Brat bratu...

?

  • Da, naravno!

  • Ne, naravno!

  • Ne, ali me sramota da priznam...

  • Da, ali bi imao/la decu sa nekom drugom osobom... sa strane!

  • My baby works from 9 to 5 and then, he works another home again to find me waiting for him!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KNUT

Aktivan član
Poruka
1.265
Da li bi ikad (na duže staze) zasnovali porodicu sa osobom koja je sterilna?

I ako bi usvojli dete, da li bi bio greh imati seksualne odnose sa njim/njom kad poraste?
 
Poslednja izmena:
Nije u krvnom srodstvu, to je neshto drugo.
Ali...odnos odraslih i deteta u porodici je specifichan.....dete je tu apsolutno ranjivo i prepushteno iskljuchivo svesti odraslih da ne zloupotrebljavaju tu situaciju....deca su u porodici gotovo nezashtichena zakonski....to su ljudi sa najmanje prava...potpuno izlozzena milosti ili nemilosti onih koji bi o njima trebali da brinu.....lako je manipulisati osobom koja je neformirana i u takvom zavisnichkom polozzaju...i robovima je bilo bolje....koliki skot onda morash biti da bi tako neshto iskoristio?
 
Chak je i taj "pristanak" te devojke diskutabilan u takvoj prichi....pa on je nju vaspitavao i formirao da se povinuje njegovim zzeljama...kao shto to odrasli pa rade sa decom....ubijaju im sopstvenu volju da bi ih izveli na "pravi" put....ili na put koji njima odgovara....
 
Tema je zapravo porazzavajuche ponizzavajucha za mushki rod, prikazujuchi ih kao sebichne bezobzirne zle kukavice koji su zarad zadovoljenja svojih najnizzih nagona spremni na sve chak i da ugrozzavaju slabije i one koji zavise od njihovog stanja svesti.
Zakljuchachu.
 
Tema je zapravo porazzavajuche ponizzavajucha za mushki rod, prikazujuchi ih kao sebichne bezobzirne zle kukavice koji su zarad zadovoljenja svojih najnizzih nagona spremni da sve chak i da ugrozzavaju slabije i one koji zavise od njihovog stanja svesti.
Koju sam ja namerno otvorio u moru Sinketovih i Dragantaurovih tema sa ciljem da se dopadnem većini forumašica i pokažem njima kako nisu svi gadovi, kao npr ja, ali to je samo tiha i podsvesna moja poruka koja dopire onima kojima je namenjena. :angel:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top