Tucha u skupstini

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
evo upravo sada se pokacili Toma i neki radikali , pocelo koskanje i preskakanje klupa , Slavica dala pauzu , a ovi ****** sa RTS iskljucili kamere z:(( jos Slavica vice "Tomo,Tomo smirite se molim vas ..."z:lol:
koji cirkus od drzave i politicara ,strasno z:hm:
 
Mamu joj pokvarenu socijalističku. Uskrati nas za najinteresantniji deo zasedanja. Ako smo glasali za poslanike imamo pravo da vidimo sve šta rade u skupštinskoj sali, u naše ime, pa i tuču.
 
Malo sam gledao
Toma ide isključivo sa namerom da ih provocira, to je jasno kao dan... javlja se i onda krene sa podbadanjima
a radikali lupaju po klupama, Bože me oprosti kao da onanišu :zstidljivko:

pokačio se onaj što je omlatio onog naprednjaka onomad na pešačkom, to ima je neki opasan mladić z:mrgreen:
 
evo upravo sada se pokacili Toma i neki radikali , pocelo koskanje i preskakanje klupa , Slavica dala pauzu , a ovi ****** sa RTS iskljucili kamere z:(( jos Slavica vice "Tomo,Tomo smirite se molim vas ..."z:lol:
koji cirkus od drzave i politicara ,strasno z:hm:

xe8iga ne fatam RTS2 ovde u Varaždinu :sad2:

zakinuo me Šeki...trebo je reč umesto ViJovitica VajaŽdinz:mrgreen:
sad bih i ja mogao gledati "taj igrani program":hahaha:
 
Malo sam gledao
Toma ide isključivo sa namerom da ih provocira, to je jasno kao dan... javlja se i onda krene sa podbadanjima
a radikali lupaju po klupama, Bože me oprosti kao da onanišu :zstidljivko:

pokačio se onaj što je omlatio onog naprednjaka onomad na pešačkom, to ima je neki opasan mladić z:mrgreen:

pokacio sa sa mojim bivsim asistentom i drugarom Martinovicem , jedva cekam da ga sretnem u gradu da ga pitam sta je to bilo z:mrgreen:
 
Malo sam gledao
Toma ide isključivo sa namerom da ih provocira, to je jasno kao dan... javlja se i onda krene sa podbadanjima
a radikali lupaju po klupama, Bože me oprosti kao da onanišu :zstidljivko:

pokačio se onaj što je omlatio onog naprednjaka onomad na pešačkom, to ima je neki opasan mladić z:mrgreen:

A, njih opet teško isprovocirati. toma ih dobro poznaje, i zna da je 90% njih neuračunljivo. Svako ko slepo sledi Šešelja, ne trudeći se da imalo upotrebi onu svoju masu pod lobanjom, će tako da odreaguje.
Svaki dobar pas bez razmišljanja kidiše na onoga ko mu dira u gazdu, bez da ulazi u razmišljanje da li je gazda možda kriv.
 
Ne znam, ali ovde između njih vlada baš mržnja...
ja mislim da nema mržnje između radikala i čedinih koliko ima između bivših i sadašnjih...

još ih isprozivao da su legli na rudu i pristali da povuku amandmane, odnosno da odustanu od izlaganja kako bi mogli da usvoje budžet do ponedeljka do ponoći....

gde ona tema o seljačim bunama i građanskom ratu z:mrgreen:
 
Ne znam, ali ovde između njih vlada baš mržnja...
ja mislim da nema mržnje između radikala i čedinih koliko ima između bivših i sadašnjih...

još ih isprozivao da su legli na rudu i pristali da povuku amandmane, odnosno da odustanu od izlaganja kako bi mogli da usvoje budžet do ponedeljka do ponoći....

gde ona tema o seljačim bunama i građanskom ratu z:mrgreen:

Pa nema zato sto je izmedju SRS i SNS vredjanje na licnoj osnovi dok ovi ostali se pljuju onako ..nije toliko licno.
 

Back
Top