nostrifikacija dipl. zdravstvene struke u Italiji
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: nostrifikacija dipl. zdravstvene struke u Italiji

Ističe se misticlady (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    262

Podrazumevano nostrifikacija dipl. zdravstvene struke u Italiji

kao prvo interesuje me da li neko od vas koji zivite u italiji znate gde se u Milanu nalazi ministartvo za zdravstvo?
    evo o cemu s radi...imam dipl.stomatoloskog teh.skolu sam zavrsila u beogradu i sad bih htela da nostriikujem tu dipl.u milanu.u beogradu sam prevela svu dokumentaciju i sve diplome i u sudu overila apostilom.ta dokumenta su mi dostavljena i sada treba ja nesto da uradim ovde,odnosno da odem do ministarstva i da predam ta dokumenta.ako neko zna gde se nalazi ministarstvo zdravlja neka mi napise adresu ili ako znaju neki najlaksi put sta i kako uraditi i sta je sve potrebno od dokumenata da dostavim.hvala svima koji se ptrude da mi pomognu...ovo mi je potrebno zbog moguceg zaposlenja u bolnici
    ♥ ...ja sam jedna od onih kojima grom i oluja ne mogu ništa,ali ih suza ubiti može... ♥

Ističe se elleonora (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: nostrifikacija dipl. zdravstvene struke u Italiji

Obrati se Italijanskoj ambasadi u Beogradu,oni bi trebali da imaju sve informacije.Ja sam sve dokumente prevedene i overene nosila u I.ambasadu da ih i oni dodatno overe i da potvrde verodostojnost dokumenata.
    Ja mislim da bi trebala da se obratis ministarstvu za rad tj direzzione provinciale del lavoro u Milanu se nalazi u ulici Via Mauro Macchi 9! U Italiji je isto ministarstvo za rad i zdravstvo. Ne znam da li vec imas permesso di soggiorno,dozvolu za boravak i rad.Bez toga se ne mozes zaposliti.
    Srecno!
    The experience is the worst teacher,exams you before the lesson.

Ističe se misticlady (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    262

Podrazumevano Re: nostrifikacija dipl. zdravstvene struke u Italiji

eleonora zahvaljujem ti se na svemu.ako neko ima slicni problem,pa ga je resio neka mi se javi.posedujemo sve papire sto se tice Italije,ovde smo u reguli,muz mi je u stalnom radnom odnosu ali bi zeleo da promeni posao tj.da radi usvojoj struci.mene je mrzelo da objasnjavam puno,radi se o njemu i njegovoj diplomi a ne o meni.Hvala
    ♥ ...ja sam jedna od onih kojima grom i oluja ne mogu ništa,ali ih suza ubiti može... ♥

Slične teme

1. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.09.2008., 17:10
  2. softver za zdravstvene ustanove
    Autor D430 u forumu Programiranje
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.07.2008., 23:47
  3. DIPL. BIOHEMICARI PMF
    Autor ksenam u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.11.2007., 23:22
  4. Klasicne struke mashinstva ili novije