POMOC od nekoga sa MEGATRENDA
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: POMOC od nekoga sa MEGATRENDA

Početnik
    Učlanjen
    06.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano POMOC od nekoga sa MEGATRENDA

Operisala sam se i nisam mogla da idem na predavanja. Na prvoj sam godini i nemam predstavu sta se desava na fakultetu, sem onoga sto mogu da procitam na internetu. Pa ako bi neko mogao da me uputi i da mi kaze da li cu moci da izadjem na ispite u junskom roku? Prebacila sa se sa Ekonomije u drugom semestru, a tamo su postojala striktna pravila oko uzimanja potpisa, pa da li je i na Megatendu-Geoekonomski isto? Kakvi su profesori? Procitala sam i da su potrebna dva seminarska iz sociologije... Znam, znam da nista ne znam
    Unapred hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano ispiti

ja sam druga god...
    za prijavu ispita ti netrebaju nikakvi potpisi to ti niko netrazi i negleda
    znaci samo vidi kada je prijava (vanredna) redovna je prosla..idi prijavi i izadji na ispite..

sanndra
    Guest

Podrazumevano

kao sto ti je vec receno redovna prijava ispita ti je prosla ali pozuri i sa vanrednom jer i za nju postoji rok do kojeg mozes da prijavis ispite.u junu mozes da izadjes na sve(verovatno polazes i neke diferencijalne s obzirom da si se prebacila).mislim da ti za sociologiju treba jedan seminarski rad (prof. smilja rakas),tako je bar bilo kad sam ja bila na prvoj,ali mozda se to promenilo.najbolje je da ides na konsultacije kod profesorice(ponedeljak-mislim od 12 h do 14h)i dogovoris se sa njom jer ce ti biti mnogo lakse,veruj mi.zena je ok.predavanja po statutu univerziteta nisu obavezna (jer ima puno ljudi koji rade i sl.) pa ti i ne trebaju potpisi,mada,ima nekih profesora kod kojih ti toplo preporucujem da ides na predavanja jer to jako cene i mnogo ce ti biti lakse na ispitima-veruj mi(ja sam cetvrta godina pa ti govorim iz iskustva).raspitaj se malo da ti ih sad ne bi nabrajala.ali jedna stvar ce ti biti svakako veeelika olaksica-idi na konsultacije iz svih predmeta sto cesce (bas zato sto predavanja nisu obavezna-poslusaj me).ne znam sta bih ti rekla o drugim profesorima-dosta se njih promenilo od kad sam ja bila na prvoj,ali u globalu svi su ok,apsolutno korektni i izaciceti u susret uvek,a to ti je jedna od prednosti megatrenda sto su oni tu zbog tebe (i ja sam presla sa ekonomskog pa zanam za to "strahopostovanje" student-profesor).ako te jos nesto konkretno intersuje pitaj i samo napred-zelim ti srecu na ispitima! :wink:

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio sanndra
    kao sto ti je vec receno redovna prijava ispita ti je prosla ali pozuri i sa vanrednom jer i za nju postoji rok do kojeg mozes da prijavis ispite.u junu mozes da izadjes na sve(verovatno polazes i neke diferencijalne s obzirom da si se prebacila).mislim da ti za sociologiju treba jedan seminarski rad (prof. smilja rakas),tako je bar bilo kad sam ja bila na prvoj,ali mozda se to promenilo.najbolje je da ides na konsultacije kod profesorice(ponedeljak-mislim od 12 h do 14h)i dogovoris se sa njom jer ce ti biti mnogo lakse,veruj mi.zena je ok.predavanja po statutu univerziteta nisu obavezna (jer ima puno ljudi koji rade i sl.) pa ti i ne trebaju potpisi,mada,ima nekih profesora kod kojih ti toplo preporucujem da ides na predavanja jer to jako cene i mnogo ce ti biti lakse na ispitima-veruj mi(ja sam cetvrta godina pa ti govorim iz iskustva).raspitaj se malo da ti ih sad ne bi nabrajala.ali jedna stvar ce ti biti svakako veeelika olaksica-idi na konsultacije iz svih predmeta sto cesce (bas zato sto predavanja nisu obavezna-poslusaj me).ne znam sta bih ti rekla o drugim profesorima-dosta se njih promenilo od kad sam ja bila na prvoj,ali u globalu svi su ok,apsolutno korektni i izaciceti u susret uvek,a to ti je jedna od prednosti megatrenda sto su oni tu zbog tebe (i ja sam presla sa ekonomskog pa zanam za to "strahopostovanje" student-profesor).ako te jos nesto konkretno intersuje pitaj i samo napred-zelim ti srecu na ispitima! :wink:
    Hvala ti puno... Snasla sam se nekako... Poslusala sam te, konsultacije su pomogle!

Guest

Podrazumevano Re: ispiti

Citat Original postavio beatrice
    ja sam druga god...
    za prijavu ispita ti netrebaju nikakvi potpisi to ti niko netrazi i negleda
    znaci samo vidi kada je prijava (vanredna) redovna je prosla..idi prijavi i izadji na ispite..
    Hvala

Odzaci
    Guest

Podrazumevano Megatrend

TA Megatrend skola nije nista posebno.Ja sam bila tamo i zavrsila prvu god.Pa sam se prebacila u N.S.Samo su me opeljesili za pare a za uzvrat nikakvo znanje nisu mi dali.Skola se jako brzo zavrsava ,a posle toga zaposlenje je nemoguce, zato sto skola nije priznata.POZDRAV![/i][/b]

Odzaci
    Guest

Podrazumevano Megatrend

TA Megatrend skola nije nista posebno.Ja sam bila tamo i zavrsila prvu god.Pa sam se prebacila u N.S.Samo su me opeljesili za pare a za uzvrat nikakvo znanje nisu mi dali.Skola se jako brzo zavrsava ,a posle toga zaposlenje je nemoguce, zato sto skola nije priznata.POZDRAV![/i][/b]

Guest

Podrazumevano

Tebe su opeljesili? Pa upisala si privatan fax i znala si kolika je skolarina, a sto se znanja tice profani ti nude dovoljno a na tebi je da odlucis da li ces da naucis vise nego sto je potrebno za sesticu

Tane
    Guest

Podrazumevano

Poseti Web Portal studenata Megatrend Univerziteta na adresi http://www.megastudent.co.yu ! Ima svega i svacega...

Obećava
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano forum

probaj i forum www.megatrend-info.com

Tane
    Guest

Podrazumevano Sajt studenata Univerziteta Megatrend

Welcome @ Web Portal studenata Megatrend Univerziteta!

Pocetak rada ovog sajta vezuje se za pocetak Februara meseca 2004.god. dok je sajt novo ruho dobio pocetkom Jula 2004.

Da bi ste pristupili vaznijim sekcijama sajta kao sto su Galerija slika, Download skrpti kao i FORUM, morate se registrovati! Hvala!

Prvi sajt studenata Megatrend Univerziteta, i sluzice prvenstveno za pomoc studentima oko predstojecih ispita,kao i za upozavanje sa mnogim nasim kolegama kako iz Beograda tako i iz unutrasnjosti! Na sajtu mozete postavljati pitanja studentima,razmenjivati skripte i mnogo toga.... Sa novim design-om, ovaj sajt ulazi u novu fazu predstavljanja studenata Megatrend Univerziteta. Pored postojecih foruma,skripti i anketa, Mi smo ovde da pomognemo svakome kome je pomoc neophodna. Do ovog trenutka ovo je bila besmislena ideja, ali stvoreni su uslovi da ova besmislena ideja pomogne u saradnji i komunikaciji Nasih kolega.

S' Postovanjem
    Megastudent Team
    tankiman@verat.net

Slične teme

1. Pomoć od strane nekoga ko ZNA
    Autor demo u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.07.2008., 17:40
  2. Koji je sajt MEGATRENDA
    Autor SIMPA u forumu Jezik
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2004., 05:15