Zasto zene traze ravnopravnost na pogresan nacin?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Haha meni se cini da si jednu ovako slicnu temu vec otvarao o ravnopravnosti zena! Pa sta ja znam one zele ravnopravnost u pravima i sadrzaju zivota,ne zele da ih se gleda kao seksualni objekt medjutim zele da budu centar muskarceve pozude! Pa ne znam ev ja npr. obozavam kuhati i stalno gledam sta cu skuhati ako roditelji su na poslu ili kada sam kod djevojke,jer nekako uvjeren sam da je moj izbor hrane dobar i zdrav,puno paznje posvecujem ishrani i zdravlju!:D A sklon sam tome da djevojci skuham lijepu veceru uz vince..pa ostatak veceri bude zanimljiv,djevojke isto tako lijepo vole da jedu i da vode ljubav :D!

Bas tako..nemam nista protiv ako zena rinta i donese kesh..rucak zgotnem za 20min i cao:klap:

Ја померам ормане и мењам уље и кувам и пеглам и чистим и поправљам.
Ништа ми то није понижавајуће.
А да, и запослена сам.
Можда су жене раније имале више времена, али ја не бих желела другачије.
Не због еманципације. него би ми стварно било досадно да седим код куће.
Данас је, уз све ове машине, сваки посао олакшан.
И зашто би он био мање мушкарац ако скува или испегла?
Само искомплексирани мушкарци могу да одређене послове сматрају понижавајућим.
:super::worth::worth::worth:
Sinke druže moj pa već si otvarao sličnu temu. Ne treba se stideti poslova i deliti ih na muške i ženske, neka svako radi ono što može najbolje da odradi i što želi da odradi. Poenta je da im ostane što više slobodnog vremena koje će provesti jedno kraj drugog u zajedničkom uživanju.
I nije ti ovo OK. :zstidljivko: Kad sam ti nekad ranije, pre više meseci, odgovorio u sličnom tonu na onu temu o pranju sudova navukao sam sebi bedu na vrat. z:( Ako ovako nastaviš doći ćeš mi glave. :zstidljivko:
 
Ljudi moji. Zena koja menja ulje i nosi ormare nije normalna (osim ako u tom momentu ne pomaze svom muzu).
Muskarac koji kuha rucak nije normalan.
Slazem se. Samo sto mukarac nikad ne stize kuhati rucak.
Grešiš Sinke. Zbog ovog što kaže Đorđe:
hahah pa cekaj brate kad zivim sam necu jesti ono djubre od fast fooda po gradu..de da idem na selo da nadjem zenu..ove danasnje ne znaju ni kajgana sta je:lol:
Pa misim necu ko oni sto predju s kevine sise na zeninu kasiku..neka fala:lol:
I zbog ovog što kaže NovaIsta:
ja volim kad on kuva da mu pridjem otpozadi i da ga napastvujem. ustvari, prvo sacekam da zavrsi klopu pa ondak ga bacim na astal:P

U životu treba znati raditi što više stvari da bi čovek mogao da se snađe u svakoj situaciji i da bi mogao da opstane bez pomoći drugih i da sačuva svoj integritet.
 
Dobro ajmo ovako. Koliko vas je videlo u toj celoj "ravnopravnosti" zena na muskim poslovim?
Ja nigde ne vidim da zena vozi kamion, da radi montazu na visinama opasnim po zivot, ustvari ima ali ne kod nas i to je retkost, a muskaraca ima jako puno koji kuvaju rucak.

Super vam je ta "ravnopravnost" koja je po vasoj meri i kako vama pase.
 
Svakoj zeni bi bilo ponizavajuce da ona nosi ormar, a on lampe po kuci, kad nesto premestaju.


Isto tako svakom normalno muskarcu bi bilo sramota traziti zenu da promeni ulje na autu itd.

E sad zasto onda zene traze muskarca koji kuva zeni rucak dok ona gleda tv? Zar je to muskarac?

I da li mislite da je danas zenama daleko teze nego ranije, jer idu na posao?
Ranije su samo morale kuvati kuci, jele su i odmarale.

...nije problem...ja ću da ostanem kući i skuvam ručak kako najbolje znam, a ona neka ide u šumu da spremi ogrevna drva kako najbolje zna...
 
Dobro ajmo ovako. Koliko vas je videlo u toj celoj "ravnopravnosti" zena na muskim poslovim?
Ja nigde ne vidim da zena vozi kamion, da radi montazu na visinama opasnim po zivot, ustvari ima ali ne kod nas i to je retkost, a muskaraca ima jako puno koji kuvaju rucak.

Super vam je ta "ravnopravnost" koja je po vasoj meri i kako vama pase.

A kako i da hoce jedna zena od 47 kg da nosi ormar? z:cry:
 
Dobro ajmo ovako. Koliko vas je videlo u toj celoj "ravnopravnosti" zena na muskim poslovim?
Ja nigde ne vidim da zena vozi kamion, da radi montazu na visinama opasnim po zivot, ustvari ima ali ne kod nas i to je retkost, a muskaraca ima jako puno koji kuvaju rucak.

Super vam je ta "ravnopravnost" koja je po vasoj meri i kako vama pase.

e daje samo kuvanje:)
dragi sinke,kuvanje je malabeba u odnosu na sve ono sto muskarci moraju da rade kako bi mi bile zadovoljne:)
ja mu ne bih dozovolila da bas cesto kuva jer ja volim da kuvam. ali bih mu dozovolila da mi masira stopala dok ja kuckam po forumuz;)z:poz:
 
Dobro ajmo ovako. Koliko vas je videlo u toj celoj "ravnopravnosti" zena na muskim poslovim?
Ja nigde ne vidim da zena vozi kamion, da radi montazu na visinama opasnim po zivot, ustvari ima ali ne kod nas i to je retkost, a muskaraca ima jako puno koji kuvaju rucak.

Super vam je ta "ravnopravnost" koja je po vasoj meri i kako vama pase.

Slažem se,celo vreme isto govorim mene izostavi ja ne želim biti ravnopravna.
 
...nije problem...ja ću da ostanem kući i skuvam ručak kako najbolje znam, a ona neka ide u šumu da spremi ogrevna drva kako najbolje zna...

Ma dobro ne zivis ti u kolibi. Zivis u gradu. Nego meni je facinantno to da ona sebi daje za pravo traziti od muskarca da radi njen posao, ali kad je nesto tesko muskom ne sme ni pasti na pamet traziti od nje tako nesto. Ma dobro to je kod nas uobicajeno. Tu sve zene rade ono sto im pase, jer su muski majmuni. Ma jok sve zene su glupe sto svojim muskarcima kuvaju rucak samo su u Srbiji pametne sto to ne rade.z:D
 
Ma dobro ne zivis ti u kolibi. Zivis u gradu. Nego meni je facinantno to da ona sebi daje za pravo traziti od muskarca da radi njen posao, ali kad je nesto tesko muskom ne sme ni pasti na pamet traziti od nje tako nesto. Ma dobro to je kod nas uobicajeno. Tu sve zene rade ono sto im pase, jer su muski majmuni. Ma jok sve zene su glupe sto svojim muskarcima kuvaju rucak samo su u Srbiji pametne sto to ne rade.z:D

ja sam odavno dosla do zakljucka da ste vi savrsenija bica od nas, sto ovaj tvoj post i potvrdjuje. mislim,musko moze sve da radi dok zensko ne moze, prirodom svoje gradje i nejakosti.
e pa kad smo to zakljucili, izvol`te:sanke:
 
Ma dobro ne zivis ti u kolibi. Zivis u gradu. Nego meni je facinantno to da ona sebi daje za pravo traziti od muskarca da radi njen posao, ali kad je nesto tesko muskom ne sme ni pasti na pamet traziti od nje tako nesto. Ma dobro to je kod nas uobicajeno. Tu sve zene rade ono sto im pase, jer su muski majmuni. Ma jok sve zene su glupe sto svojim muskarcima kuvaju rucak samo su u Srbiji pametne sto to ne rade.z:D

...slažem se...šta drugo da kažem...
...e sad što nismo svi vaspitavani na isti način od istih roditelja i u jednakim sredinama, što nemamo svi iste traume...

...od mene toliko na ovu temu...jer će ovo da krene istim tokom kao ona tema o feminizmu...i ne želim bes nezadovoljnih žena foruma na svom slabašnom vratu...
 
Poslednja izmena:
e daje samo kuvanje:)
dragi sinke,kuvanje je malabeba u odnosu na sve ono sto muskarci moraju da rade kako bi mi bile zadovoljne:)
ja mu ne bih dozovolila da bas cesto kuva jer ja volim da kuvam. ali bih mu dozovolila da mi masira stopala dok ja kuckam po forumuz;)z:poz:

Konacno nesto istinito. Ustvari ono sto se i desava u zivotu (opet kod nas).
Ali ljudi moji ja vam garantujem da muski(kod nas) imaju stav zene bi trcale za njima i bilo bi daleko vise torbanja. Ovako kad vi vidite da je on pichkopacenik onda mozete se izivljavati do mile volje. Jos ste vi i dobre sta bi mogle raditi takvim mulcima.z:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top