Senzacija NIKOLA TESLA imao sina! Senzacija do senzacije? Da li je moguce? I deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo deo teksta sa tog sajta, pa izvucite zakljucak o kakavoj je ovde nebulozi rech.Dalje mi se smucilo da citam....Ali uglavnom kao Adolf je ziv i dan danas.....

Nikola Tesla:
"The son of a Serbian Orthodox priest who rose to the rank of Archbishop, Tesla had the opportunity to study a variety of topics contained in his father’s personal library. As a young boy, he accompanied his father on trips to Rome, where he was able to study the lesser-known works stored in the Vatican’s vast scientific repository".

Ovo do sad nisam nikad chuo........
 
Neznam da li neko misli tj i sam umislja neke stvari ali ni to nema veze,glavno je da ovde neki misle da oni imaju vezu? jel tako "gubitnik"?
Sto se tice Nikole Tesle,treba svima da bude jasno da je covek ziveo jednim cudnim zivotom a jos cudnije zavrsio taj isti. Tako da se sad neke stvarida li komplikuju da li ne ali sve je pod nekim velom TAJNE. Ustvari i ne ali ima NEznanja tj NEinteresovanja. U vezi Tesle ima toliko malo TACNIH stvari da je to nesto i tesko objasniti nekima ali ...
Pogledajte film "Iluzionist" u tom filmu se jedan veliki deo odnosi cak na Teslu,pogledajte hidrocentralu koju je napravio na Nijagarinim vodopadima jos uvek rade,pogledajte sve sto ima neke veze sa "MAGNETIZMOM" tj "zemljinom gravitacijom" ima tj nosi njegovo ime ili on ima svoje prste u tome. Pogledajte one crtane filmove stare gde onaj jedan Naucnik visoki,koscati,se bori kao protiv Supermena tamo nekim masinama itd. to je isti taj TESLA itd.
Pojedincima koji neznaju samo da napomenem da je Tesla radio za USA vojsku tj u njihovim centrima da je bio glavni-odgovorni naucnik u vremenu XXII protiv nemaca i odbrane USA od istih itd.
A sad ajde malo da pogledamo drugu stranu,
Nemci su imali vec razvijenu proizvodnju Vrilova itd. a ti isti se pokrecu kako gospodo...???
pogledajte i procitajte malo stranicu:

http://www.thelivingmoon.com/41pegasus/02files/Cosmic_Conspiracy.html

neznam koliko od vas zna imalo nesto o Antarktiku? i njegovom polozaju i mestu u ratu XXII.

A koliko se od vas pitalo da li je moguce da je Tesla umro bez ikakvog naslednika gde je bio eto da kazemo opet toliko ...
Znate jednom ga je jedna osoba pitala za koju su neki mislili da bi mogla biti kao neka njegova tajna veza u vezi necega i on/Tesla je odgovorio da je to lepo i sve ali da je se on okrenuo Nauci i toj Energiji a ne da je gubi na ovu drugu stranu itd.
Ima verujte mi mali milion nekih knjiga itd. mi ako ima neka greska pa znate koliko nekoga zabole ko je kako isao u skolu i sa kim ako neko pise neku stvar koja nema veze sa tim a i nezna ali osoba zna neku drugu stvar koju taj ko to zna nezna,a to je zivot onoga.
Znate u Srbiji svi misle jednom filozofijom i Snom,a ovdse na zapadu svi su uvideli da nije tako vec da je drugacije! Znaci to sto pisu o Tesli dole pa to je radi svojih snova a ono sto je ovde bilo to je jedna DRUGA ISTINA koju Vi dole NE ZNATE niti je mozete znati.
Ovo u vezi tesle znate koliko me za-bole.... stvarno necu imati sta prece nego da mi se neki ljakse ku-rci koji nema ni za Papirne maramice,ah da koliko si knjiga procitao...itd.
Ja sam postavio temu da vidite sta neki drugi pisu o TESLI,to nisam napisao ja niti sta rekao to je rekao neko drugi!
 
ni manje ni vise nego "vrilova"? :lol:

nego, mozda da batalis malo ove "pouzdane izvore" sa obaveznim "conspiracy" u nazivu
i bacis se na edu linkove...ono, nisu toliko "senzacionalni", ali...imaju neke npr. tebi neophodnije...kvalitete : )))

hint - pa zar bi jedna tako "mocna organizacija" izgubila rat, a s njim i priliku da svijet prekroji po svojoj...volji :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top