udjite slobodno

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
zasto ste oklevali ?
mogli ste da udjete u arenu i da pobedite sebe,ali bili ste kukavice i niste prisli.....ccccc sram vas bilo.....sta vas je sprecilo da pridjete devojci ,zeni,momku,choveku..zivotinji u slucaju da ste animal sex fan ....z:poz:
 
nije mi frka....jer mogu da mi se svidjaju samo ljudi koje imam priliku blize da upoznam....a cim mi omoguce da ih blize upoznam, prija im moje drustvo....i to je jasno kao dan da je obostrano svidjanje....
 
zasto ste oklevali ?
mogli ste da udjete u arenu i da pobedite sebe,ali bili ste kukavice i niste prisli.....ccccc sram vas bilo.....sta vas je sprecilo da pridjete devojci ,zeni,momku,choveku..zivotinji u slucaju da ste animal sex fan ....z:poz:
pitanje je da li svako odbijanje ulaska u arenu može da se protumači kao kukavičluk ili kao zdrav razum. nije nam svaki dan dan za borbu. pronalazimo da nije mudro upuštati se u borbu sa svakim, u svakoj prilici, na svakom mestu.
ne prilazi se baš svima, kao kada nas ubacuju u arenu. suptilniji su ovo odnosi. vagamo, čekamo signal drugih - svaštanešto.
a oklevamo najčešće iz razloga nesigurnosti i sumnje da su simpatije uzvraćene. sa životinjama je mnogo lakše. naročito je lako kada imaju rep. : )
 
pitanje je da li svako odbijanje ulaska u arenu može da se protumači kao kukavičluk ili kao zdrav razum. nije nam svaki dan dan za borbu. pronalazimo da nije mudro upuštati se u borbu sa svakim, u svakoj prilici, na svakom mestu.
ne prilazi se baš svima, kao kada nas ubacuju u arenu. suptilniji su ovo odnosi. vagamo, čekamo signal drugih - svaštanešto.
a oklevamo najčešće iz razloga nesigurnosti i sumnje da su simpatije uzvraćene. sa životinjama je mnogo lakše. naročito je lako kada imaju rep. : )

i sta sad covek da odgovori posle ovog?
da zatvorimo temu? :D

o da.. sa zivotinjama je skroz lako
 
i sta sad covek da odgovori posle ovog?
da zatvorimo temu? :D

o da.. sa zivotinjama je skroz lako

šta da radim
mor'o sam
piše u pravilniku da moram aktivno da učestvujem u temama
da ih usmeravam
i sve
predložiću da se ubaci smajli koji maše repom : )
kao skroman doprinos ove teme olakšanju odnosa međ' 4umašima
:smajlikojimašerepom:
 
pitanje je da li svako odbijanje ulaska u arenu može da se protumači kao kukavičluk ili kao zdrav razum. nije nam svaki dan dan za borbu. pronalazimo da nije mudro upuštati se u borbu sa svakim, u svakoj prilici, na svakom mestu.
ne prilazi se baš svima, kao kada nas ubacuju u arenu. suptilniji su ovo odnosi. vagamo, čekamo signal drugih - svaštanešto.
a oklevamo najčešće iz razloga nesigurnosti i sumnje da su simpatije uzvraćene. sa životinjama je mnogo lakše. naročito je lako kada imaju rep. : )

nisam ciljao na toliko generalan odgovor...:zstidljivko:..
esi ti prisao nekad suprotnom polu?
esi osetio njen gard?bes?frustarcije?
e tu ualizs u "arenu"...ne ides sa Maximilijanom ebiga....z:mrgreen:

"what we do in life echoes in eternity "!!!!!z:plez:
 
zasto ste oklevali ?
mogli ste da udjete u arenu i da pobedite sebe,ali bili ste kukavice i niste prisli.....ccccc sram vas bilo.....sta vas je sprecilo da pridjete devojci ,zeni,momku,choveku..zivotinji u slucaju da ste animal sex fan ....z:poz:
Stalno se takmicim sama sa sobom, i ulazim u ring sa sopstvenim zeljama.. Sa drugim ljudima ne.. Korigujem samo sebe, drugima ulazem samo reklamacijuz:mrgreen:
A u parnerskim odnosima- nije mi problem da pridjem prva, ali tek posto sam potpuno sigurna u svoje pozicije.z;)
 
nisam ciljao na toliko generalan odgovor...:zstidljivko:..
esi ti prisao nekad suprotnom polu?
esi osetio njen gard?bes?frustarcije?
e tu ualizs u "arenu"...ne ides sa Maximilijanom ebiga....z:mrgreen:

"what we do in life echoes in eternity "!!!!!z:plez:

pa... jesam
ali samo ako osetim da nema garda. kada je gard prisutan, to mi je jasan signal da ne prilazim i tumačim ga upravo tako - kako mi je i plasiran. povlačim se, nema smisla dokazivati se u takvim borbama. makar meni...
 
koliko puta sam ispao bezmuda kukavica koja nije prisla zenki jer sam se usrao!!ccccc
telo joj je bilo ono brrrrr crna kovrdzava kosa do bulje skoro....sesi ,struk,pooogled ...sve !
samo su meni muda falila.....i prica....a nije bilo price u mojoj glavi...samo se kobas meskoljio...
kao da je preuzeo moc i pojeo misli...
samo suplja ljustura sa zeljom!!! samelji zelju pre nego sto ona tebe samelje !!!! ccccc :)
 
koliko puta sam ispao bezmuda kukavica koja nije prisla zenki jer sam se usrao!!ccccc
telo joj je bilo ono brrrrr crna kovrdzava kosa do bulje skoro....sesi ,struk,pooogled ...sve !
samo su meni muda falila.....i prica....a nije bilo price u mojoj glavi...samo se kobas meskoljio...
kao da je preuzeo moc i pojeo misli...
samo suplja ljustura sa zeljom!!! samelji zelju pre bego sto ona tebe samelje !!!! ccccc :)
ništa. ti malo kukaj na ovoj temi, pa će možda neka lepa, sa crnom kovrdzavom kosom do bulje da ti pošalje signal : )
sad ima ovaj smajli koji se lako da protumačiti bez greške
:smajlikojimrdarepom: : )
 

Back
Top