nesigurnost

Uh..na koje stege mislis..rekao bih ti da naletis na osobu koja ti moze pomoci na neki nacin..savetima..iskustvom..lepim recima..ali opet znam neke kojima ni nacrtano ne pomaze..meseci pricanja i saveta..dobronamerno i iskreno..sve kapira i slaze se 100% a opet tera po svom u novo i novo razocarenje..sve vise u zatvorenost..opet mission impossible 2;)
 
Nesigurnost je još jedno moje ime.
Ne stidim se da to javno objavim. Šta je - tu je.
Nisam uspela da je pobedim, iako su mnogi pokušavali da mi pomognu. Hvala im svima na neuspelim pokušajima. Digla sam ruke i ostala nesigurna i u nekom svom svetu.
Mislim da su Ti georgejune (koga ne znam zbog čega mešam sa lyonom69), pull wings of flies, a i TanjaMB - sve rekli.
 
ili alkohola ;)
ali ipak ne uz pomoć prijatelja ... neke stvari ljudi nikad neće , a i ne treba da ti oproste - jer ih ni ti sebi ne opraštaš - da ne kažem da jesu neoprostive - kad tražiš nešto što treba sam da rešavaš npr.
 
Mozes se osloboditi stega i sama i uz neciju pomoc. Najveca je pobeda kada to uradis sama, ali nije lose imati i pomoc. Sve je moguce samo to treba resiti prvo sa sobom. Onda ces naci nacin da to resis i sa drugima.
Odgovorila sam ti opste jer nista konkretno nisi navela. Postoje razlicite vrste stega, one u tebi i one u drugima i oko tebe.
 

Back
Top