izborima su mi nekako cudni.Odavno su kruzile price, kao da radikali ni ne zele da pobede,a to u stvari licno Nikolic nije hteo.

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

To je zemlja..da ne kazem blato
    Ха ха ха Ја сам прво помислила да су то црно мушице

Шта год да је склањај то са екрана, стварно ми припадне мука кад год видим слику , чак приметила сам једну појаву код себе да избегавам да је гледам

Скањај то и нађи неку лепшу слику, видела сам ја и лепше животињице
    Косово је срце Србије

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Naravno da to mislim.Isto kao sto mislim da je DS,G17,LDP....mafijasko kriminalne stranke i najobicnija bagra i skrama..gomila g-ovana za koje bi bilo steta trositi metke vec iskljucivo upotrebljavati hladno oruzje i konopac.
    Torre, da li na ovim tackicama treba jos da se doda DSS, SPS, ili si namerno izostavio?

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Шта мислите да ли је случајно то што су се два пута појавиле слике Томислава Николића на CNN-у и Ројтерсу под "случајном грешком" да је то Ратко Младић и "Томислав Караџић" или је то у питању индиректна претња Томиславу Николићу и нека врста уцене од стране западних сила. Да ли је то нека врста психолошког притиска или претње њему лично, или је пак само у питању обична случајност ?

Непојмиво ми је да две највеће телевизијске куће направе такве кардиналне грешке, ево рецимо нпр наш РТС када би нешто објавио о неком политичару у некој земљи, сигурно не би погрешио у имену и презимену. То је нон-сенс! Са друге стране имамо Николића који мења свој политички курс, уместо да оде у пензију како је говорио он остаје у политици и мења свој политички курс....право питање је зашто....

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-28-12-2008/svaki-srbin-toma

[URL=http://g.imageshack.us/img187/cnntomaob6.jpg/1/][IMG]

Си-Ен-Ен побркао Ратка и Тому
    Текст о потрази за Ратком Млладићем Си-Ен-Ен илустровао предизборним плакатом Томислава Николића. Николић: Не верујем да је грешка случајна.

На сајту Си-Ен-Ен-а данас се, уз текст о потрази за Ратком Младићем, као илустрација те вести појавила фотографија Томислава Николића. Америчка телевизијска мрежа, после неколико сати, исправила грешку и скинула Николићеву слику.

Николић: Не верујем да је грешка случајна.
    Пошто је реч озбиљној медијској кући не верујем да је грешка случајна, рекао је за РТС Онлајн председник Српске напредне странке Томислав Николић.

"Та информација може имати озбиљне последице по мене, моје бављење политиком, моју безбедност, али и за Си-Ен-Ен" ,рекао је Николић.
    На регионалној верзији сајта за Европу, објављена је вест агенције Асошијејтед прес о потрази за бившим војним лидером босанских Срба, насловљена са "Српска полиција наставља потрагу за оптуженим за геноцид, Ратком Младићем".

Уз текст је фотографија агенције "Гети имиџис" на којој је предизборни плакат лидера напредњака Томислава Николића.

То је плакат из јануара ове године, када је, као заменик председника Српске радикалне странке, Николић био кандидат за председника Србије.

На плакату нема Николићевог имена, већ само слоган "Свим срцем Србија".

Београд био Будимпешта на Си-Ен-Ен-у

То није прва погрешна илустрација из Србије коју је објавила америчка тв мрежа.

Када је летос на свом Интернет порталу емитовао снимке демонстрација поводом хапшења Радована Караџића у Београду, Си-ен-ен је у извештају приказао српске демонстранте како беже пред полицијом - у будимпештански метро, тачније станицу "Андраш".

Тај снимак америчка тв мрежа је повукла са свог Интернет портала, али је он емитован на популарном светском порталу за видео снимке "Јутјубу".
    Сто му пљоснатих зечева, како се само ја овог нисам сетио!

(Хајде све што си написала пренеси на Војислава Шешеља коме се смеши доживотна, да ли је он као и већина људи у затвору направио неки дил са ЦИА/БНД и домаћим Демократама да он уништи СРС)

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sto se tice Tome i (ne)namernih gresaka stranih medija, mislim da su greske nacinjene ne da bi ga ucenjivali nego ponizili. Da li oni misle da su u tome i uspeli, ne znam.

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=Alekasandar3;8438004]Сто му пљоснатих зечева, како се само ја овог нисам сетио!

(Хајде све што си написала пренеси на Војислава Шешеља коме се смеши доживотна, да ли је он као и већина људи у затвору направио неки дил са ЦИА/БНД и домаћим Демократама да он уништи СРС)[/QUOTE

Seselj i dozivotna? Ta mante se ljudi corava posla! Otkud tebi taj podatak?

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Колега па ти си постао напредњак
    Србија никада није ратовала са највећом светском силом. Русија је наш пријатељ.

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

[QUOTE=belladona;8438038]
    Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Сто му пљоснатих зечева, како се само ја овог нисам сетио!

(Хајде све што си написала пренеси на Војислава Шешеља коме се смеши доживотна, да ли је он као и већина људи у затвору направио неки дил са ЦИА/БНД и домаћим Демократама да он уништи СРС)[/QUOTE

Seselj i dozivotna? Ta mante se ljudi corava posla! Otkud tebi taj podatak?
    Шта ти мислиш да је то неправедан суд за све Србе, али је праведан у Шешељевом случају и да само што га нису пустили?
    Ма пруишли су му и рекли "Идеш кући ако уништиш СРС"

Ističe se chat-nik (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

ucenjen?
    a sa kojom cifrom?

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio belladona Pogledaj poruku
    Torre, da li na ovim tackicama treba jos da se doda DSS, SPS, ili si namerno izostavio?
    Pa tu su i oni negde ali na malo drugaciji nacin

Slične teme

1. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 17.12.2008., 23:17
  2. Јавио му се Свети Тома Аквиншки
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 15.11.2008., 12:27
  3. Лицемерни и дрски ставови Запада
    Autor Istocni Vetar u forumu Politika
    Odgovora: 78