Senzacija NIKOLA TESLA imao sina! Senzacija do senzacije? Da li je moguce? II deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не верујем у то баш. То је неко убацио "буву" у народ. Вероватно неко има интереса од те вести, опет нешто на штету Срба.

Калама, немој да верујеш баш у све што се изнесе у медијима
z;) У сваком случају истина је да иде нова година z:mrgreen: z:lol:z:dm3:

СРЕЋНА НОВА ГОДИНА И СВЕ НАЈЛЕПШЕ !z:lol:z:dm5:
 
CAO ILI Srecna Nova i sve naj naj naj...

Ljudi aj ovako samo da skratimo ja nisam nista napisao svoje nego sam otvorio dve teme i ubacio web adrese za stranice koje su u opticaju i u kojima nesto pise u vezi doticne osobe. Znaci da vidite sta neko van SRBIJE i tog BALKANA pise npr. u vezi Tesle i koji se podatci koriste!
E sad da li neko zna sta i kako je on dosao,pa znate to nikoga ovamo neinteresuje vec samo vas dole u SRBIJI,jer verujte mi kad ja nekom kazem Zajecar ko da on zna gde je to ali kad mu kazem BG ah to kako navodno zna a kad ga pitam gde je to odgovor je tamo negde jer to u Bugarskoj-Turska itd. Znaci nusu vazni ti detaljji jer oni nemaju te informacije ali imaju informacije odavde a to je gde,ko ,s'ki kako itd. a to dole vi nemate i NE znate!
E sad vazno je citati i zmedju redova....
Ja stvarno nikad nisam verovao i nemogu da poverujem da Tesla nije imao dece! Jer zamislite njega mlad,skolovan,naucnik,ima kinte,uticajan LEP,Visok a vamo kaludjer neide to jedno sa drugim...ali sto mi neznamo to je druga stvar.!
Nadam se da me shvacate.?!
A i ako ne


SRECNA NOVA
 
CAO ILI Srecna Nova i sve naj naj naj...

Ljudi aj ovako samo da skratimo ja nisam nista napisao svoje nego sam otvorio dve teme i ubacio web adrese za stranice koje su u opticaju i u kojima nesto pise u vezi doticne osobe. Znaci da vidite sta neko van SRBIJE i tog BALKANA pise npr. u vezi Tesle i koji se podatci koriste!
E sad da li neko zna sta i kako je on dosao,pa znate to nikoga ovamo neinteresuje vec samo vas dole u SRBIJI,jer verujte mi kad ja nekom kazem Zajecar ko da on zna gde je to ali kad mu kazem BG ah to kako navodno zna a kad ga pitam gde je to odgovor je tamo negde jer to u Bugarskoj-Turska itd. Znaci nusu vazni ti detaljji jer oni nemaju te informacije ali imaju informacije odavde a to je gde,ko ,s'ki kako itd. a to dole vi nemate i NE znate!
E sad vazno je citati i zmedju redova....
Ja stvarno nikad nisam verovao i nemogu da poverujem da Tesla nije imao dece! Jer zamislite njega mlad,skolovan,naucnik,ima kinte,uticajan LEP,Visok a vamo kaludjer neide to jedno sa drugim...ali sto mi neznamo to je druga stvar.!
Nadam se da me shvacate.?!
A i ako ne


SRECNA NOVA


Калама, хвала теби што нама овде свима из прве руке износиш информације шта се прича о нашим великим људима тамо тј. у иностранству. То је свакако значајно чути, боље да знамо него да се неким случајем први пут сусретнемо са таквом информацијом од нпр. неког странца. Лепо је знати шта неко ван СРБИЈЕ и БАЛКАНА пише о Тесли. То је свакако значајно знати. Ти си то наравно учинио из најбоље намере, јер те пре свега као Србина интересује шта је било са Теслом, и какав је он то био човек.

Чињеница је да је он био леп и паметан научник, вероватно привлачан многим младим женама тога времена. Али авај! То опет не мора ништа да значи! То што је неко леп, богат, паметан не мора да значи да своју срећу проналази у томе! Врло је битније његово унутрашње биће! Ево скоро је био један млади научник математичар који је одбио доделу награде од милион долара за неко своје откриће! Неке људе једноставно више привлаче друге ствари. Нпр. наука. Некога више инспирише наука него лепа жена z:lol:

У сваком случају, у праву си да јесте мало чудно (поготово за данашње време) да један тако млад и леп научник нема потомака. Али имаш ти и неких писаца који су провели свој читав живот усамљенички! То је одлика великих генија, не кажу џабе да је танка граница између лудости и генијалности.

То што неки желе да од тих познатих личности праве сензације, да измишљају ствари какве се заправо можда никада нису догодиле, је помало у људској природи.

Не тврдим да Тесла није имао деце, можда је имао сина, ко зна, не тврдим јер не знам, али према усамљеничком животу који је водио, ја лично претпостављам да Тесла нема наследника, јер га ништа није више инспирисало од саме науке. Једноставно, сматрам да је био геније, да је био врхунски интелектуалац и свој живот је посветио човечанству.

У сваком случају не оптерећуј се много тиме, како год било ТЕСЛА ЈЕ НАШ! z:dm5:
 
Sin Nikole Tesle imao veze sa Hitlerom,a familija Bush sa njegovim sinom zato je i USA predsednik kupio POSED u Juznoj Americi ali citajte da ne bih i tu duzio,uglavnom stranice su INTERESANTNE ha ha ha...
Znao sam da sve ima neku vezu ali nikako koju ali sad...





Srecna Nova godinaz:dm4:
Srećno i tebi!
Nemojte više prenositi bisere s drugih foruma posebno, nego samo u temi određenoj za to. Linkove s drugih foruma nemojte ostavljati. Link obrisan, tema se zatvara.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top