Strajk , Demonstracije . Idemo na ulice iz nezadovoljstva ! Posle Atine , Beograd ?

FATAL ERROR

Primećen član
Poruka
934
Sta mislite kad da li ce u skorije vreme poceti nove narodne bune , demonstracije , strajkovi itd ?

Dole Vlada ! Dole Vlada !

Uzvikivali su nekada davno za vreme Kraljevine Srbije pre drugog svetskog rata cim hleb poskupi za dinar a komoli za nesto drugo .

Ovih godina hleb poskupi 100% i "nikom nista" . Sve poskupljava . Vlada u rasulu . Narod je sve vise nezadovoljniji . Da li posle Atine ide Beograd ?


Ova komunisticka vlada demokratske orijentacije zaista vise ne funkcionise i zasluzuje da se raspadne !!!


Makar da neko izadje na ulicu da se pokaze svoje nezadovoljstvo !


Hoce te li izatci na miting da pokazete svoje nezadovoljstvo ?

****************************************************************************************

Ja sam za to da se organizuje neki pokret koji bi za vreme skupstine njih 200 - 300 ljudi uletelo u skupstinu naoruzani nozevima , palicama krenulo da bije redom , sve do jednog . Narocito one Komuniste sto su se nekad zvali Socijalisti . To bi bio skandal godine . Zalim slucaj ali vecina iz skupstine je to zasluzila - i to kamere sve da snimaju .
 
Hvala qoorcu te imamo nasem nag dragog cika Miskovica , Srbina , najodgovornijeg coveka za visoke cene proizvoda u Srbiji .

Ne moze cika Misko mora guziica da mu bude puna . Malo mu je 3 milijarde dolara bogadstva - dok ne predje 10 milijardi nece da razgovara o smanjenju cena , ma ni da pominje .

Jeste da cika Misko nije u valdi ... ali bez obzira - Dole Vlada ! Dole Vlada ! :lol:
 
Poslednja izmena:
...molebanske plavuse su na stendbaju, samo cekaju da krene lupanje po gradu: z:dm5:

v97696p0.jpg
 
Nema vise volje u narodu. Sva verovanja u "bolje sutra" sa promenama su prosla. Posle Kurte, dosao Murta pa evo Kurte ponovo i sta- na ulice, ma ne pada mi na pamet, ne samo meni nego vecini gradjana. Gde ce jadnici, oni malo, sto ostase u privatizovanim firmama. Da izadju na ulice, shvatite to je pluskvamperfekat, zrtvovali bi to ma crkavice sto dobijaju za robovski rad. trpece se dok ne dodje do "duvara" (zid je to prijatelji).
 
...molebanske plavuse su na stendbaju, samo cekaju da krene lupanje po gradu: z:dm5:

v97696p0.jpg

Sva sreca ovde kod mene sad niknulo dosta objekata sa raznoraznom robom a nisu daleko ni Merkator i Delta City :) 90-ih nicega nije bilo sada vec pravim skice gde sta stoji sto me zanima. z:lol:z:lol:z:lol:

A ove devojke su samo uzele deo onoga sto je Miskovic ukrao njihovim roditeljima
 
Нож, жица, влада!!!

Подржавам све видове борбе против политичара, Мишковића и остале стоке. Очекујем следеће године протесте, већ сада медији крију незадовољство. Отвара се тема како је 100 акивиста протесовало у Владивостоку, а у Београду сваки дан квазинационалисти на Тргу, стотине синдикалаца, просветари, 1000 резервиста.
 
Народ трпи, то је разлог што нема праве БУНЕ још увек. Нема ни правог ВОЂЕ какав је био КАРАЂОРЂЕ. Треба све да пршти да се руши да би се срушио овај антисрпски и диктаторски режим. Мени ће вечно остати у сећању слика оног дечка за време демонстрација против независности Косова, када је стао испред оног војног возила не марећи да га возило згази, који се попео на њега.

Такви нама данас требају. Нови КАРАЂОРЂЕ и ОСЛОБОЂЕНА И ПРЕПОРОЂЕНА СРБИЈА.
 
Nema bre boljitka u Srbiji dok narod ne pocne da gleda i pazi na svakoga. Ovde ne postoji nikakva solidarnost izmedju gradjana......svako gleda svoje dupe i kad neko s-ranje zadesi njegovu okolinu on cuti i srecan je sto njega nije zakacilo umesto da se digne u odbranu onih koje je to zakacilo posto time i sebe stiti u buducnosti ...da ne pricam o drzavi koja ni najmanje ne brine za svoje gradjane.Dalje od tog haskog tribunala ne treba da idemo kao primer. Svi nasi gradjani koji su tamo pod istragom su ovde satanizovani,pljuje se po njima,porodice i familija i prijatelji im se maltretiraju i pljuje se po istima po svim medijima a posebno po B92 ...evo upravo sada se u utisku nedelje javila neka kobila koja je to potvrdila time da moramo da uhapsimo haske zlocince.Koje zlocince??Pa niko nije kriv dok se to ne dokaze na sudu.O tom Seselju ovde po medijima samo kao o zlocincu se prica a koliko sada traje njegovo sudjenje tamo ni Z od toga da je on neki zlocinac nije dokazano.
Za razliku od nas eto recimo komsije Hrvati i muslimani stite svakog svog koji je u Hagu i maximalno mu pomazu u finansiranju odbrane i svemu ....i onda nema mi tu sta da se cudimo zasto ovako prolazimo.
Gomila olosha je uspela da nametne narodu Srbije takav nacin ophodjenja prema tim ljudima kao i odredjeni mediji predvodjeni B92.
Svaka drzava u svetu ce stititi svog gradjanina ma sta taj uradio i pokusace da mu pomogne samo jedna je Srbija u kojoj to nije slucaj vec se ljudi nazivaju zlocincima unapred i proglasavaju krivim.
 
Nema bre boljitka u Srbiji dok narod ne pocne da gleda i pazi na svakoga. Ovde ne postoji nikakva solidarnost izmedju gradjana......svako gleda svoje dupe i kad neko s-ranje zadesi njegovu okolinu on cuti i srecan je sto njega nije zakacilo umesto da se digne u odbranu onih koje je to zakacilo posto time i sebe stiti u buducnosti ...da ne pricam o drzavi koja ni najmanje ne brine za svoje gradjane.Dalje od tog haskog tribunala ne treba da idemo kao primer. Svi nasi gradjani koji su tamo pod istragom su ovde satanizovani,pljuje se po njima,porodice i familija i prijatelji im se maltretiraju i pljuje se po istima po svim medijima a posebno po B92 ...evo upravo sada se u utisku nedelje javila neka kobila koja je to potvrdila time da moramo da uhapsimo haske zlocince.Koje zlocince??Pa niko nije kriv dok se to ne dokaze na sudu.O tom Seselju ovde po medijima samo kao o zlocincu se prica a koliko sada traje njegovo sudjenje tamo ni Z od toga da je on neki zlocinac nije dokazano.
Za razliku od nas eto recimo komsije Hrvati i muslimani stite svakog svog koji je u Hagu i maximalno mu pomazu u finansiranju odbrane i svemu ....i onda nema mi tu sta da se cudimo zasto ovako prolazimo.
Gomila olosha je uspela da nametne narodu Srbije takav nacin ophodjenja prema tim ljudima kao i odredjeni mediji predvodjeni B92.
Svaka drzava u svetu ce stititi svog gradjanina ma sta taj uradio i pokusace da mu pomogne samo jedna je Srbija u kojoj to nije slucaj vec se ljudi nazivaju zlocincima unapred i proglasavaju krivim.

Торенте, не знам да ли си приметио али несвесно пљујеш сам по свом народу говорећи како смо ми сви такви, немарна браћа једни за друге. Међутим, није тако, а то је управо што жели ова власт да Срби помисле једни о другима лоше, да створе безвољност, апатију међу народом, да убију дух народа. Да сваки Србин мисли о своме брату Србину лоше, када кажемо често "ето какав смо ми народ...."у смислу да Срби неваљају као народ, иако није тако, Енглези су много гори па из њихових уста никада то нећеш чути. И наравно да нам наметну колективну кривицу, једна другарица ми је пре месец дана рекла "јесмо ми смо криви", док сам ја оспоравала, ту сулуду наметнуту мисао да је српски народ крив. Наметање колективне кривице, а потом и осуде какав смо народ, води ка томе да сам СРБИН у себи самом мисли о себи лоше. Не драги мој Торенте, немој то да дозвољаваш себи, ни ти себи, а ни ми једни другима не смемо да допуштамо да и једног тренутка помислимо како смо ми лош и опак народ, како неваљамо, и како нисмо добри људи. ЛАЖУ! они који тако говоре лажу! А они који тако мисле су ЗАВЕДЕНИ. Обмана је то једна велика над српским народом, обмана које морамо под хитно да се ослободимо. Што пре то ће бити брже наше спасење!
 
Нож, жица, влада!!!

Подржавам све видове борбе против политичара, Мишковића и остале стоке. Очекујем следеће године протесте, већ сада медији крију незадовољство. Отвара се тема како је 100 акивиста протесовало у Владивостоку, а у Београду сваки дан квазинационалисти на Тргу, стотине синдикалаца, просветари, 1000 резервиста.
Kojih bre 1000rezervista , sindikalci , prosvetari , pa svi da su štrajkovali u istom danu ne bi ih bilo hiljadu.
Nema u Srbiji pobune , zato što nažalost nema sindikalne ni socijalne svesti među građanima.Svi su jaki na rečima i da izvikuju parole , kada dođe vreme da se vidi ko je gde , većina je u mišjim rupama.
 
Nema bre boljitka u Srbiji dok narod ne pocne da gleda i pazi na svakoga. Ovde ne postoji nikakva solidarnost izmedju gradjana......svako gleda svoje dupe i kad neko s-ranje zadesi njegovu okolinu on cuti i srecan je sto njega nije zakacilo umesto da se digne u odbranu onih koje je to zakacilo posto time i sebe stiti u buducnosti ...da ne pricam o drzavi koja ni najmanje ne brine za svoje gradjane.Dalje od tog haskog tribunala ne treba da idemo kao primer. Svi nasi gradjani koji su tamo pod istragom su ovde satanizovani,pljuje se po njima,porodice i familija i prijatelji im se maltretiraju i pljuje se po istima po svim medijima a posebno po B92 ...evo upravo sada se u utisku nedelje javila neka kobila koja je to potvrdila time da moramo da uhapsimo haske zlocince.Koje zlocince??Pa niko nije kriv dok se to ne dokaze na sudu.O tom Seselju ovde po medijima samo kao o zlocincu se prica a koliko sada traje njegovo sudjenje tamo ni Z od toga da je on neki zlocinac nije dokazano.
Za razliku od nas eto recimo komsije Hrvati i muslimani stite svakog svog koji je u Hagu i maximalno mu pomazu u finansiranju odbrane i svemu ....i onda nema mi tu sta da se cudimo zasto ovako prolazimo.
Gomila olosha je uspela da nametne narodu Srbije takav nacin ophodjenja prema tim ljudima kao i odredjeni mediji predvodjeni B92.
Svaka drzava u svetu ce stititi svog gradjanina ma sta taj uradio i pokusace da mu pomogne samo jedna je Srbija u kojoj to nije slucaj vec se ljudi nazivaju zlocincima unapred i proglasavaju krivim.

Svaka cast na ovom postu :ok: :ok:

Btw,
nece ovde narod skoro izaci na ulice. Izmedju ostalog zato sto je navikao da cuti i trpi, zato sto smo mi jedan mazohisticki narod-mozes da mu radis sta hoces i koliko hoces-nece se pobuniti, kao da uzivamo u svemu tome, a i zato sto nismo jedinstveni kao Grci. npr.
Ovde svako gleda dvoje doope, i dokle god bude tako, bice nam ovako kako nam je.
 
Торенте, не знам да ли си приметио али несвесно пљујеш сам по свом народу говорећи како смо ми сви такви, немарна браћа једни за друге. Међутим, није тако, а то је управо што жели ова власт да Срби помисле једни о другима лоше, да створе безвољност, апатију међу народом, да убију дух народа. Да сваки Србин мисли о своме брату Србину лоше, када кажемо често "ето какав смо ми народ...."у смислу да Срби неваљају као народ, иако није тако, Енглези су много гори па из њихових уста никада то нећеш чути. И наравно да нам наметну колективну кривицу, једна другарица ми је пре месец дана рекла "јесмо ми смо криви", док сам ја оспоравала, ту сулуду наметнуту мисао да је српски народ крив. Наметање колективне кривице, а потом и осуде какав смо народ, води ка томе да сам СРБИН у себи самом мисли о себи лоше. Не драги мој Торенте, немој то да дозвољаваш себи, ни ти себи, а ни ми једни другима не смемо да допуштамо да и једног тренутка помислимо како смо ми лош и опак народ, како неваљамо, и како нисмо добри људи. ЛАЖУ! они који тако говоре лажу! А они који тако мисле су ЗАВЕДЕНИ. Обмана је то једна велика над српским народом, обмана које морамо под хитно да се ослободимо. Што пре то ће бити брже наше спасење!

Nema tu pljuvanja to su cinjenice.
Imas milion primera gde su po raznim firmama odredjeni broj ljudi dobijao otkaz a oni sto su u toj turi uspeli da se izvuku su cutali ko pi-cke umesto da se dignu na noge i solidarisu sa ljudima koji su popili otkaz,o solidarnosti prema onima koji su pod udarom haskog tribunala sam vec dosta rekao...jednom recju svi gledaju samo na svoje dupe.
Pa eto cak i kada su teritorije u pitanju.Pa velika vecina kaze ebes kosovo meni lepo trenutno ovde u Bg ili NS i sl. sta me briga za dole sta se radi ....sa takvim ponasanjem je zemlja i dosla do ovde.Da narod drugacije razmislja i da postoji neka solidarnost i saosecanje nikada ni ovakvu vlast ne bi imali i nikada im se ne bi desavalo ono sto im se desava zadnjih godina.
 
Btw,
nece ovde narod skoro izaci na ulice. Izmedju ostalog zato sto je navikao da cuti i trpi, zato sto smo mi jedan mazohisticki narod-mozes da mu radis sta hoces i koliko hoces-nece se pobuniti, kao da uzivamo u svemu tome, a i zato sto nismo jedinstveni kao Grci. npr.
Ovde svako gleda dvoje doope, i dokle god bude tako, bice nam ovako kako nam je.

не бих се баш сложила потпуно са овом констатацијом. Тачно је да смо народ који трпи доста тога, али ИСТОРИЈА ПОКАЗУЈЕ да имамо своји понос, достојанство, свој дух побуне и СРПСКИ ИНАТ! Много пута дизали смо УСТАНКЕ! Неће ово бити ни први ни последњи пут. То нам је у крви остало од предака.
 
Nema tu pljuvanja to su cinjenice.
Imas milion primera gde su po raznim firmama odredjeni broj ljudi dobijao otkaz a oni sto su u toj turi uspeli da se izvuku su cutali ko pi-cke umesto da se dignu na noge i solidarisu sa ljudima koji su popili otkaz,o solidarnosti prema onima koji su pod udarom haskog tribunala sam vec dosta rekao...jednom recju svi gledaju samo na svoje dupe.
Pa eto cak i kada su teritorije u pitanju.Pa velika vecina kaze ebes kosovo meni lepo trenutno ovde u Bg ili NS i sl. sta me briga za dole sta se radi ....sa takvim ponasanjem je zemlja i dosla do ovde.Da narod drugacije razmislja i da postoji neka solidarnost i saosecanje nikada ni ovakvu vlast ne bi imali i nikada im se ne bi desavalo ono sto im se desava zadnjih godina.

Торенте, стави по страни те тренутне примере. Знаш ли колико бих ја теби могла навести примера о доброчинству и величини духа овог народа. Веруј ми да је мојих примера много више. Историја је најбољи пример Србског херојства и доброчинства.

Немој судити по оскудности нечијих речи о дубини њихових осећања.
 
не бих се баш сложила потпуно са овом констатацијом. Тачно је да смо народ који трпи доста тога, али ИСТОРИЈА ПОКАЗУЈЕ да имамо своји понос, достојанство, свој дух побуне и СРПСКИ ИНАТ! Много пута дизали смо УСТАНКЕ! Неће ово бити ни први ни последњи пут. То нам је у крви остало од предака.

To je nekad bio Srpski narod. Sad je kao sto vidis drugacije.

Ako gresim-gde nam se sad dede dostojanstvo i ponos?! Sta rade sa nama ovi nasi a mi cutimo i trpimo?

Svaki dostojanstven narod bi ustao da digne svoj glas. Mozda ne bi promenio nista, ali bi bar ustao i rekao-ne moze vise!

Ovde ljudi razmisljaju-meni je dobro i sve dok je tako zabole me uvo za druge.
 
Торенте, стави по страни те тренутне примере. Знаш ли колико бих ја теби могла навести примера о доброчинству и величини духа овог народа. Веруј ми да је мојих примера много више. Историја је најбољи пример Србског херојства и доброчинства.

Немој судити по оскудности нечијих речи о дубини њихових осећања.

Ne razumes ti mene o cemu ja pricam.
 
To je nekad bio Srpski narod. Sad je kao sto vidis drugacije.

Ako gresim-gde nam se sad dede dostojanstvo i ponos?! Sta rade sa nama ovi nasi a mi cutimo i trpimo?

Svaki dostojanstven narod bi ustao da digne svoj glas. Mozda ne bi promenio nista, ali bi bar ustao i rekao-ne moze vise!

Ovde ljudi razmisljaju-meni je dobro i sve dok je tako zabole me uvo za druge.

Српски народ јесте исти, али шта мислиш шта је данас другачије ?

Са једне стране имаш дугогодишње испирање мозга, медијска блокада, где немаш ни "С" да се прича о српству. Имаш само говоре о Европи.

Осам година када човек слуша једну те исту причу, помало ајде да не кажем "полуди", али народ је просто залуђен и испран му је мозак. То је као када ишчупаш биљку из корена, једноставно бришу ти идентитет, ко си шта си, где припадаш.....итд....

У школске програме су уведени европски предмети, где их уче о европским интеграцијама, о европи о рату причају како смо ми криви. Историјске читанке су препуне лажи. Све је лаж. Срби живе данас у лажи. У сну из ког треба да се под хитно пробуде. Сервирају се лажи сваког дана.

И након свега тога, где Влада плаћа сајт хомосексуалаца, уместо да подржава болесне и старе, све су то изопачене вредности. И кад нормалан човек види све то онда у себи помисли како су сви лоши и рђави људи, како би требао и он бити такав, себичњак, па ће му тада бити тобоже боље, и живеће боље. Али то је исто тако заблуда као и све ове заблуде.

Ми смо обманут и преварен народ. Поражен, понижен на најгори могући начин. Понос ћемо једног дана вратити, у то не сумњај.
 
Ne razumes ti mene o cemu ja pricam.
Neverovatno , ali ja te razumem.z:)
Pre nekoliko godina kod mene u firmi , u delu gde ja radim svi nezadovoljni i krene priča o štrajku. Parole su bile "ma mi ćemo njima i mater i oca ...videće gov.." i slično , a kada je došlo vreme da počne , štrajkovalo je nas 70 od 300 z:( Ostatak ne samo što nije štrajkovao , već su se radovali zbog prekovremenog rada i nadali se da ćemo svi dobiti otkaz , ne bi li oni više radili. Znači opšti intres nikoga ne intresuje , tek kad bi nekoga zabolelo lično moglo bi nešto da se desi.
 

Back
Top