Zasto zene traze ravnopravnost na pogresan nacin?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Svakoj zeni bi bilo ponizavajuce da ona nosi ormar, a on lampe po kuci, kad nesto premestaju.


Isto tako svakom normalno muskarcu bi bilo sramota traziti zenu da promeni ulje na autu itd.

E sad zasto onda zene traze muskarca koji kuva zeni rucak dok ona gleda tv? Zar je to muskarac?

I da li mislite da je danas zenama daleko teze nego ranije, jer idu na posao?
Ranije su samo morale kuvati kuci, jele su i odmarale.
 
Svakoj zeni bi bilo ponizavajuce da ona nosi ormar, a on lampe po kuci, kad nesto premestaju.


Isto tako svakom normalno muskarcu bi bilo sramota traziti zenu da promeni ulje na autu itd.

E sad zasto onda zene traze muskarca koji kuva zeni rucak dok ona gleda tv? Zar je to muskarac?

I da li mislite da je danas zenama daleko teze nego ranije, jer idu na posao?
Ranije su samo morale kuvati kuci, jele su i odmarale.
Ko ih tera da kuvaju.. Ako hoce da jedu a nema skuvano mogu i da kupe, ne moraju da kuvaju...z:plez:
 
Haha meni se cini da si jednu ovako slicnu temu vec otvarao o ravnopravnosti zena! Pa sta ja znam one zele ravnopravnost u pravima i sadrzaju zivota,ne zele da ih se gleda kao seksualni objekt medjutim zele da budu centar muskarceve pozude! Pa ne znam ev ja npr. obozavam kuhati i stalno gledam sta cu skuhati ako roditelji su na poslu ili kada sam kod djevojke,jer nekako uvjeren sam da je moj izbor hrane dobar i zdrav,puno paznje posvecujem ishrani i zdravlju!:D A sklon sam tome da djevojci skuham lijepu veceru uz vince..pa ostatak veceri bude zanimljiv,djevojke isto tako lijepo vole da jedu i da vode ljubav :D!
 
Haha meni se cini da si jednu ovako slicnu temu vec otvarao o ravnopravnosti zena! Pa sta ja znam one zele ravnopravnost u pravima i sadrzaju zivota,ne zele da ih se gleda kao seksualni objekt medjutim zele da budu centar muskarceve pozude! Pa ne znam ev ja npr. obozavam kuhati i stalno gledam sta cu skuhati ako roditelji su na poslu ili kada sam kod djevojke,jer nekako uvjeren sam da je moj izbor hrane dobar i zdrav,puno paznje posvecujem ishrani i zdravlju!:D A sklon sam tome da djevojci skuham lijepu veceru uz vince..pa ostatak veceri bude zanimljiv,djevojke isto tako lijepo vole da jedu i da vode ljubav :D!

Pa one vec jesu ravnopraven, samo se bune bez veze. Kad ih pustis u kuhinju da spremaj rucak to je ravnopravnost, kad ti uzmes spremati rucak to je nervnopravnost jer si sebe ponizio pred njom i uzeo si njen posao u tome svemu.
 
Haha meni se cini da si jednu ovako slicnu temu vec otvarao o ravnopravnosti zena! Pa sta ja znam one zele ravnopravnost u pravima i sadrzaju zivota,ne zele da ih se gleda kao seksualni objekt medjutim zele da budu centar muskarceve pozude! Pa ne znam ev ja npr. obozavam kuhati i stalno gledam sta cu skuhati ako roditelji su na poslu ili kada sam kod djevojke,jer nekako uvjeren sam da je moj izbor hrane dobar i zdrav,puno paznje posvecujem ishrani i zdravlju!:D A sklon sam tome da djevojci skuham lijepu veceru uz vince..pa ostatak veceri bude zanimljiv,djevojke isto tako lijepo vole da jedu i da vode ljubav :D!

Bas tako..nemam nista protiv ako zena rinta i donese kesh..rucak zgotnem za 20min i cao:klap:
 
Svakoj zeni bi bilo ponizavajuce da ona nosi ormar, a on lampe po kuci, kad nesto premestaju.


Isto tako svakom normalno muskarcu bi bilo sramota traziti zenu da promeni ulje na autu itd.

E sad zasto onda zene traze muskarca koji kuva zeni rucak dok ona gleda tv? Zar je to muskarac?

I da li mislite da je danas zenama daleko teze nego ranije, jer idu na posao?
Ranije su samo morale kuvati kuci, jele su i odmarale.
Ја померам ормане и мењам уље и кувам и пеглам и чистим и поправљам.
Ништа ми то није понижавајуће.
А да, и запослена сам.
Можда су жене раније имале више времена, али ја не бих желела другачије.
Не због еманципације. него би ми стварно било досадно да седим код куће.
Данас је, уз све ове машине, сваки посао олакшан.
И зашто би он био мање мушкарац ако скува или испегла?
Само искомплексирани мушкарци могу да одређене послове сматрају понижавајућим.
 
Pa one vec jesu ravnopraven, samo se bune bez veze. Kad ih pustis u kuhinju da spremaj rucak to je ravnopravnost, kad ti uzmes spremati rucak to je nervnopravnost jer si sebe ponizio pred njom i uzeo si njen posao u tome svemu.

Ne gledam ti ja to tako, meni je normalno da muskarac kuha u slucaju da oboje rade ili studiraju zasto ne bi napravio rucak onaj koji ima vise vremena slobodnog!

Kako kaze Dzordzi za 20 (vise manje) min gotovo :D!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top